Stránka 1 z 1

Gold balicek 2x

Napsal: pon 06. črc 2015 16:32:40
od alf
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

vše zůstává u mě

Re: Gold balicek 2x

Napsal: pon 06. črc 2015 18:27:59
od GilGalad
Ten Jágr je super, ale co to ksakru je za barvu? To je nějaký relikt z Philadelphie?

Re: Gold balicek 2x

Napsal: pon 06. črc 2015 20:04:37
od brezik
GilGalad píše:Ten Jágr je super, ale co to ksakru je za barvu? To je nějaký relikt z Philadelphie?
To bude podle mě ten proužek pod číslem 68 *iwm*

Re: Gold balicek 2x

Napsal: pon 06. črc 2015 20:22:34
od zizomil
nikdy jsem si zadnej gold nebo jinej balik nekupoval a koukam ze ted uz vim proc :-) Jarda je peknej ,je to peknej limit ale nevim ...mozna spatne nafoceno ale co ten pravej růzek?? *bang* prijde mě to nebo je opravdu tak zrasovanej?? *axe* *axe*

Re: Gold balicek 2x

Napsal: pon 06. črc 2015 21:39:35
od vojta_7
gratuluji *gp* jagr je super trefa *gp*
Mě se poštěstil z posledních červených balíčků *cheer*

Re: Gold balicek 2x

Napsal: úte 07. črc 2015 8:29:54
od alf
dik moc ten rozek je jenom trochu drblej ale nevim jestli byl nebo jsem to udelal sam

Re: Gold balicek 2x

Napsal: úte 07. črc 2015 12:29:15
od mapko
tak asi si vytiahol z toho pomaly to najlepsie
jasne ze este Gaborik 1/1

Re: Gold balicek 2x

Napsal: úte 07. črc 2015 12:36:53
od zizomil
alf píše:dik moc ten rozek je jenom trochu drblej ale nevim jestli byl nebo jsem to udelal sam
trochu drblej? vzdyt tam zadnej rožek neni :-) a jestli jsi tohle udelal ty na karte 5/5 tak to potěš koště... :-) to nechci vědět v jakym stavu jsou tvoje ostatni karty... :-) na kartu 5/5 si mas vzit bilé rukavičky (neco jak v nich nosej frajeri SC) :-) SKODA TAKOVE KARTY... :-( TED UZ JICH JE VLASTNE JEN 4/5

Re: Gold balicek 2x

Napsal: úte 07. črc 2015 13:41:05
od pavelbart
Nebudu se tady obhajovat, už je to po několikáte, co se tady řeší karta z našich balíčků. I když drtivá většina balíčků se tady neukazuje a hlavně, oficiální reklamace jsme dostali na všechny balíčky tuším dvě a zabaleno balíčků bylo nespočet, stovky možná už k 1000 ks. Snažím se kontrolovat všechny ty lepší karty hodně podrobně, a konkrétně tu 1/1 Gábora a Jágra /5 jsem kontroloval, byly obě v pohodě. Tahle úplně v top kvalitě, podle mě vytažená z boxu a hned do obalu. Nicméně, ono je taky možné, že to mohu poškodit já při balení a to přesto, že se snažím opravdu hodně, abych se toho vyvaroval. Ten obal je papírový a když to pak lepím, musím chtě nechtě trochu ty karty zmáčknout. Stejně tak oceňuji uživatele Alf, že alespoň připustí možnost, že to mohl udělat i on.
Ale abych vtipně navázal na Žížu - ano Žížo, já vždy koukám na karty, které jsou super, ale poškozené a záměrně je dám do balíčku, abych naštval ty lidi, co to vytáhnou a už si nikdy ten balíček nekoupili...
Jinak radši tvé další komenty ani nekomentuji...

Re: Gold balicek 2x

Napsal: úte 07. črc 2015 13:46:36
od zizomil
pokud priznal kluk co to koupil ze to mozna znicil sam tak nevim proc se tady hájiš? ja verim ze 99
% karet co vkladas do baliku jsou ve 100% stavu... jen vim ze kdybych ho koupil ja tak budu mit smolíka na to 1% ja jsem na tohle smulovatej az hanba... :-(
p.s. ale jinak to nebylo rozhodne nic ve zlém :-)

Re: Gold balicek 2x

Napsal: úte 07. črc 2015 15:48:22
od pavelbart
Nekecej žížo, co jsem ti dal tenkrát gól na tom fotbálku, tak se do mě pořád navážíš. ;)
Každopádně, blbý je, že si to po sobě nemůžu zkontrolovat, protože jak to zabalím, tak už do toho nemůžu hrábnout.
Mohu se zeptat, byly poškozené i zbylé karty u Jágra? na stejném místě? Díky

Re: Gold balicek 2x

Napsal: úte 07. črc 2015 17:44:00
od alf
Uz se nehadejte koho to byla chyba ja jsem strasne rad ze jsem vytahl takovou pecku i Sekac me moc potesil. A dekuji panu Bartkovi za skvele balicky. A pro zizu moje karty nejsou ve spatnem stavu.

Re: Gold balicek 2x

Napsal: úte 07. črc 2015 19:40:36
od necak
I když už to asi není třeba, rád bych se tu Pavla trochu zastal - někdy v listopadu se tu řešila dual podpisovka Wayna s Messierem, kterou koupil, aby ji dal do vánočního speciálu, ale nakonec údajně měla podle něj až pomalu brutálně zdevastovanej růžek - skenoval to sem a na fotce (která je mimochodem kolikrát zhruba větší, než samotná karta? ) to i vypadalo hystericky, ale když jsem ji pak odkoupil, přiznám se, že kdyby tu z toho sám neudělal takovou detektivku, tak bych si toho ani nevšiml... Chci tím jen říct, že věřím tomu, že tyhle karty asi doma opravdu zkoumá pod lupou. Já mám lupu akorát položenou doma vedle záchodu, abych věděl, kam sáhnout, když se jdu vychc.., teda vymočit. Já z tý karty měl totiž radost už jen proto, že ji Wayne i Mark měli (snad) v ruce... :)

Re: Gold balicek 2x

Napsal: stř 08. črc 2015 7:25:59
od zizomil
pavelbart píše:Nekecej žížo, co jsem ti dal tenkrát gól na tom fotbálku, tak se do mě pořád navážíš. ;)
Každopádně, blbý je, že si to po sobě nemůžu zkontrolovat, protože jak to zabalím, tak už do toho nemůžu hrábnout.
Mohu se zeptat, byly poškozené i zbylé karty u Jágra? na stejném místě? Díky
ano navážím se do tebe jen kvuli tomu golu... :-) ten jsi mě davat nemel :-) :-) to si odneses... ted uz by jsi mě gol nedal :-)