Mystery balíčky+ malý bonus

Odpovědět
Uživatelský avatar
radek850
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 432
Registrován: ned 29. říj 2017 20:58:39
Bydliště: Praha

Mystery balíčky+ malý bonus

Příspěvek od radek850 »

Ahoj všem! :)
Přes prázdniny jsem strašně línej dělat cokoliv, mám už natočené jedno video z otevírání a už 3 týdny ho nahrávám, no prostě hrůza, proto je tohle otevírání pouze fotograficky ( a i to mi trvalo týden to sem nafotit)
Koupil jsem mystery balíčky z jednoho českého obchodu, dělají jak Extraligu tak i NHL, takže jsem vyzkoušel obojí a ještě jsem vzal jedny 15/16 Platinum a 13/14 select, obě dvě skvělé sady a vynikající cena/výkon.
Začneme teda balíčky, konkrétně 15/16 Platinum :)
Obrázek
Staal /199 a Larkin je parádní rookie karta, ale nic do sbírky, každopádně pakl super!
Teďka select
Obrázek
Dillon je paraelka prizm a toffoli není nejhorší :)
No a teďka již na random balíčky!
Rozjedeme to Extraligou

Obrázek
Pavelka je v limitu /19, podle mě velice slušný balíček, pěkný kus jersey, podpisovka taky ujde :)
Druhý balíček
Obrázek
Perfekt! Nemám teď karty u sebe, tak nevím na 100% ty limity, ale Zohorna je pouze do /14 Broš je myslím /50 a Adamský /19, Mega balíček!
No a poslední Extraliga..
.
.
Skrývala pecku
.
.
Velkou pecku
.
.
Obrázek
1/1 karta!! No tak to je za mě veliká spokojenost+ anniversary karta v limitu /15, paráda!

Ovšem zbývají ještě dva balíčky NHL, tak jdeme na ně
Obrázek
Djoos i Fabbri jsou velice slušná jména a karty a zbytek snad ani komentovat nemusím, pecka
A poslední NHL
Obrázek
DeBrusk je velká trefa a pan Novák české ucho jistě moc potěší, taky paráda!

Nevím jak vám, ale mně se tohle otevírání moc líbilo a balíčky rozhodně vyzkouším znova, poměr cena/kvalita 11/10!
Tak zase někdy brzy čuus
Buď svůj.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti