Panini Donruss Soccer 16

Odpovědět
Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Panini Donruss Soccer 16

Příspěvek od Jirzik-ACS »

Ahoj, na burze jsem pořídil pár balíčků panini donruss soccer(rozumněj fotbal) z roku 2016
předpokládám, že né každej ví, jak vypadaj řadovky, tak jsem jich pár nascanoval. jinak je to karet hromada, páč v balíčku je 8 kousků. zezadu sice píšou, že v průměru jsou 2non base card, ale asi mi něco uniklo, protože vesměs tam byla jen jedna, ale ani tak to nebylo špatný.
dost keců jdem na to
řadovky:
zlatan!
Obrázek
Obrázek


Obrázek

Obrázek


Obrázek

Obrázek

tady ještě jeden balíček, provedení těch karet je moc pěkný, scaner to nebere, ale mě se tam nelíběj ty čísla, takže tohle asi dál otvírat nebudu... spodní dvě jsou moc pěkný paralerky
Obrázek


Bohužel ty paralerky vypadaj nascanovaný tragicky, takže brejk o ničem:)
dík za zkouknutí a mějte se a otvírejte! jo a brejkujte!
dík
Jirka
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: Panini Donruss Soccer 16

Příspěvek od martymcfly1 »

Tyhle Panini mi prijdou drobet horsi nez ty co jsi otviral minule. Ale za zkousku nic nedas. Jen tak dal *mrk*

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Panini Donruss Soccer 16

Příspěvek od Jirzik-ACS »

jj jednoznačně souhlasim, hlavně tady ty njelepší karty nejdou nascanovat, takže jak řikám brejk o ničem. bohužel
Mike Modano!!!

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Panini Donruss Soccer 16

Příspěvek od Jirzik-ACS »

otevřel jsem pět paklů Topps premijér líg gold jakože zlato víš jak. sezóza 17/18. pakl obsahuje pět karet. tady je to nejlepší co jsem vytáhl, mohl oto bejt lepší ale otevírat mě to stejně bavilo. mohl jsem mít víc štěstí na jména, ale co cheš vid
prostě padl oco padl oa tady to máš
Obrázek

jestli někdo sbírá brighton, tak se ozvěte:)))

ps trošku jsem jim na řadovkách ukrátil hlavy, ale to nějak zvládnou, na kartách jsou, jedná se pouze o chybu skenovače:)
Mike Modano!!!

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů