1x Reprezentace - opět paráda

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od DzEjDy »

Tvl ale to jsou přesně argumenty, proč se neustále budeme koupat ve sračkách. Že je to chyba výrobce? Ok, takže on na to zareaguje tak, že bude příště do všech balíčků dávat nějaký kartonky. Jenže díky tomu se změní systém balení, vzrostou náklady na výrobu, atd..., takže balíček místo 50Kč bude stát 55Kč a box bude třeba o stovku dražší (ceny jsou jako příklad, nevím přesně z hlavy kolik stojí). Super řešení. Fakt se mně chce platit víc za nic, jenom proto aby to mělo pár podvodníků těžší :clap: ... Chyba prodavačky? Když se odvážím označit někoho za podvodníka, tak hned řeknu proč. Využít něčí nevědomosti k tomu, abych sám sebe obohatil, vylepšil si podmínky, zvýhodnil se,... je čistá definice PODVODU. Fakt nemůžeš obhajovat něčí chování tím, že využil něčí nevědomosti přece. To už bychom byli ve fakt hluboký žumpě... On nemá na výběr jestli si vybere balíček pouze s řadovkama nebo s jersey kartou. To není jako že máš v krámě regál s rohlíkama a ty si vybereš ten s nejvíce mákem. On přijde do trafiky a požádá aby mu všechny balíčky vyndali a dokud nenajde ten svůj, přebírá a přebírá. Nabízí se mi otázka co by dělal a jestli by si vůbec nějaký koupil, kdyby už před ním navštívil daný obchod jeho "kolega" a chytil by se do vlastní pasti (řečnická otázka, nepotřebuji odpověď)...

A nakonec důkaz, že i on sám ví, že dělá něco špatnýho - "Náhoda, nepřebíral jsem." Doslovná citace z předchozího nájezdu na jersey karty. Proč? Stydí se za svoje chování? Bojí se že by ho sběratelská komunita odsoudila? Pohnuté svědomí z podvodu? Asi všechno by tady mělo platit, bohužel tomu tak ale není. U mě je vojta PODVODNÍK a LHÁŘ a s takovýma lidma já určitě nic společnýho do budoucna mít nechci.
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od vojta »

Tyo Dzejdy, ty jsi ukázkový příklad hloupého člověka co nemá nic jiného na práci než si leštit ego na internetu. Je mi líto, že asi nic jiného na práci nemáš, než psát sálodlouhé eseje o hovnech a dělat z komára velblouda.
První věc - by jsi tam se mnou? Nebyl viď, tak jak tady můžeš plácat nesmysly o tom jak to vypadá, jak to bylo atd... Ano nyní jsem vybíral, tím se netajím. Ale předtím věř nebo ne nevybíral. Ale já se tu nemusím nějak očišťovat a popisovat jak to bylo a podrobnosti, ale nedělej si nějaký závěry když víš (jako vždy) úplný hovno! Lhář a podvodník... Je mi tě líto po druhé, Dzejdy.
Dodávám, že tohle tvoje mrhání času hlubokýma výplodama tvé mysli nepovede vůbec nikam. Balíčky si budu vybírat stejně. Jak chci, kde chci a KOLIK CHCI. A do tvého argumentu že bude platit vice mi nic není. Tak třeba nemáš zač.

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od Heppig »

"Dobrá" diskuze zase po dlouhý době, už jsem se bál, že se podobných nedočkáme po odchodu Sugara do hádačského důchodu :D

Uprímně, ať hodí kamenem ten, co nikdy neprohrábl balíčky :-) Osobně jsem tohle viděl na burze u Pavlovýho stolu a přebírali je řekněme tři "veterans" tohohle fóra. Jen pro upřesnění, Dzejdy to nebyl a Pavel zrovna u stolu nebyl, aby zasáhl. Taky jsem to párkrát udělal, ale ve výsledku jsem vytáhl kartonek, takže už na to prdím.Takže z principu toho co jsem napsal za tohle nikoho odsuzovat nebudu, ale s**e mě, když se tím někdo chlubí, že si přebral balíčky a koukejte co jsem z toho vytáhl. Další mu tu k tomu ještě gratulujou.

A teď do mě :D
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od vojta »

Tak určitě si Dzejdy kamenem hodí :D Určitě nic nepřizná, ale ostatní tu bude prohlašovat za lháře a podvodníky bez nulového důkazu jak to bylo doopravdy a bude tu plácat a podsouvat své konspirace. :lol:

Jinak proč jsem to tu postl tento brejk když v poslední době tolik nepřispívám - jsou to nové karty se skvělým obsazením. Doufal jsem, že se mi kartu podaří prodat nebo vyměnit za něco co chci já. Už mi několik zájemců psalo, takže za mě spokojenost!

Uživatelský avatar
grande
Veterán
Veterán
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. dub 2013 21:26:33
Bydliště: Praha

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od grande »

vojta píše:...bude prohlašovat za lháře a podvodníky bez nulového důkazu...

Vojto, nezlob se na mě, ale ten důkaz jsi sám na sebe podal TY! TY jsi se sám usvědčil z výše uvedeného!

Nejprve jsi napsal : "šťastná ruka prodavačky" a vzápětí jsi se doznal k přebírání....



ANO, každý to někdy zkusil přebíral! U 99% lidí to byl první a poslední pokus a za sebe s čistým svědomím mohu prohlásit, ano zkusil jsem, ale radost z toho není (chybí ti ten efekt překvapení) a vím že jsem to udělal jednou a naposledy!
Obrázek

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od vojta »

Ale vždyť jo, teď se tím netajím :D Ale furt nevybírám, když není čas třeba. Minule jsem to nevybíral, dostal jsem dva balíčky. Za mnou byla fronta a kupoval jsem hlavně uplně jiný věci. Cestou jsem zjistil že je jeden dost tlustej (byl tam patch) a druhej jsem nepoznal. Taky jsem psal, že ty jersey jsou hrozně tenký (ano, měl jsem je prvně v ruce). Normálně bych to nezjistil. Ale v sobotu už jsem šel najisto a podařilo se.
Ale jak říkám, je mi to fakt jedno. Veřte si čemu chcete. Už sem ani reagovat nebudu, nebaví mě tím ztrácet čas.
Já z nich radost mám, opravdu, i to překvapení tam mám... Jaké jméno to bude a jaký kousek výstroje bude mít nebo jestli to bude kartonek:D

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od Chrostik »

DzEjDy píše:To není jako že máš v krámě regál s rohlíkama a ty si vybereš ten s nejvíce mákem. On přijde do trafiky a požádá aby mu všechny balíčky vyndali a dokud nenajde ten svůj, přebírá a přebírá.

A ver ze to je presne take iste ako s rohlikama :) Ked chcem ten najviac makovy, pretoze mam rad mak na rohliku, tak sa tam prehrabem a vyberiem ten najviac makovy. Preco? Pretoze mozem a mam pravo vyberu, mam tu moznost si sam vybrat ktory presne chcem! :)

Ak sa zvysi cena za to, ze budu vsetky balicky rovnake a bude rovnaka sanca pre vsetkych chytit radovky alebo aj nieco viac? No tak nech. Aspon sa tym eliminuju ludia co budu nadavat na "preberacov". Lebo to su jedini ludia, ktorym to vadi.

Vojta ma pravo vyberu, tak nevidim dovod, preco by si nemohol vybrat co chce. Dzejdy, nechci mi tvrdit, ze keby tam pred teba postavili 5 balickov a ty uvidis, ze jeden z nich je hrubsi a ty samozrejme vies, ze tam je lepsia karta a nie len base karty, tak by si si ho nevybral. Ruku na srdce, ak si vyberies tie radovkove balicky, tak si hlupak, co si bude stat za svojou "pravdou", ak nemas co s peniazmi, ze ich chces cielene davat do radoviek, hoci viem, ze zbieras nieco ine, tak ti poslem cislo mojho uctu, vysledok bude rovnaky, aj ti poslem nejake moje radovky, kedze za tie prachy by si nechcel jersey kartu :)
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od worlikk »

Přesně jak píše grande...asi každej z nás to udělal...ano, i já. Heppig možná měl na mysli mě, Grandeho a Staalika. Ano, jednou tak dva roky zpátky jsme testovali box Artifacts. Btw já tam v domnění nějakýho megapatche měl karton jak kráva a Matěj myslím nějakou obyč paralelku, takže stejně z toho bylo prd...a vymstilo se nám to. Dobře nám tak. Kdybysme nespekulovali, tak třeba vybrem balíček s podpisovkou Wejna nebo něco takovýho...Pak jsme se taky Pavlovi přiznali, omluvili a od tý doby prostě šáhnem a jdem...prostě vím, že chci např. druhej vlevo a třetí vpravo a nespekuluju. Vyjde, nevyjde. Radši budu tahat řadovky a mít čistý svědomí, že nejsem svině.
Btw třeba ten osmičkovej Ovečkin s podpisem byl volba ze čtyř paklů, řekl jsem "ok, dej mi ten a ten" a bylo to...

Upřímně, pamatuju si tu velkou brněnskou burzu, jak tam někteří exoti probírali balíčky, protože to Pavel s Davidem nestíhali hlídat...jen jsem už čekal, jestli nevytáhnou šupleru nebo váhu a nezačnou porovnávat, kterej je o pár gramů težší nebo silnější. A když jsme se zeptali, co dělaj, poslali nás do p****e, co se jako staráme...
Myslim, že Lukyn nebo někdo pak řešil tenkrát novinku - KHL - jak byly všude jen řadovky a byl nasranej do ruda

Vojto, my jsme mezi sebou taky měli nějaký spory, který se srovnaly, ale nečekal jsem, že máš koule na to prostě říct "podruhý jsem šel na jisto, ošahával jsem balíčky"...a (parafrázuju) "je mi u p****e, že vy ostatní budete mít řadovky, když o tom ta kráva prodavačka ví kulový"...
Jinými slovy, děláš to opakovaně, jsi si toho vědom a ať se ti líbí kritika od Dzejdyho, mě nebo kohokoliv jinýho, tak prostě sprostě podvádíš. Pak tady jednou křičíš, že balíčky byly nějaký divně slepený jen s řadovkama, takže to asi někdo vybíral a lepil znova...jindy voláš po tom, aby třeba distribuce karet byla ve více krámech, na stadionech, aby se karty dostaly k malejm klukům, aby nás sběratelů bylo víc. Ale když koupí fotřík mladýmu balíček za xy peněz a bude tam pár řadovek a nic, co by i jeho, laika, nějak zaujalo, tak mu to podruhý nekoupí.

Ale hlavně, že ty budeš mít radost a "překvapení" z toho, že jsi vytáhl jersynu

Velký mínus
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od SugarRay »

Já jsem to před mnoha lety taky dělal , ale zpětně musim uznat že jsem se choval jak pitomec , tohleto je naprosto trapný chování , samozřejmě vůči ostatnim , ale hlavně vůči sobě samýmu , je to zkušenost kterou už fakt nehci nikdy opakovat .
Ale zase jsem se k tomu hned přiznal ty Vojto seš trapák na druhou pokud to přebíráš a pak ještě tvrdíš že jsi ze tří balíčků šťastně vytáhnul 3 jsy , seriously ? to ti tady nikdo nesežere .
Obrázek

Uživatelský avatar
grande
Veterán
Veterán
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. dub 2013 21:26:33
Bydliště: Praha

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od grande »

Chrostik a koblihu taky v krámu mačkáš jak je naplněná ?

sorry, ale to co jsi napsal ve své podstatě zjednodušeně znamená: MÁM MOŽNOST PODVÁDĚT, TAK PROČ TOHO NEVYUŽÍT

takže to je to co ve své podstatě vypovídá o myšlění našich národů... můžu krást, tak budu...... smutný :(

Ne rohlíky nejsou to dobré přirovnání na ty totiž vidíš, nejsou zabaleny a tak má každý tu rovnou možnost bez osahávání VIDĚT POUHÝM OKEM, který je jak říkáš víc makový.
Obrázek

Uživatelský avatar
Ales
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 197
Registrován: sob 31. říj 2015 0:06:43
Bydliště: Hlinsko

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od Ales »

Ta 90-tá léta opravdu měla něco do sebe. Balíčky byly balíčky a tloušťku do určitého roku rozděloval pouze počet ,,tenkých" karet v něm umístěných. A radost tam i přesto byla ať už tam byly ,,jen" řadovky či insertík. V tomto bychom si měli zamést před vlastním prahem a Vojto, měl jste se k tomuto přiznat už dřív a ušetřit podobného divadla. Z čistě neutrálního pohledu na zázraky věřím na náhody již nikoliv, karty Vám přeji, ale ztrátu sběratelského ducha již nikoliv. Na jednu stranu tahat "lepší" karty (nerad toto označení používám) je jistě potěšující ať už do sbírky, výměny nebo pro peněženku, ale po čase a neustálém tahání jen toho nej, to přeci ztratí chuť a smysl... Ale to je již věc každého z nás stejně jako se pochlubit balíčkem, který třeba obsahoval "takové či makové" karty i přesto, že karty známe by to přeci sběratele nemělo omrzet.

http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=58&t=10102
Sbírám vše co se týká Edmontonu Oilers

Tradelist - http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=10649

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od Chrostik »

grande píše:Chrostik a koblihu taky v krámu mačkáš jak je naplněná ?

sorry, ale to co jsi napsal ve své podstatě zjednodušeně znamená: MÁM MOŽNOST PODVÁDĚT, TAK PROČ TOHO NEVYUŽÍT

takže to je to co ve své podstatě vypovídá o myšlění našich národů... můžu krást, tak budu...... smutný :(

Ne rohlíky nejsou to dobré přirovnání na ty totiž vidíš, nejsou zabaleny a tak má každý tu rovnou možnost bez osahávání VIDĚT POUHÝM OKEM, který je jak říkáš víc makový.

Nemacmak, ale logicky chcem tu viac naplnenu, ty nie? Suche cesto bez naplne nechcem :D

To co som napisal vobec neznamena co pises, ale kazdy si to vie vysvetlit po svojom... mas pocit, ze som tu niekoho niekedy podviedol alebo nieco podobne? Podvedeny som tu uz raz bol, ale inym to nerobim, drzim sa hesla "nerob druhym to, co nechces, aby robili tebe".

A prirovnanie k rohlikom som len pouzil to co uz pouzite bolo. Navyse u nas mame take tie plastove rukavice alebo klieste, aby sa tam dalo prehrabnut :D

Uz ma nebavi sa o tom dotahovat, ked mate radsej radovky, tak si ich kupujte v balickoch alebo mimo nich, mne je to jedno, ale nevidim ziadne podvadzanie v tom, ze si mam moznost vybrat hrubsi balicek... viac sa k tomu vracat nechcem, lebo to je dookola to iste s vami...
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od pavelbart »

Worlikku, to si nepamatuju, fakt ne, že byste prohrabávali a omlouvali se, to musí být hodně dlouho ne?? Pokud vím, v poslední době jste nic takovýho snad nedělali. A pokud si dobře pamatuju, tak ty si měl vždy na balíčky štěstí právě, když si nic neřešil asi. A tak by to mělo být. Vím, že tam vždy stojíte a je to sranda, jak si berete ty balíčky a vždycky říkáte, tvl tam nic nebylo, v tom zbytku musí být něco super apod:-). Ale ve vší počestnosti co teda vím. Z posledního roku si pamatuju 2 případy, kdy jsme museli někoho upozornit, že nenecháváme prohrabovat balíčky. Ale ty lidi neznám.

Vojto a teď ti položím těžkou otázku - co kdyby tohle, co děláš ty, dělali prodejci?? To už by se ti asi tolik nelíbilo a vlastně ve finále, nebylo by to o nic jiný. Já třeba bych nechtěl do práce nikdy sběratele právě proto, že by ho takový věci mohli lákat. Honza si sice nějakou řadovku Holtbyho občas vezme, nebo Willáka, ale jinak jdou karty mimo něj, líbí se mu, ale není to jeho hobby. Holky, těm jsou karty někde... A kdybych něco takovýho zjistil, toho člověka na minutu vyprovodím.
Upřímně si nepamatuju, že bych to někdy dělal jako sběratel (netvrdím, že jsem byl svatej, ale fakt to nevím, možná ano), jako prodejce bych se hanbou propadl tohle dělat.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od peldap »

Také přispěji trochou do mlýna, TOHLE SE MI VYSLOVENĚ HNUSÍ !!!! Myslím, že takto "poctivě" nabité karty bych já osobně na tomto fóru věnoval na dobrou věc, třeba na "AUKCI PRO JULINKU", tak bych si alespoň očistil svědomí.

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4336
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od Maurice Richard »

Už ho nechte, vždyť on neví, čehož činí.........
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od worlikk »

Pavle, nevim, to bylo snad ještě u Zábranskejch...upozorňoval jsi, ať se nepřehrabujeme nebo z tvý strany nic nebude...no a za odměnu jsme tam potom taky nic neměli. Dobře nám tak, karma is bitch
Naštěstí jsme z toho vyrostli a uteklo už hodně sběratelský vody

Třeba se vojta jednou taky chytne za nos a přestane to dělat...
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od Stefi »

Když ještě fungoval u nás stánek s kartama, tak mi jednou (cca 5 let zpět) podala paní balíček Artifacts 2008/09 v retail verzi a ten byl tlustý jak vepř před picnutím. Doběhl jsem domů a požádal bratra, ať ho otevře. Samozřejmě jsem čekal něco velkého... Inu, oba kartonky jsme pokreslili a bylo po všem :D Od té doby vím, že tloušťka v balíčku není všechno
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od Hans »

Tak mě život naučil jednu důležitou věc. Nejdřív hledej chybu u sebe a pak teprve u ostatních. Tady někteří směšně upozorňují na chybu prodejce, výrobce, ale bezcharakterní chování je tu obhajováno. Navíc u Vojty umocněno tím, že se takovou věcí ještě nestydí pochlubit. :D

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: 1x Reprezentace - opět paráda

Příspěvek od Omerta »

Já k tomu můžu říct následující.... zaprvý je opravdu smutný, že člověk něco takovýho dělá, ale ještě smutnější je, že se s tím zde chlubí.
Já, ač se to třeba bude zdát někomu divný, já si tím "kamenem" opravdu hodím..... a dovedl mě k tomu hlavně jeden prodávající (z trafiky unás) v době kdy jsem před léty začínal se sbíráním. Ze začátku jsem o tom věděl prd, ale vždy jsem nechal jeho ať mi balíčky vybere on, protože jsem ani nevěděl že se dá vytáhnout něco "lepšího" než řadovka...
Šáhnul a něco mi podal, neřešil jsem to. Po čase jsem se o katrách něco dozvěděl a najednou mi přišlo strašně divný, proč jsou některý karty (u nás) v obyčejným igelitovým pytlíku a jinde je vidím v originálním obalu. Tak jsem se ho na to zeptal a odpověď byla, že je rozdělává aby se podíval jestli nejsou zničený.... No to co následovalo by se nedalo ani vypípat, a od té chvíle jsem tam nekoupil ani sirky. Nejvíc mě ale nesralo to, že připravil mě o pár stovek, ale že okrádá o možnost vytáhnout nějakou hezkou kartu děti, který to tam kupovaly a peníze nemaj...
Jak se říká, karma je zdarma a parchnat nakonec zkrachoval :thumbup: .

Takže přeju všem co tohle dělaj a obhajujou, aby narazily na podobnýho zmrda, kterej už před nima ty balíčky prohrábnul. Ale ne sběratel, ale prodejce.

PS: to není návod pro Pavla :lol:
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů