2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od pavelbart »

V první radě by bylo před kritikou dobre precist neco k edici fathers day. Ja si to přečetl sice az po vydani goldu, ale rozhodne to není bezcenna karta. Muj názor, mnohem hodnotnejsi nez milion různých expo 1/1 od itg od roku cca 2008. Co se týče kvality podpisu hossy, urcite patří k jeho standardní., ne-li lepsim.
A podpisy na samolepce. Ano bylo by to fajn mit vse hs podepsané, ale asi nemusime byt moc znali a musi nam byt jasne, ze to je nerealne. Resp. pokud nahodou jo, zvedlo by to cenu boxu o dalsi tridu. Mne osobně to nevadí. S haskem mam karet na samolepce a nevadí mi ani trochu. Je to každého vec. Proc se z toho děla taková detektivka nechápu. Ano jsem radsi kdyz mam hs gordie howea, ale bzdu rad i za samolepu.
Zizo z tebe mam pocit, ze sem chodis jen rozjebavat. Co sbiras z dnesnich sérii, ze je vse tak spatny? Proc sem vlastně chodis? Nikdo te neprosi. Chceš tady lidem kazit hobby? Sorry ale já osobně na takový lidi jako ty, co jen nadavaj jak driv bylo vse skvely, zvedavy nejsem. Nesnasim názory typu dnes je vse na hovno, driv bylo vse skvely. Tak se zavri doma a hrabej se v pro setkach 1990. Tam bylo vse jasny. Ja nerikam, ze mi v kartách nic nevadí. Vadi, ale tvoje příspěvky se daj spočítat na jedny ruce a vždy jen negativně. Nemapamtuju si, ze bych od tebe četl konstruktivní příspěvek...
Btw ta karta byla celkem draha.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
sabres911
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 439
Registrován: sob 09. črc 2011 19:14:29
Bydliště: Kunovice, Brno

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od sabres911 »

Maurice Richard píše:u mě ta averze k nálepkam vyvrcholila když jsem viděl kartu s podpisem veliké legendy Toronta a celé Nhl Teda Kennedyho, kterého dodnes obdivuji i když není hráčem Habs! .... Zemřel v roce 2009 a v sérii Captain C v sezoně 2011/12 mu najednou vydají kartu s podpisem na nálepce! Pro někoho nic zvláštního, protože těch nalepek má firma hromadu a může si s nima dělat co chce, ale mě to hrozně zarazilo! Blbě se to asi vysvětluje, ale asi tak. Je tam i Maurice Richard, ale to je die cut , tam to beru v pohodě.
asi myslíš ITG Tribute karty, že ? ITG je vydalo už v Ultimate 9.série, checklist obsahoval několik zesnulých hráčů - Alexei Cherepanov
Luc Bourdon, Lorne Worsley, Bernie "Boom Boom" Geoffrion a Ted Kennedy. Další podepsané karty vedené jako Tributy byly v pozdějších Heroes and Prospects - třeba zase Kennedy nebo Belak. Na jedné straně je to morbidní vydávat karty již zesnulých hráčů, ale zrovna v provedení Tribute mi to přišla jako důstojná vzpomínka. To už bych se musel hrozit, že se vydávají paper cuts kartičky.
U těch Captain C je to zvláštní, dopotřebovali samolepky, to už je ke zvážení. Stejně tak jako Bob Probert v enforcers či sérii DET.

Co se týče 1 of 1 party z fathers day, pro mě to není oficiálně vydaná karta, i když věřím, že nestála dva dolary. Podpis na samolepce je z toho důvodu, že je to obyčejná promo série na úrovni karet z card show, takže výrobce nemá absolutně žádný zájem vytvářet top produkt jako Cup, Dominion a podobně. Prostě lupnu razítko, 1 of 1 limitaci a na Hossu hodně povedený podpis *rfl*

Když je někdo sbírá, tak super, je to každého věc, za mě zbytečnost na úrovni ITG Vault. Ale sbírku rozšíří, za pověstnou "white whale" /nejhledanější kartičku/ bych ji nepovažoval...

.....


....


hossa umí jiné parády :D

Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4337
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Maurice Richard »

Jo,jo. Itg jsem měl na
mysli. Díky.
Ty Cut auto mi zase tak nevadí. Jsou v malých limitech a podpis je z nějaké smlouvy, šeku nebo podobně.
No a Vault jsem si taky pár karet pořídil ... Jde mi o ty kousky memo, ne o nějakou sérii tak myslím že za ty peníze dobrý :-). MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od pavelbart »

Tak když si poridite vault tak nechápu kritiku vlastně čehokoliv. Vault je absolutní dno toho co kdy bylo vydáno. To bych radsi sbíral starý ofs s rozmazanymi fotkami.:)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4337
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Maurice Richard »

a když je to jinak nesehnatelná karta? V nízkém limitu jí bez toho V neseženu a pak se najednou objeví za pár dolarů... Udělal by to každý, tedy skoro, myslím. Ale je to každého věc. Co člověk to názor že :-)?
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od pavelbart »

Kazdy ne. Ja si nevzal jedinou kartu haska. Chtel jsem poukázat na to, ze když nekdo neco udela, je to v pořádku. Kdyz to udela druhy, je to spatne. Vault je smesna pseudoserie a ja osobně bych ty karty nechtel ani zadarmo. To si doma muzu vytisknout cokoliv. Bohuzel z logiky věci v tom není rozdíl. Itg nema licenci stejne jako ja. A vaultem klesli pod pomyslne dno.
Jestli někdo, kdokoliv, obhajuje vault a hani fathers day, kaze vodu a pije vino.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od pavelbart »

Maurice Richard píše:a když je to jinak nesehnatelná karta? V nízkém limitu jí bez toho V neseženu a pak se najednou objeví za pár dolarů... Udělal by to každý, tedy skoro, myslím. Ale je to každého věc. Co člověk to názor že :-)?
Kazda karta se jednou objeví. Já cekam ty prave...ty prave bude jedna stát jak 20 vaultu, ale budu vedet, tedy spis si myslet, ze mam originál. Narazim na jistého prodejce itg na ebayi, který má najednou všechny nesehnatelne karty. I za morem si nekteri mysli, ze itg aktuálně nehraje fer...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Staal »

Maurice Richard píše:a když je to jinak nesehnatelná karta? V nízkém limitu jí bez toho V neseženu a pak se najednou objeví za pár dolarů... Udělal by to každý, tedy skoro, myslím. Ale je to každého věc. Co člověk to názor že :-)?
Kazda karta ma u ITG vic karet. Ward ma 09-10 superlative onyx 1/1 a pak tu samou onyx 1/1 ale s VAULT razitkem. Jak pise Pavel, odpad!!!!

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Tkachuk007 »

Nejprve pochválím obsah gold balíčků. Tkachuka limit /25 a Hossu 1/1 auto vytáhnout z balíčků, tak skáču metr vysoko.

A teď moje malá poznámka. Přijde mi nefér označovat ITG Vault za odpad, dno apod. Stačí se vyjádřit, že série se mi nelíbí, protože, proto. Normální běžná kritika. Tím nikoho neurazím. Každému se přeci líbí něco jiného, tak proč hned ošklivě hanit.
Teď se sběratel, co si kartu z této série pořídil a má z ní radost, dozvěděl, že je to odpad :(

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od pavelbart »

Tohle pro me osobně není vubec o vkusu.
A nikoho neurazim. Psal jsem to několikrát, každého vec. Poukazuji na něco jiného. Viz příspěvek zpět. Zrovna Vy, sberatel těch krásných, starých karet, Vám prijde série v pořádku? Nebavme se o vkusu. Jen o tom co je to za karty...
To, ze si to někdo pořídil... Podle mého názoru drtivs většina sberatelu ví co s jak. A ti co to neznají, treba novacci co di mysli, ze maji skutečnou 1/1.. To je přece normální. Asi kazdy z nas zpočátku koupil kartu, která nebyla uplne ok s dnes by ji nekoupil, nebo pokud ano, tak za vysokou cenu. Ale my měli tenkrát výhodu, ze nic takového jako vault, na trhu nebylo...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od pavelbart »

Btw. Urazim itg. Za to se svou firmou udělali za poslední roky. Zhatili dle mého názoru, svou skvělou práci...ale i odcházet se da se cti. A to se jim urcite nepovedlo. Shodili cenu svým nejlepším kartam a uz tak do svého sileneho světa 1/1 přihodilo dalších x stovek či tisicovek karet...a tím devalvovali ty původní. Což je občas na cenách videt...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tkachuk007
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1032
Registrován: sob 03. bře 2012 14:59:35
Bydliště: Trubín

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Tkachuk007 »

Je jasné, že ITG Vault je specifická série. To že je na kartě vyraženo 1/1 mě nechává chladným. Ale např. Ultimate Vault považuji za dokonalou šanci získat pěkný kousek memo skutečné legendy, na normálním snímku s logem klubu, za přijatelnou cenu.
Někomu to však vadí. To je v pořádku. Každý má právo sbírat to, co uzná za vhodné.
Mě však vadí, když někdo označí jakoukoli sérii za odpad, dno, žumpu (už jsem s tím také setkal). Tato slova ve mě evokují něco jiného než kartičky. Každá vydaná kartička je přeci náš společný koníček, zábava.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8432
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Hans »

Já se spíš z mého pohledu vrátím do té debaty ohledně vydávání karet hráčům, kteří již zemřeli. Nevidím na tom vůbec nic špatného. Použité podpisy ITG nezískalo nekalou cestou, ale určitě za ně řádně zaplatilo. Kennedy byl fenomenální hráč, ale nejspíš se nedá říct, že jeho zařazením zrovna do checklistu Captain-C na tomto podpisu chtěli nějakým způsobem vyrejžovat resp. přiživit se na jeho jméně. Captain-C byla skvělá série a já na rozbalovačku toho kejsu rád vzpomínám.

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Staal »

Tkachuk007 píše:Je jasné, že ITG Vault je specifická série. To že je na kartě vyraženo 1/1 mě nechává chladným. Ale např. Ultimate Vault považuji za dokonalou šanci získat pěkný kousek memo skutečné legendy, na normálním snímku s logem klubu, za přijatelnou cenu.
Někomu to však vadí. To je v pořádku. Každý má právo sbírat to, co uzná za vhodné.
Mě však vadí, když někdo označí jakoukoli sérii za odpad, dno, žumpu (už jsem s tím také setkal). Tato slova ve mě evokují něco jiného než kartičky. Každá vydaná kartička je přeci náš společný koníček, zábava.
Jenze ty si koupis kartu 1/1 a pak po par letech zjistis, ze je v prodeji uplne ta sama karta, ale ma jeste na predni strane razitko 1V1?
Tak co to ma znamenat?

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od pavelbart »

Ni prave. Ja dam za kartu 1/1 hasana celkem ranec a po par letech se objeví stejná? Navic s mnohem hezcim patchem??? A tomu mam věřit, ze byla v supliku? Ja jsem asi v tomhle jinej, ale opravdu nechápu, jak muze kdokoliv jakoukoliv kartu z této série chtít, kdyz pominu ty ultra staré memorabilie typu brimsek apod. Ale i ty se dají sehnat, jen se musí pritlacit na cene.
K tomu co se vyjádřil hans jsem chtel taky a hodně podobne. Asi by bylo lepsi to používat jen na karty typu memory of... Apod. Ale naopak v tom vidím obrovské plus, pokud to není vault ale prave normální série. Muzu poprosit ty, kdoz obgajuji vault, o nejake jejich vysvětlení, jak karty vnímají, jak veri tomu vysvětlení itg apod? Lidi, a pak otázka na telo:). V čem je itg jiná nez treba kdokoliv, kdo si legalne poridi fotku a pak si hrace nechá podepsat? Samozrejme pokud retusuje loga apod. Diky za názory.
Omlouvám se, psal jsem celý den z mobilu a to je peklo...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5959
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od SugarRay »

ITG Vault je podpásovka , podraz od Leafu vůči sběratelum ale odpad to neni ty karty jsou krásný Ultimate a Superlative jsou parádní karty , odpad jsou ty nový ITG Used to je suveréně největší hnus co kdy vyšel ale lidi v USA a Kanadě to kupujou po kejsech tak fakt nevim jestli jsme blbí mi nebo oni , Vault kupovaly ve velkym a to mi přišlo ok ale tohle už je mimo mojí kapacitu :angel:
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4337
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Maurice Richard »

Už jsem to tady psal. Já vlastně krom Scoring Leaders ze setu Habs nesbírám žádnou sérii. Takže je mi jedno která firma kartu vydala. Opravdu. Koukám na jméno a třeba na druh memo. A třeba jméno Bob Fillion nebo Dutch Hiller v jejich seznamu memo kartu nenajdete! Takže když jsem viděl jejich společnou memo hned jsem jí vzal! A jestli je to ta firma nebo tahle mi je jedno! I kdyby tam bylo to V tak beru! Nebudu kupovat takovou kartu třeba od Beliveau který má memo hromadu! Ale třeba mi vadí ty nové Leaf a fota bez loga. Koupil jsem ted Glove Dickieho Moorea ale tam je ta fotka v pohodě. Brzy ukážu :-). Tolik za mou maličkost :-). MR
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od pavelbart »

Vrátím se o pár řádků zpět.
http://www.cardboardconnection.com/news ... rs-day-faq

Zde info k fathers day. Než k Vault, což dle ITG byly zbytky náhradních karet, tak toto je spíš podobné EXPO kartám. Mně se na tom líbí, že jich je málo. A nevydávají se vícekrát ročně (Narozdíl od EXPO karet). Stejně jako psolední ITG EXPO nejsou v Beckettu. Nedělal jsem z toho bůhví proč, ale argument, že to je PROMO, tak dáme samolepu, asi není správný, jelikož Panini dává samolepu na většinu 1/1 karet...
Karta mi spíš přišla zajímavá, proto jsme ji do balíčku dali. Stála v podstatě stejně, jak stojí dnes běžně 1/1 podpisy, na Hossu to byla cena celkem fajn.
Jinak jsem rád, že Sabres 911 považuje za zbytečnost VAULT, jelikož je po startu je celkem obhajoval:-).

Ale nemohu si odpustit poznámku k Žížovi. Co říkáš na levý horní roh ARTIFACTS patche, vlastně nejlepší karty z boxu za celkem ranec, u Gromleyho? Kdybych ho dal já do GOLDů, nebo i modrých balíčků, tak se tady budeš rozepisovat, že to je strašný a já nevím co. Mám si snad myslet, že si zaujatý? Nebo si ho snad přehlédl (což dost pochybuji)?
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Johann66 »

ten roh Gormleyho je v pohode, to jen tak blbe vypada fotka :thumbdown:

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od pavelbart »

To ale žíža přece neví:-)))
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti