Dejvův vánoční mix balíčků

Odpovědět
Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Dejvův vánoční mix balíčků

Příspěvek od Davejar »

Přátelé všechny vás zdravím v tomto už povánočním čase. Na vánoce jsem samozřejmě musel pořídit nějakou tu radost, takže pár balíčků a nějaký ten box, ty ale později naleznete ve vedlejší sekci.

Co se týče balíčků, vždy mám dvě přání. Za prvé, abych ve všech nenašel jen base karty a druhé, abych se vyhnul redemption kartám. Složení baíčků mi alespoň první přání předem splnilo, měl jsem jistotu, že base karty všude nebudou. *rfl* Budu vkládat pouze to ,, lepší,, řadovky pouze u base packů či pro náhled *placnuti*

Tady náhled balíčků co jsem pořídil, nějaké jsem měl i třikrát, některé jen jednou

Obrázek
Obrázek




Začneme UD Artifacts 08-09 Tady jsem s ničím nepočítal, sehnal jsem Retail verzi. Vše base. Potěšil Voky i Mr. Hockey

Obrázek




Pokračujeme klasikou a to UD Series 2 18-19 Zde jsem doufal v YG a ta se povedla.

Obrázek




Dále SP Authentic 17-18 Nic velkého se nekonalo.

Obrázek




Mladší brácha horního balíčku a to SP Authentic 18-19 Nico asi nikdy nezklame na jakékoliv kartě.

Obrázek




Retro pakl SPx 99-00 Zde base Dominátora. Vzhledově tyto karty nádherný

Obrázek




Následuje UD Trilogy 14-15 Zde Marko Daňo ve službách Columbusu v limitu /799

Obrázek




Potom starší bratr a to UD Trilogy 13-14 Tady dvojitá radost. Base Hašana a podpis Schroedera z Vancouveru /699

Obrázek




Pak jeden dražší pakl a to SP Game Used 13-14 base Wayna neurazí a jersey Eberleho

Obrázek




Panini nesmí chybět, zástupce v podobě Panini Contenders 11-12 Krásný podpis Lehnera a Calder Contenders /100 Bagnalla

Obrázek




Předposlední pakl SP Game Used 02-03 pěkná double Jersey Samsonova /225

Obrázek




A poslední slovo si vzalo SPx 06-07 Tady sice vysoký limit, ale nádherná signature double jersey Marc-Edouard Vlasic za San Jose

Obrázek


Co řici závěrem....za mě naprostá spokojenost. Neskutečně mě tyhle rozalovačky baví a už teď se těším na další příležitost si něco otevřít. Všechny karty jsou volné. Ze všech balíčků jsou i base karty, kdyby někomu něco chybělo. Díky za zkouknutí, boxy snad přidám během zítřka.

Díky, užívejte zbytek svátků

David

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti