30 narozeninových paklíků

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

30 narozeninových paklíků

Příspěvek od Lukyn55 »

chtěl jsem si k těm kulatinám udělat radost, tak že si za každý rok koupím balíček.. původní plán byl balíček z každé sezóny co jsem na světě, ale jelikož starší balíčky nebyly k dispozici, tak nejstarší je sezóna 91/92 a na závěr naopak jsem vzal 3 balíčky z letoška .. nebo lépe řečeno dva balíčky NHL a jeden větší balíček collector extraligy

otevíračku jsem si náležitě užil, většinu z balíčků jsem před tím nikdy neotevíral a díky tomu, že pošta funguje úplně na pí** a že jsem se o víkendu zlil jako mužik se mi dokonce povedlo otevírání balíčků rozvrstvit do tří dnů, což byl u mě fakt zázrak :D

hodil bych vám koment k jednotlivým balíčkům, ale myslím že u třeti balíčků by vás to fakt nemohlo bavit, takže to vezmeme už jen obrazově ;)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

musím říct, že balíčky NHL byly pro mě trošičku zklamání, nečekal jsem žádnou velkou pecku, ale doufal jsem aspoň v nějaké zajímavé inzerty, nováčky apod. .. povedly se dvě jersey, jedna z retailu artifacts je super, ale prostě přišlo mi to takové nemastné neslané .. a potvrdil jsem si že už nikdy neotevřu žádnej balíček BTP, ta série pro mě fakt zakletá, otevřel jsem z nich tolik balíčků a jediné dvě lepší karty, co jsm z nich měl byla 2x podpisovka Oscara Danska .. z x balíčků člověk vytáhne jediné dvě auto nebo memo a je to ta stejná karta, prostě na zabití .. ale abych se vrátil k brejku ..

.
.
.
.
.
.

dobře kecám, ona tam ta jedna pecka byla a byla to ten poslední balíček ze všech balíčků a poslední karta ze všech karet ..

.
.
.
.
.

ta ten můj dojem z celého otevírání totálně otočila do óbr plusu

Obrázek

no a na závěr krabička extraligy OFS 18/19

trenér čermák /9, Hanuljak /12
Obrázek

Barinka /25, Kadlec a Hnilda /10, podpis Kratochvíl /9, podpisy Šidlík a Petružálek /29, Kysela /21
Obrázek

tady asi takovej průměr, nejslabší možné jméno na paralelce /9, fajn jména na retro OFS i podpisech .. jen škoda, že nebyla titulová podpisovka Brna ..

Děkuji všem za pozornost a když byste měli o něco záejm, tak se ozvěte :wave:
Naposledy upravil(a) Lukyn55 dne stř 05. pro 2018 0:09:48, celkem upraveno 2 x.
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 30 narozeninových paklíků

Příspěvek od klajda »

Plnění těch NHL balíčků nic moc za mě, jen jsem si všiml, že tam máš nějaké velké množství čechů a slováků, u snad dvou balíčků to byla polovina :lol: . Fajn to jersey Kovalchuka a poslední karta Stamkose paráda. (Říkal jsem si u toho skenu, kde je ta 4. karta z balíčku :lol: ) Jinak nechybí ti foto 2017/18?

OFS Box Hanuljak a podpisy paráda si myslím :) *gp*
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 30 narozeninových paklíků

Příspěvek od Lukyn55 »

klajda píše:Jinak nechybí ti foto 2017/18?
dík za upozornění, už jsem to opravil ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: 30 narozeninových paklíků

Příspěvek od leebour »

Nevidel by som tak blede, dobre začína už Paulík Kariya na Selectoch RC a JSG Donruss Canadian. Hejduk mňamózny inzertík detto Foppa. Netminders Turco paráda, Paulík Šťastný na exke ten dobre vystužil paklík Fleeriek, jsy debila Kovalchuka nemôže uraziť nádherné Canvasky Giordana a Manthu tá je podarená. Páči sa mi aj inzert Steveho z Parkhurstiek. Navyše kopec parádnych mien a pekných záberov na base to ja môžem. Stamkos /15 niet čo dodať, nádherne si si nadelil. Všetko najlepšie k narodeninám *gc*

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: 30 narozeninových paklíků

Příspěvek od martymcfly1 »

wow ten Stamkos *cheer*


A ten Linden podepsanej, asi natištěnej co?

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 30 narozeninových paklíků

Příspěvek od Lukyn55 »

martymcfly1 píše:A ten Linden podepsanej, asi natištěnej co?
jj to je jen natištěné ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: 30 narozeninových paklíků

Příspěvek od freddy-NJD26 »

budu komentovat jen NHL karty..Stammer dobrej ze jo ..to je jasny ten to vyhral...ale kamo Ten HEJDUK na tech premier (2000) ten je bomba...to se jen tak nevidi..!!!! V tech balicku je dycky spousta radovek a takovejhle insert z ejdnoho balicku je JACKPOT si myslim . Schvalne se jukni na balicek jakej je pomer vkladani a i kdyby byl na hovno ..tak ten milan je šmakulaznii...No a pak ten FOPPA v tech Upper deckach, ten insert se taky netaha kazdej den a kort z jednoho baliku.
Patrik Eliáš - 1 275ks

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti