2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Johann66 »

Tak po nějaké době zase něco otevřeno

Obrázek

napřed přišel na řadu tenčí z Artifactů:

Obrázek
redemption by měla být Stuart Percy

poté ten tlustější:

Obrázek
Brandon Gormley 24/75

a nakonec Goldy

první kousek:

Obrázek
Keith Tkachuk 06/25

a ted to lepší z prvního balíčku-

Obrázek
Brian Gionta 078/100
Larry Robinson 46/50 :clap:

druhý balíček:

Obrázek

poté
.
.
.
.
.
.
.
2 kartonky
a mezi nimi
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

Obrázek
Marian Hossa 1/1

tož já jsem spokojen *lgh*

vše volné
Naposledy upravil(a) Johann66 dne čtv 30. črc 2015 18:00:07, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Vunczeg
Opora
Opora
Příspěvky: 220
Registrován: pát 07. lis 2014 15:17:58

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Vunczeg »

Gratulace káámoo..:) Ale ten podpis.. noo.. ten se moc nepovedl..:D:D
DEATH BEFORE DISHONOR

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Maurice Richard »

jako jedničková karta s nálepkou ? Tohle já prostě nechápu! Nechtěl bych jí vytáhnout!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od tomas78 »

Maurice Richard píše:jako jedničková karta s nálepkou ? Tohle já prostě nechápu! Nechtěl bych jí vytáhnout!
No tak to všichni víme že s tím máš problém že je to nálepka..ale to vadí snad jen tobě...jinak velká Gratulace k 1 of 1 to se netahá každý den :clap:

Uživatelský avatar
Tomino69
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 548
Registrován: ned 11. srp 2013 6:01:55
Bydliště: Praha

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Tomino69 »

Dovolil bych si nesouhlasit, taky nemám rád nálepky, tohle je sice jiný případ, protože je to vytažené z balíčku, ale osobně si radši něco připlatím za HARD podpisovku než abych měl podpis na samolepce.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od zizomil »

na obyčejnou radovku vyrazej cislo 1/1 nalepí samolepku s podpisem a hned je to cennost? :-) to je hnus... uz važne ty Kanadsko - americky hovada nevedi jak mrvit karty :-( *bang* *bang*

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Maurice Richard »

zizomil píše:na obyčejnou radovku vyrazej cislo 1/1 nalepí samolepku s podpisem a hned je to cennost? :-) to je hnus... uz važne ty Kanadsko - americky hovada nevedi jak mrvit karty :-( *bang* *bang*

to je to co jsem si dovolil říci ve svém předchozím příspěvku. Díky! MR *cl*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od zizomil »

Maurice Richard píše:
zizomil píše:na obyčejnou radovku vyrazej cislo 1/1 nalepí samolepku s podpisem a hned je to cennost? to je hnus... uz važne ty Kanadsko - americky hovada nevedi jak mrvit karty *bang* *bang*

to je to co jsem si dovolil říci ve svém předchozím příspěvku. Díky! MR *cl*
to jsi si dovolil celkem dost *lgh*
celkem by me zajimalo kolik takova karta stoji... ne podle Bible :-) tam jedničkovy karty nejsou ale zajimalo by me za kolik ji nekdo bude prodavat

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Maurice Richard »

zizomil píše:
Maurice Richard píše:
zizomil píše:na obyčejnou radovku vyrazej cislo 1/1 nalepí samolepku s podpisem a hned je to cennost? to je hnus... uz važne ty Kanadsko - americky hovada nevedi jak mrvit karty *bang* *bang*

to je to co jsem si dovolil říci ve svém předchozím příspěvku. Díky! MR *cl*
to jsi si dovolil celkem dost *lgh*
celkem by me zajimalo kolik takova karta stoji... ne podle Bible :-) tam jedničkovy karty nejsou ale zajimalo by me za kolik ji nekdo bude prodavat

byla uvedena tuším, jako druhý hit balíčků hned po sign WG..... Takže předpokládám, že hodnotu mít bude!?
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od zizomil »

to 1/1 si tam muzes dopsat i sam :-)

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Hans »

No krásně jste to tady pohanili, jen co je pravdu! No což, hlavně že tomu, co otvíral to nevadí. Karta je z nějaké edice ke dni otců, takže nebyla určitě vytažena přímo z produktu Elite. Tam snad variace podepsané řadovky ani nebyla.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od zizomil »

Hans píše:No krásně jste to tady pohanili, jen co je pravdu! No což, hlavně že tomu, co otvíral to nevadí. Karta je z nějaké edice ke dni otců, takže nebyla určitě vytažena přímo z produktu Elite. Tam snad variace podepsané řadovky ani nebyla.
nejde o to pohanit to jemu, urcite ma radost ,ale pohanit tu firmu co tohle udelala... takovouhle prasarnu...

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od SteveRogers92 »

Raději budu mít kartu (podpisovku) s nálepkou než kartu s retušovaným dresem... *axe* Steve
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od superman66 »

Gratuluju!! Na nálepky sice nadávat můžem, ale holt je to dneska praxe a žel většina karet je s nálepkami. Je to smutný ale s tím nic nenaděláme. Samozřejmě to nemusíme kupovat, ale když nějakýho hráče sbírám, sám karty s nálepkami beru taky, a nesnižuje to pro mě hodnotu tý karty. Pro každýho sběratele Hossy si myslím že toto by byla paráda, a z těch Goldů to je skvělá trefa :thumbup: Hodně se mi líbí i ten patch Robinsona 8-)
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od zette »

U me na podpisovkach je nejzasadnejsi jedna vec a to, aby byl podpis na karte jasne videt, coz mnohe hard signed z 90. let a ze soucasnosti (ruzne flashbacky a retro edice) bohužel nemaji. A jak často kritizuji ITG, tak jejich podpisove nalepky jsou mnohdy dost vkusne a citlive do karty nalepeny.

Hossa je hodne v pohode karta:-), zajemci se urcite najdou.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od zizomil »

mozna to lidi nepochopili... ja nemam nic moc extra proti podpisum na samolepce... ale podpis na samolepce na karte 1/1 ?? to mě prijde divny... to za tim hracem nemohli dojit a nechat to podepsal primo na kartu? proste me prijde ze chteli udelat kartu 1/1 a tak na ni daj samolepku a razítko to mě prijde jako podvod na lidech *axe*

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od SteveRogers92 »

zette píše:U me na podpisovkach je nejzasadnejsi jedna vec a to, aby byl podpis na karte jasne videt, coz mnohe hard signed z 90. let a ze soucasnosti (ruzne flashbacky a retro edice) bohužel nemaji. A jak často kritizuji ITG, tak jejich podpisove nalepky jsou mnohdy dost vkusne a citlive do karty nalepeny.

Hossa je hodne v pohode karta:-), zajemci se urcite najdou.
Zette , oprav mě jestli se pletui ale ITg nemá ty nálepky lesklé oproti UD a Paninni, Nemýlim se? Steve
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Artifacts 14-15, 2x Gold

Příspěvek od Maurice Richard »

u mě ta averze k nálepkam vyvrcholila když jsem viděl kartu s podpisem veliké legendy Toronta a celé Nhl Teda Kennedyho, kterého dodnes obdivuji i když není hráčem Habs! .... Zemřel v roce 2009 a v sérii Captain C v sezoně 2011/12 mu najednou vydají kartu s podpisem na nálepce! Pro někoho nic zvláštního, protože těch nalepek má firma hromadu a může si s nima dělat co chce, ale mě to hrozně zarazilo! Blbě se to asi vysvětluje, ale asi tak. Je tam i Maurice Richard, ale to je die cut , tam to beru v pohodě.
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů