16ks 1998-99 UD3 Hobby

Odpovědět
Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1302
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

16ks 1998-99 UD3 Hobby

Příspěvek od standish »

Tak jsem si našel další sběratelskou lásku. :) A přitom to začalo tak nevině. Přepadla mě touha rozbalit ještě jeden box ze série Síň slávy (přidám do vedlejšího tématu) a aby necestoval box jen tak nalehko, tak jsem k němu přibalil i pár balíčků. Vzal jsem dva retail fotbalové balíčky, kde kromě Bright Future Tomáše Ostráka byly samé řadovky, dále jeden balíček 2001 Prism, kde byly samé řadovky a nakonec jsem objevil 3 balíčky 1998-99 UD3. V této sérii jsou karty Sakica tak jsem věděl, že jsou zde nějaké paralelky a že karty jsou to pěkné. Nicméně jsem této sérii nikdy nevěnoval zvýšenou pozornost. Jakmile jsem rozbalil tři zmíněné balíčky, tak jsem věděl, že potřebuji další. :) Naštěstí jsem sehnal ještě dalších třináct.

Jelikož je série poměrně zajímavě členěna do dvou subsetů o třech paralelních verzích, tak se to celé pokusím trochu lépe rozklíčovat níže u obrázků. Třeba se, tyto informace, budou hodit klukům z Absolutu, aby trošku doladili checklist. ;)

Nejprve náhled na balíčky. V každém balíčku jsou tři karty a dva kartonky, které slouží k ochraně karet, nicméně mohly být větší.
Obrázek

Karty zde seřadím, tak jak jdou za sebou číselně v checklistu.

New Era Embossed - karty 1-30, poměr vkládání 1:1,1
Obrázek

Three Star Spotlight Rainbow - karty 31-60, poměr vkládání 1:1,6
Obrázek

New Era FX - karty 61-90, poměr vkládání 1:1,1
Obrázek

Three Star Spotlight FX - karty 91-120, poměr vkládání 1:3
Obrázek

New Era Rainbow - karty 121-150, poměr vkládání 1:5
Obrázek

Three Star Spotlight Embossed - karty 151-180, poměr vkládání 1:23
Obrázek

Podařila se i jedna Die-Cut karta New Era SE FX v limitu do 1000ks
Obrázek

Můj závěr je, že mě tato série strašně baví. Název série UD3 odkazuje na tři použité technologie na kartách a všechny tři jsou perfektní. Checklist, když vynechám Die-Cut karty, má 180 karet, což je také fajn. Suma sumárum, moc rád bych si rozbalil další balíčky, nebo klidně i rozumně dostupný box a pokusím se sérii sesbírat. Děkuji za pozornost. :wave:

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: 16ks 1998-99 UD3 Hobby

Příspěvek od Jirzik-ACS »

parádní rozbalovačka!!! krásný karty!!! dík za brejk
Mike Modano!!!

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů