4x 2017-18 SP Authentic - Case Hit!

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

4x 2017-18 SP Authentic - Case Hit!

Příspěvek od Kozzy »

Ahoj ahoj,

čekání na státnice (teda spíš na popravu) jsem si chtěl trochu zpříjemnit a rozptýlit se, takže jsem zase začal uvažovat o pár balíčcích. Poslední dobou jsem moc neměnil, priority byly jinde, o to větší chuť byla jít do něčeho klidně většího. Na rozbalování už se poslední dobou moc nesoustředím, ale s myšlenkou "Hele, nebuď baba, kdo nezariskuje, má kulový" jsem zvedl zádel a vyrazil na nákup.

Přemýšlel jsem, co vzít a nakonec padla jasná volba na letošní SP Authentic. Bylo to vlastně poprvé, co jsem do této série obecně zabrousil, nikdy mě nějak extra nelákala, šance na parádní podepsané Future Watch karty byla mizivá, ale letos se mi karty vážně líbí. I když zaoceáncké zlé jazyky tvrdí, že nováčci nejsou úplně letos dobrý - v sérii stojí za to vlastně snad jenom Boeser, teda pro týpky co jedou na prachy - a že Hischier a Patrick stejně nepodepsali, takže nic moc. Já si ale naopak myslím, že řadovky velká paráda, šance na nějakej podpis je vždycky, inzerty taky určitě oku lahodící.

Trochu jsem se tedy rozšoupl a popadl čtyři balíčky, samozřejmě po důkladném ošmatlání :D

No, aby mi huba neupadla, tady je výsledek.


Nejdřív řadovky, asi nejvíce potěšil Drouin nově v barvách Canadiens, Couture je taky hodně sympatický chlapík a hodně pěkná karta brankáře Darlinga.

Obrázek


Výběr hvězd na řadovkách : Tady není co řešit, finalista z Vegas Fleury, velká legenda Super Mario, jeden našinec a srdcař Voráček a duo novopečených šampiónů Ovechkin a Oshie. MacKinnona jsem nechtěl nechat v závěsu.

Obrázek


A dostáváme se do TOP 5 :D Aby to mělo trošku tu atmošku....


.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
5. místo - 2017-18 UD SP Authentic #72 Red Kevin Shattenkirk - ty červený (možná růžový?) paralelky moc nemusim, ale zase NY Rangers proč ne :)

Obrázek

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
4. místo - 2017-18 UD SP Authentic #111 Authentic Moments Leon Draisaitl - dvorní parťák Connora McDavida, moment je z playoff minulé sezóny 2016/17, kdy tento pašák nasázel v šestém zápase proti Anaheimu 5 bodů (3 plus 2) a zasadil se tak o to, že série šla do sedmého zápasu.

Obrázek

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Přituhuje?..
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
3. místo - 2017-18 UD SP Authentic #65 Jaromir Jagr - řadovka pana JJ nikdy neurazí! Bronzovou bere Jarda spíše symbolicky.

Obrázek

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
2. místo - 2017-18 UD SP Authentic S-14 Spectrum FX Veterans Jack Eichel - Naživo parádní inzert a dokonce je i s tím kódem na druhé straně, který teda radši seškrabovat nebudu. Většinou se taková karta podaří jedna na box, takže "hezky pěkně ty vole"

Obrázek

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
A kdo je teda na zlatým místě??
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Ta karta je totiž taky zlatá...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
"To není fér, proč to dycky tak napíná...??!"
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Poměr vkládání nakonec 1:216, takže vlastně case hit! Na čtyři paklíky hodně slušnej výkon!
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
1. místo - 2017-18 UD SP Authentic #24 Regular Card Gold Limited Auto Parallel Anthony Mantha - Cílem týhle rozbalovačky bylo vytáhnout něco podškrábnutýho a jsem moc rád, že se to nakonec povedlo!! Jasně, někdo může klidně říct, že je to "jenom" Mantha, ale karta parádní, pořádnej hard sign, určitě lepší, než nějakej no-name Future Watch! Navíc poměr vkládání 1:216, to už mě osloví :thumbup:

Obrázek



Díky za přečtení, ať se daří a nazdar!

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: 4x 2017-18 SP Authentic - Case Hit!

Příspěvek od DJjandy »

Ta spousta teček za to rozhodně stála a "jenom" Mantha je fajn! ;)
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: 4x 2017-18 SP Authentic - Case Hit!

Příspěvek od martymcfly1 »

Ze 4 balíčků???

NÁDHERNEJ MANTHA

Uživatelský avatar
Kozzy
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 174
Registrován: pon 28. pro 2015 14:42:46

Re: 4x 2017-18 SP Authentic - Case Hit!

Příspěvek od Kozzy »

Jop, čtyři balíčky :)

Mimochodem je všechno volný!

Uživatelský avatar
Ceris
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 635
Registrován: úte 21. dub 2015 17:52:28
Bydliště: Pardubice

Re: 4x 2017-18 SP Authentic - Case Hit!

Příspěvek od Ceris »

*what* *what* jen to zkusit a něco koupit, třeba 4 balíčky. Fantazie, gratuluji moc. :clap: Za mě ještě Fleury, jeho karty vypadají výborně. :thumbup:
Sbírám:

Marc Denis - 790/852


K 8. 9. 2019 ukončuji svůj sběratelský příběh i svoji aktivitu zde.


Tradelist - http://ceris1.rajce.idnes.cz/
- http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=9548

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů