pár únorových balíčků

Odpovědět
Uživatelský avatar
lajbour
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 95
Registrován: pát 15. led 2016 20:11:47

pár únorových balíčků

Příspěvek od lajbour »

Jako už každý měsíc je třeba si udělat trochu té sběratelské radosti. A tak, kromě různých breaků, aukcí a fenomenu posledních dnů - razzů, jsem si zakoupil pár balíčků.

Obrázek

1. Jelikož se snažím sesbírat vše z produktu MVP 98/99 s radostí jsem zakoupil poslední dva hobby balíčky na místním shopu. Jelikož mám inzerty všecny komplet, měl jsem políčeno snad jen na paralelní silver, gold a super scripty a při velké dávce štěstí snad i podpisovku či kartu s pukem. No, ze dvou balíčku něco takového vytáhnout by se rovnalo malému zázraku. Nebudu vás napínat, nepovedlo se - ovšem silver script Roenicka ještě nemám, takže ten s nadšením putuje do sbírky. A ani dva inzerty, které na mě vykoukly rozhodně nejsou k zahození na výměnu pro případné zájemce...:-)

Obrázek
Obrázek

2. Panini Contenders se mi prostě líbí a občas je zkouším. Tentokrát se moc nezadařilo, ale Big Joe putuje do sbírky San Jose

Obrázek

3. Když jsem se před pár lety vracel ke sbíraní byly Prizmy prvním otevřeným balíčkem v "nové éře". Od té doby jsem si neotevřel ani jeden další paklík, takže z nostalgie jsem jeden vzal a ani tady jsem rozhodně nelitoval. Podpisovka zahřeje vždy a tří golmani v balíčku potěší taktéž...:-)

Obrázek

Děkuji za zhlédnutí a případné komenty. Pokud máte zájem, vše kromě MVP silver script Roenicka a řadovky Joea Thorntona je volné.
Hodně sběratelských úspěchů vám všem :thumbup:
Patrick Marleau (SJ)
281/???

MVP 98/99
Base 220/220 Silver Script 209/220 Gold Script 25/220 Super Script 1/220
OT Heroes 15/15 Power Game 15/15 Special Forces 15/15 Snipers 12/12
Dynamics 15/15 Souvenirs11/14 ProSign 21/33

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: pár únorových balíčků

Příspěvek od Maurice Richard »

Krásný inserty na MVP.....
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
martymcfly1
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 529
Registrován: stř 13. led 2016 11:52:27

Re: pár únorových balíčků

Příspěvek od martymcfly1 »

jojo ten Wejn se povedl *gc*

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů