4x The Big Bang Theory

Odpovědět
Uživatelský avatar
NeelyX
Opora
Opora
Příspěvky: 217
Registrován: sob 04. čer 2011 20:27:04
Bydliště: Praha

4x The Big Bang Theory

Příspěvek od NeelyX »

Minuly mesic jsem si ze uvedavosti poridil 4 balicky karet vydanych k memu oblibenemu serialu The Big Bang Theory. Box jsem zatim nebral, ale asi na nej stejne casem dojde :) Jedna se o karty vydane k 1. a 2. rade serialu. V dalsi serii pak vysly karty ke 3. a 4. rade a na podzim tohoto roku je planovane vydani karet k 5. rade. V kazdem balicku je 5 karet a jinak v boxu je 24 balicku. Standartne jedna podpisovka a jedna wardrobe na box - ty se samozrejme nekonaly, ale s tim jsem ani nepocital. Co me ale potesilo je, ze se podaril alespon jeden "inzert", ktery by mel byt taky v pomeru 1:24 (viz. posledni scan). Naskenovane jsou i zadni strany karet, ktere jsou pokracovanim prednich stran.

Puvodne jsem to sem na forum ani nechtel davat, ale byl jsem o to opakovane pozadan, takze tady to je a timto se zaroven omlouvam 27% clenu fora ;)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Winnipeg Jets, veškeré hokejové pogy, Play Off One on One 95/96 a 96/97, UD Ice 01/02 až 05/06
Obrázek

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: 4x The Big Bang Theory

Příspěvek od mapko »

Suprovy serial, karty nic moc, myslim ze dalsia seria je trosku vydarenejsia
Naposledy upravil(a) mapko dne pát 09. srp 2013 21:18:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x The Big Bang Theory

Příspěvek od SugarRay »

To je dobře udělaný jak je u každý fotky napsanej ten příběh na zadní straně o co jde , ta blondýna je nádherná .
Obrázek

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: 4x The Big Bang Theory

Příspěvek od jarosenko »

Můj nejoblíbenější seriál. Stylem se mi taky líbí víc ta třetí a čtvrtá série. Nedávno mi z ní přišel kus kostýmu Howarda :-)

Chtěl jsem celý základní set a uvažoval o boxu, ale levněji bude lepší koupit celý set už komplet.
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů