Malá předvánoční radost

Odpovědět
Uživatelský avatar
lajbour
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 95
Registrován: pát 15. led 2016 20:11:47

Malá předvánoční radost

Příspěvek od lajbour »

Posledních pár měsíců jsem utrácel drobné penízky za karty na FB aukcích a cíleně si tak doplňoval svou sbírku. Avšak nastal čas rozbalit si i nějaký ten balíček a uspokojit tak potřebu po překvapení. Asi to bude tou vánoční atmosférou...:-)

Neplánoval jsem nic velkého, takže volba padla na tyto produkty:
Obrázek

Panini Contenders 11/12
3 golmani a limitka - to nebyl vůbec špatný start a jen zintenzivnil další očekávání...
Obrázek

OPC Platinum 14/15
Sice žádná bomba, ale ani jednu kartu nemám, takže všechny putují do sbírky, navíc Lehtera je Rainbow - spokojenost...
Obrázek

SP Authentic 99/00
Pro mě velká neznámá, ale karty z tohoto období jsou mou slabostí, takže proč nezkusit. Kartičky jsou designově pěkné, ale přijde mi, že prostorově nevyužité. Je tam příliš mnoho prázdného místa a fotky hráčů jsou malé. Ovšem pohledný inzertík Sakica (1:12) všechny nedostatky přebíjí...
Obrázek

Elite 11/12
Naprostý vrchol otvírání - 2 golmani, die cut a především jersey mého San Jose!!! Sateri sice žádnou díru do světa neudělal, ale pořád je to krásná karta do sbírky a strašně mě potěšila... Ale to ostatně všechny karty, protože to byl po čase zase ten příjemný adrenalin...
Obrázek

Jelikož jsem otvíral balíčky ve vlaku, páč sem člověk netrpělivý, celkem mě bavily nevěřícné a zmatené pohledy spolucestujících, když viděli, že dospělej chlap má v rukou něc tak dětského jako jsou "kartičky"... :D

SP Authentic 99/00 jsou všechny k dispozici, vše ostatní zůstává.

Díky za zhlédnutí a všem hodně štěstí při otvíračkách, bohatého Ježíška a úspěšný (po všech stránkách) rok příští...
Naposledy upravil(a) lajbour dne úte 12. pro 2017 23:54:14, celkem upraveno 1 x.
Patrick Marleau (SJ)
281/???

MVP 98/99
Base 220/220 Silver Script 209/220 Gold Script 25/220 Super Script 1/220
OT Heroes 15/15 Power Game 15/15 Special Forces 15/15 Snipers 12/12
Dynamics 15/15 Souvenirs11/14 ProSign 21/33

Uživatelský avatar
Bure97
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 152
Registrován: ned 05. říj 2014 21:33:29

Re: Malá předvánoční radost

Příspěvek od Bure97 »

Pěkná otevíračka, myslím, že se povedla :thumbup:
A pobavily mě ty pohledy lidí ve vlaku *lgh* Ale tak co, oni zas mají jinou úchylku *rfl*
Obrázek

Zdenek1968
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 607
Registrován: sob 03. pro 2011 22:29:14
Bydliště: Praha 9

Re: Malá předvánoční radost

Příspěvek od Zdenek1968 »

To otevírání mě taky pobavilo.
Před nějakými 15 roky, to už mi bylo přes 30, jsem kupoval krabice karet u Fandy ve Vodičkové nebo u Martina v Holešovicích a než jsem dojel domů tramvají na Žižkov (cca 30 minut), měl jsem box a pár balíčků k tomu také rozbalených :-) Přesně si vybavuji ty úžasné pohledy spolucestujících :-)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Malá předvánoční radost

Příspěvek od pavelbart »

Pěkná otvíračka, SPA parádní insert!
Taky navážu, v pátek jsme v čínské restauraci rozbalovali boxy.
Plná restaurace ženských, zalezli jsme do rohu a dělali, že nic - 3 dospělý chlapi - 39, 35, 40 let:-)). Mimochodem, za náma seděl Brian Ihnacak:-)). Ale ten odešel, než jsme se do toho pustili.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Jirzik-ACS
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 519
Registrován: stř 19. dub 2017 14:20:56

Re: Malá předvánoční radost

Příspěvek od Jirzik-ACS »

krásný trefy. gratulu a děkuju, že jsi se to s námi podělil... já jsem rád za každýho, kdo si najde pár minut a zpříjemní mi svým brejkem den:) a ty jsi za to byl odměněn parádnim obsahem *gc* *gp*
Mike Modano!!!

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti