Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Příspěvek od Hans »

V pátek se u mě zastavil kurýr z místního shopu a dovezl mi v rámci směnného obchodu nějaký matroš. Je to asi tak 4-5 let, co jsem si nic neotevřel a tak jsem se na rozbalovačku moc těšil. Vzal jsem hlavně Series 1,2 paklíky a nějaké platinum, které mám v poslední době moc rád. Všechno po třech kusech. V následujících dnech bych Vám tu chtěl prezentovat alespoň hity, kterých snad bude více než dost.

2006-07 Between The Pipes
Vlastně jediný produkt z minulého desetiletí. Mám k němu hodně nostalgických vzpomínek. Otevřel jsem asi 3 kejsy a nikdy mě nezklamaly. Takže jsem chtěl především k těm cca 2000 řadovkám, které pořád mám někde ve skříni, přidat ještě dalších pár kousků. Jak je možno vidět na přiložené dokumentaci, tak v prvních dvou třetinách jsme dostávali slušně naloženo a jenom ten největší optimista mohl věřit, že se to nějak zlomí. Naštěstí ve třetí třetině přišel drtivý obrat a utkání skončilo vítězně.
Obrázek
Jelikož mám z tohohle produktu nejraději game-used karty, tak jsem byl hodně mile překvapen, protože balíčky se zdály hodně úzké, že by ani přeborník v měření šuplerou mezi nimi nepoznal rozdíl. A já se před posledním modlil za masku. :D Richter a Beezer jsou navíc více než solidní jména. Absolutní spokojenost!

2012-13 UD Series 1 Hobby
Od tohoto utkání jsem moc nečekal, protože se jedná o ten výlukový ročník. Každopádně se pořád jedná o hobby verzi, kde mezi nováčky vyčnívali třeba Krug, Allen, Schwarz nebo Silfverberg tuším. Taky jsem se potřeboval dostat pod 100 Kč hranici na utkání, vlastně balíček. Jak je vidět, tak tady jsme se dostali do většího vedení už v první třetině a zbytek zápasu jsem toto vedení kontrolovali.
Obrázek
Tady nemůžu být nespokojen. Jersey byla snad dvakrát na box, takže i přes slabší jméno se hit podařil. Elliott je sice řadovka, ale jelikož poměr vkládání je vzácnější, tak jsem jí nafotil taky. Opět spokojenost!

2015-16 OPC Platinum
Na platinum jsem se moc těšil. Je to produkt, který mě svým způsobem vrátil zpátky ke sbírání. Ročník 16-17, který sbírám nebyl k mání, tak jsem sáhnul po obou starších ročnících. Super by byla nějaká ta limitovaná paralelka.
Obrázek
Bohužel lepší paralelka se nekonala a to je asi měřítko úspěchu u tohoto produktu. Navíc u tohoto ročníku (možná u mých balíčků) mi přijdou karty neprecizně ořezané. Ročník 16-17 je v tomhle ohledu perfektní. Mírné zklamání.

2015-16 UD Series 2 Hobby
Stejně jako Rimmer jsem si udělal čaj z nového pytlíku a vrhl se si snad trochu spravit náladu. Nálada spravena a bouchlo to hned v prvním balíčku.
Obrázek
Přiznám se, že před koupí jsem checklisty nesledoval a měl jsem za to, že Eichelova YG byla už v Series 1, O to větší překvápko to bylo. Navíc klika jak prase, protože 3 balíčky a 3x YG. Faksa určitě neurazil.

2014-15 Upper Deck Series 1 Hobby
Tenhle ročník je tuším ten MacKinnona, Ekblada a spol, takže jsem zkusil svoje štěstí. Zalewski sice hraje už německou DEL, ale jersey se ze tří balíčků se počítá vždycky, takže spokojenost!
Obrázek

2011-12 Upper Deck Series 2 Hobby
Tenhle produkt jsem vzal jako výplň, ale myslím, že jersey to opět zvedla do roviny spokojenosti.
Obrázek

2017-18 Upper Deck Series 1 Hobby
Musel jsem vzít i něco z letoška. Na tři balíčky opět docela slušné.
Obrázek

2017-18 Upper Deck Series 2 Hobby
No a když byla Series 1, tak nesměla chybět ani Series 2. YG canvas je tuším v poměru 1:48 balíčkům, takže fajn trefa!
Obrázek

2014-15 OPC Platinum
Na závěr jsem si nechal tenhle ročník Platinum. Opět se žádná pecka nekonala.
Obrázek

2015-16 Upper Deck Series 1 retail
Úplnej borec na konec měl bejt Connor McDavid. Vzal jsem pro jistotu pouze retail, protože hobby bylo nad mé rozpočtové možnosti nebo chtění.

A
N
O

A
N
O

A
N
O

N
E

Zase takové štěstí jsem neměl, i když Mikko Rantanen je velice slušná trefa. Dobře letos s MacKinnonem válí!
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Příspěvek od SugarRay »

Hansi pěknej Elliott , a ta jsy z BTP taky neni špatná .
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Příspěvek od Hans »

Další balíčky otevřeny.

Uživatelský avatar
lastik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1806
Registrován: pon 05. led 2015 14:29:47
Bydliště: Olomouc

Re: Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Příspěvek od lastik »

Tak to sem laduj :) Jinak i u 16-17 Platinum je spatny rez... mam z boxu Werenskiho Rookie Auto Rainbow..
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Příspěvek od Hans »

Další balíčky loupnuty.

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Příspěvek od Omerta »

Hezký kousky taháš!

PS: Mack měl YG v ročníku 13-14 ;)
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Příspěvek od Hans »

Další pakle.

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Příspěvek od Vasil »

A stejně je zajímavý, jak UD vybírá "budoucí hvězdy" na rookie karty. Takovej Forsbačka má odehranej jen jeden zápas loni a má kartu skoro v každé letošní sérii. Naproti tomu Grzelcyk stihl loni 2 špíly a letos hraje dost stabilně NHL a sólo kartu snad ani nemá :? Tímto jsem samozřejmě chtěl zároveň pochválit Canvas YG, to je parádní trefa na 3 balíčky. Kéž by z toho chlapce vyrostl takovej hráč, jak si UD přeje.
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Příspěvek od Hans »

Nevím, no. Je to divný. Možná bych si i tipnul, že před sezonou mají nějakej žebříček nováčku s největší pravděpodobností na udržení v NHL a potom se toho drží.

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Příspěvek od Chrostik »

Vasil píše:A stejně je zajímavý, jak UD vybírá "budoucí hvězdy" na rookie karty. Takovej Forsbačka má odehranej jen jeden zápas loni a má kartu skoro v každé letošní sérii. Naproti tomu Grzelcyk stihl loni 2 špíly a letos hraje dost stabilně NHL a sólo kartu snad ani nemá :?

A to nie len buduce hviezdy, ale celkovo hracov na karty... kde kto ma kopec kariet, na niektorych zato uplne kaslu, taky Sekera dlho nemal takmer ziadne karty a to hraval stabilne cely cas v NHL, ziadna farma...


Kazdopadne Hansi tahas velmi dobre karty, casto prave tie karty, co su jedna na box a podobne :) len tak dalej :thumbup:
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Hansův hokejový desetiboj 10x3 balíčky

Příspěvek od Hans »

Poslední balíčky naskenované. Break jsem si moc užil, tak snad si to zapakuju dřív než za 4-5 let!

Resumé je vesměs pozitivní. Ukazuje se, že UD Series 1,2 jsou prostě klasika, která nezklame.
21 balíčků a v nich 3x jersey, 8x young guns, 1x young guns canvas, takže mnohem lepší plnění než kdybych vzal celý box. Ano, dá se říci, že jsem měl štěstí.

Platinum jsou krásné karty, ale raději je budu nakupovat kusově.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti