Červené na zlatém podnose

Odpovědět
Uživatelský avatar
flynander
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 110
Registrován: pon 01. zář 2014 19:05:20
Bydliště: Šternberk

Červené na zlatém podnose

Příspěvek od flynander »

Ahoj,

po dlouhé době jsem zase okusil chuť rozbalit nějaké balíčky. Volba padla na speciální RED packy a jeden GOLD, kde se dají vytáhnout parády za slušnou cenu. :) Cílem bylo co nejvíce českých hráčů do sbírky.

2 Červeňásky: Inserty a paralelky jsem při rozbalování nějak pomíchal dohromady, takže takové společné foto všech lepších karet z dvou packů. :D

Obrázek

Nejlepší karty prvního packu
Obrázek

Nejlepší karty druhého packu. První karta The Cup co jsem naživo viděl, nádhera.
Obrázek


Zlatý hřeb rozbalovačky: Tady jsem měl opravdu veliké štěstí na počet karet, které obohatí moje album. *cheer* Insert Gretzkyho nebo Shaw v limitu /199 taky neurazili. Nedopatřením jsem zapomněl naskenovat 4 další karty, ale to nejlepší tu je.

Obrázek


Hlavní hitík, asi momentálně nejlepší obránce Penguins v hezkém limitu. Pro ty co nedokáží jako já rozluštit ze skenu jméno nebo se neorientují v sestavě Pittsburghu, tak se jedná o Krise Letanga. *mrk*

Obrázek


Vše, kromě Čechů volné. *thks* A zase někdy na viděnou...

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2718
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Červené na zlatém podnose

Příspěvek od SteveRogers92 »

Zajimavé je (pro mě) že Letangovi napsali na kartu jméno v celém znění a to Kristopher Letang. :think:
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

Re: Červené na zlatém podnose

Příspěvek od Kozzy »

Parádní rozbalovačka, za mě top Chytil /99, díky! :thumbup:

SteveRogers92 píše:Zajimavé je (pro mě) že Letangovi napsali na kartu jméno v celém znění a to Kristopher Letang. :think:
Jo, dřív to dělali na všech jeho kartách, můžeš si toho všimnout na Rookie kartách z roku 06-07. Karet z ročníku 07-08 moc nemá a pak jak v sezóně 2008-09 vyhráli Pens pohár, tak byl více vidět a pořádněji se vžilo, že mu vlastně pořád říkají Kris, tak všechny další karty už má jako Kris Letang :D
Že je na takhle novější kartě uveden jako Kristopher je trochu divný, řekl bych, že to udělali z grafického důvodu. Delší jméno tam asi vypadá lépe.

Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Re: Červené na zlatém podnose

Příspěvek od radek850 »

Myslím, že se hodně povedlo :)
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů