Mix balíků

Odpovědět
Uživatelský avatar
Adios3SO
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 74
Registrován: pon 26. bře 2018 17:12:33

Mix balíků

Příspěvek od Adios3SO »

Zdravím, tak jsem si dnes vyzvedl balíček který jsem si pořídil za úšpešný školní rok a vlastně na oslavu těch dlouho očekávaných prázdnin, konkrétně jsem vzal tyto balíčky:
2017-18 Czech Ice Hockey Team Hockey Retail Balíček 2x
2015-16 UD Series 2 Hockey Hobby Balíček
2017-18 UD Series 2 Hockey Hobby Balíček 3x
2017-18 UD O-Pee-Chee Platinum Hockey Hobby Balíček 2x
2017-18 UD Tim Hortons Hockey Hobby Balíček
a ještě jsem si tedy k balíčkům vzal:
insert karta DOMINIK KUBALÍK 17-18 Czech Ice Hockey Team VIP Pass Gold /100
AUTO karta DOMINIK KUBALÍK 17-18 Czech Ice Hockey Team Silver /20
insert karta MARTIN NEČAS 17-18 Czech Ice Hockey Team VIP Pass Bronze /100
insert RC karta MARTIN NEČAS 17-18 OPC Platinum Marquee Rookie číslo 182

ale pojďme už k balíčkům a kartám co jsem vytáhl, musím říct že jsem byl ze začátku zklamaný ale úplně poslední balíček mě vyvedl z omylu. Dám sem jen různé inserty a podobně, bez base karet. V Tim Hortons byl jen checklist Patricka Kanea.

Jeden z balíčků CIHT byl jen base, ve druhém se nacházela karta Last Champions Petra Čáslavy, jeden z balíků UD series 2 17-18 byl také celý base, v dalším byla UD Canvas Jamese Neala 1:6 a UD Portraits Rileyho Barbera, v balíků 15-16 UD 2 byla Young Guns Tannera Kera z Chicaga.
Obrázek

Pak došly na řadu O-Pee-Chee Platinum, u kterých jsem si říkal, že tam něco určitě bude! První ty slabší karty
Obrázek

A POTÉ dámy a pánove, poslední balíček z této otvíračky, no čuměl jsem jak hrom:
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Obrázek

V JEDNOM balíčku Marquee Rookie Brock Boeser a Marquee Rookie RED PRISM Yevgeni Svechnikov /199

Myslím, že ten poslední balíček to celé zachránil, ale já měl stejně tak radost z podpisovky Kubaldy /20 a z karet Martina Nečase.

Díky!
Sbírám kartičky LA Kings a Pardubic a Dominika Kubalíka

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti