Září se zlatým nádechem

Odpovědět
Uživatelský avatar
flynander
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: pon 01. zář 2014 19:05:20
Bydliště: Šternberk

Září se zlatým nádechem

Příspěvek od flynander »

Ahoj všichni,

po delší době vám to tu osladím zase nějakými speciálními balíčky, tentokrát ve zlaté verzi. Hlavní hity byly obrovské lákadlo, a tak jsem se plácl přes kapsu a pořídil rovnou dva. *rfl* Tradičně otevírání nechávám na večerní hodiny při doprovodu oblíbené hudby. Hezky pomalu, každá karta potřebuje svůj čas.

První balíček obsahoval zajímavé inserty z různých sérií. Tohle mě vždycky strašně baví, když každá karta je úplně jiná.

Obrázek

Druhá část: Džegr a Hašan do sbírky, pod nimi hity balíčku. Už jsem vytáhl lepší hity z Goldů, ale pořád na mě čekal ještě jeden balíček!! Jupíí.

Obrázek


Zlaták číslo dva mě zpočátku neposadil moc na zadek, ale pořád platilo že co karta to unikát v prozatimním rozbalování.

Obrázek

Karet bylo opravdu požehnaně, i nějaké novější insertíky se objevily, sem tam legenda.
Obrázek

No a nakonec...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
NA MĚ VYKOUKL ZLATÝ BLUDIŠTÁK, který okamžitě zaputoval do OT holderu. Skener byl taky paf, takže kartu nepobral dostatečně. :lol:

Obrázek

Nejmonumentálnější otvíračka v životě, radost neskutečná. Teď mám dilema co si s Waynem mám počít. Rád bych si ho chvíli ponechal a mazlil se s ním. Ale jelikož by mi mohl poměrně mohutně rozšířit sbírku nebráním se ji přenechat jinému zájemci.

Co se týče ostatních karet, kromě českých hráčů vše k dispozici.
Tak zase někdy na rozbalenou. :wave:

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od DaveBrownsound »

Bombice, gratuluju k bludišťákovi. Hele, kartu si nech, je to Wayne a každý sběratel by jednu jeho podpisovku měl mít, ne? A za dva litry takovou krasavici a ještě v tom správném Waynovo dresu neseženeš :-)
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od Omerta »

DaveBrownsound píše:Hele, kartu si nech, je to Wayne a každý sběratel by jednu jeho podpisovku měl mít, ne?
Amen ;)



Jinak samozřejmě obrovská gratulace, monstr hit! :thumbup:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od zette »

Gratuluji, super karta. Ani nevim, ze tam Pavel strili takove poklady...

Ja si zase rikam, ze pokud Ti za nej doleti do sbirky karty, které sbiras nebo Ti udelaji vetsi radost, tak ho klidne pust.-). Nejsme slepice, abychom sedeli na vejcích-zde tedy zlatych.-).

Uživatelský avatar
flynander
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: pon 01. zář 2014 19:05:20
Bydliště: Šternberk

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od flynander »

Díky za reakce, po pečlivém zvážení karta zůstane u mě v kufříku. :D Pravděpodobně vznikne vedlejší sbírka s podpisy legend světového hokeje, která se bude opravdu pomalu rozrůstat, avšak start už mám poměrně slušný. *rfl*

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od Hans »

Jo tak hlavní kartu do nové sbírky máš a teď už jen těch pár ostatních. :D

Tyhle karty jsou fakt masakr a v poměru 1:30 má poměrně i dobrou šanci. Ale pak se nějakej Ferda na facebooku rozčiluje, že ty balíčky jsou na houno, protože místo podpisu Wayna vytáhne jen nějakýho Felixe Potvina. Holt bordel no. :D

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od Davejar »

Fakt??? Kde konkrétně probéhla tahle diskuze ohledně goldů? Rád bych si přečetl nějaký pecky :D

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Hans píše:Jo tak hlavní kartu do nové sbírky máš a teď už jen těch pár ostatních. :D

Tyhle karty jsou fakt masakr a v poměru 1:30 má poměrně i dobrou šanci. Ale pak se nějakej Ferda na facebooku rozčiluje, že ty balíčky jsou na houno, protože místo podpisu Wayna vytáhne jen nějakýho Felixe Potvina. Holt bordel no. :D
jejda já se jmenuju Ferda, ale na fb nejsem *lgh* a za kocoura Felixe jsem byl vždycky v balíčku rád

Uživatelský avatar
Martin101
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 106
Registrován: úte 23. kvě 2017 19:58:13
Bydliště: Krompachy

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od Martin101 »

Tak teda toto je paráda, gratulujem :) *gp* *gc*
Hlavná zbierka: Ladislav Nagy, Tipsport Liga

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od Stefi »

Asi jsem jiný :-) Nikdy mě nebrali Hašci ani Jágři, Gretzky s Mariem mi taky nic neříkali a karty, spolu s cenami, McDavida už jsou úplně mimo chápaní. Respektuji jejich kariéry a výkony, ale vytáhnout takového Gretze, tak bych ho nejradši vyměnil za nějakého podobného Messiera nebo pořádnou bombici Raska.
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2913
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od DaveBrownsound »

Davejar píše:Fakt??? Kde konkrétně probéhla tahle diskuze ohledně goldů? Rád bych si přečetl nějaký pecky :D
No fakt nesmysly, jako chapu, ze nebyl nadseny z obsahu svych tri balicku, proste kdyz mas hity jako Wayne auto, Mikita 1/1 nebo Matthews auto /8 nebo kolik, tak je jasny, ze zbytek musi byt trosku horsi, jinak ty balicky nedavaj smysl. Ale typek tam v podstate i zpochybnoval distribuci a vznasel tam usudky, ze karty jsou pro kamose apod a ze s nima manipuluje... apod., a to usoudil z toho, ze je nevidel na fb... Nevidel si do huby.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od Jirzik-ACS »

DaveBrownsound píše:
Davejar píše:Fakt??? Kde konkrétně probéhla tahle diskuze ohledně goldů? Rád bych si přečetl nějaký pecky :D
No fakt nesmysly, jako chapu, ze nebyl nadseny z obsahu svych tri balicku, proste kdyz mas hity jako Wayne auto, Mikita 1/1 nebo Matthews auto /8 nebo kolik, tak je jasny, ze zbytek musi byt trosku horsi, jinak ty balicky nedavaj smysl. Ale typek tam v podstate i zpochybnoval distribuci a vznasel tam usudky, ze karty jsou pro kamose apod a ze s nima manipuluje... apod., a to usoudil z toho, ze je nevidel na fb... Nevidel si do huby.

asi nějakej debil
Mike Modano!!!

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od DJjandy »

Gratuluji k trefení tohoto megahitu, musí být paráda tohle vytáhnout!!!
Každopádně já jsem možná špatný sběratel, ale netoužím mít ve sbírce podepsaného Wayna a kdybych ho vytáhl já, tak by šel určitě do světa a pořídil bych za něj několik petelic do hlavní sbírky Kopiho, což by mi udělalo větší radost. A upřímně říkám, že bych to udělal, i kdyby ten Gretz byl v dresu LA. ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
benechek
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 156
Registrován: pon 18. črc 2016 19:53:16
Bydliště: Zlin

Re: Září se zlatým nádechem

Příspěvek od benechek »

Gratuluji k perfektnimu hitu z goldaku!!! *gc*

Wayne je Wayne...o tom zadna...ale ja mel zhruba nejake takove dilema docela nedavno. Jenze neslo o legendu, ale vychazejici hvezdu. A zhruba po mesici, kdy mi to porad nejak tak podvedome srotovalo v hlave, jsem ji nakonec pustil za super trojicku do me srdcove sbirky Detroitu. A vite co me hodne prekvapilo? Od te doby jsem ani na sekundu nezapochyboval, ze to byla spravna volba. Vytahnout ale Wayna...no nvm....ale asi by taky sel...ja mam vyhodu v tom, ze v DET mam opravdu z ceho vybirat :)

A uz jen kratce

Ja goldaky bohuzel stihl jen asi 3x. Vzdycky dojdu pozde!!! Hlavni hit jsem netrefil nikdy, ale vzdycky jsem byl nadseny. Ono je to u me takove snadnejsi. Ja jsem v tomto totiz porad ten maly kluk, ktery to sbira srdcem. Takze zklamany jsem pouze z toho, ze z boxu nevytahnu ani jedno Rude kridlo. Ale to rychle vystrida nadseni z toho, ze nekterou kartu budu moci vymenit.

No jo no...ten FB vylev jsem taky zaregistroval, holt nekterym lidem se nezavdecis nikdy!
Detroit Red Wings - 2563 (15/05/2021)
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Shanim base karty Detroitu na doplneni setu, od sezony 90-91
16-17 a 17-18 Artifacts DET paralel
19-20 Stature, Ultimate Collection Detroit

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů