100 různých balíčků...

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

100 různých balíčků...

Příspěvek od superman66 »

Ahojte, včera jsem rozbalil rovnou stovku balíčků. Jednalo se o výhru na aukru, byl to mix snad všeho co se dá najít. Některých balíčků bylo více, těch dražších po kuse či pár... na rozbalování jsem se hodně těšil, ale výsledek je spíše sklamáním. Narazil jsem v tom všem jen na jednu jersey a vlastně se neobjevila nějaká výjimečná karta...

Celkem jsem z balíčků vytahal několik stovek karet.. níže scany těch trošku zajímavějších (inzerty, rc...) Řadovky jsem nefotil i když některé by byly zajímavější než třeba inzert z jiných karet.. ale což...

Paradoxně největší radost udělala tato karta (ta jediná není k dispozici):
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Tak aspoň takto trošku na ukázku :wave:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od Zemli »

Mason Gold by taky nebyl k zahození před 2 rokama *lgh*

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od necak »

Kubi12 píše:To se dalo čekat od prodejce u kterého jsi aukci vyhrál. Ty balíčky jsou zbytky z boxů, ze kterých byli vytaženy garantovaný hity. Buďme všichni rádi za to, že Pavel tohle nedělá :clap: :clap: Mám s prodejcem podobnou zkušenost, s levnými balíčky drahých sériích, ve kterých se ale nedají najít hity. *axe* *axe* *pnch*
A bylo někde v aukci psáno, že se z toho bude tahat jedna podpisovka a jersey za druhou? Já to tam teda nikde neviděl! I tak jsem ale přihazoval, protože mi šlo hlavně o ten adrenalin při rozbalování, "co kdyby náhodou"... A nikdo nikoho nenutil přihazovat, každý snad jedná podle svého vědomí. Já od tohoto prodejce vyhrál retail balíček artifactů a vytáhl z něj jersey kartu Phila Esposita. V tomhle breaku holt taková hitparáda nebyla, takže mi bylo jasné, že po bitvě si tu zase objeví nějaký ten generál... Myslím si, že Superman s tím do toho také tak šel, že může třeba vytáhnout "velký hnědý", ale zkusil to a má za to u mě palec nahoru! :thumbup:
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od zette »

Hosi, mate prime dukazy? Moc nechapu, jaka vlna odporu se najednou proti Hoodkovi rozpoutala...

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od SugarRay »

Důkaz je to že tam žádnej hit neměl ne ? *rfl*
Ale co já vim co to bylo zač , možná balíčky z retail boxů čert ví .
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od SugarRay »

To byla aukce od koruny ? Jestli jo tak mi to přijde fer , pak už je to na lidech jak tomu prodejci věří . Buď jak buď na 100 balíčků je to podivně chudý to je fakt . :thumbdown:
Obrázek

zette
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2137
Registrován: sob 20. srp 2011 16:59:47
Bydliště: Ostrava

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od zette »

Tak zase musis vzit v potaz, jake to balicky vubec byly. Zadne velke klenoty a hity jsou vetsinou " case hity " a ty z boxu nevychytas...

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od necak »

SugarRay píše:To byla aukce od koruny ? Jestli jo tak mi to přijde fer , pak už je to na lidech jak tomu prodejci věří . Buď jak buď na 100 balíčků je to podivně chudý to je fakt . :thumbdown:
http://aukro.cz/megalot-100-original-ba ... oo#history - přidávám odkaz, nikde na té aukci nevidím, že by to měl být nějaký klamavý popis apod., naopak, já přímo prodejci napsal mail a okamžitě mi na rovinu napsal, jaké složení balíčků je zhruba v tom lotu - žádná levárna z jeho strany. A znovu opakuji - aukce byla od koruny!
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od mira095 »

Já taky nechápu co teď najednou máte všichni proti Hoodkovi, přesně jak tu bylo uvedeno, aukce byla od koruny (záleží na lidech kolik přihodí), další je moje zkušenost kdy jsem ze tří balíčků 09/10 ICE vytáhl jersey a ze dvou balíčků retail Artifactů (nevím rok) také... *hammer*
Co si tak pomatuji zezačátku když jsem se na fórum (sk fórum) dostal tak všichni jste byli nadšený že je tady nějákej prodejce kterej prodává karty a teď - nepodložené důkazy a obviňování Hoodka... :thumbdown:

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od SugarRay »

Ty bláho skoro čtyřka za tohle , no děkuju pěkně *lgh*
Já nevim ale popis tý aukce mi přijde hodně zavádějící ctihodnosti :D mix 100 balíčků a jako lákačka obsahuje balíčky Artifacts ,BD ,Contenders atd. ale že tam je od každýho jeden a zbytek 20 balíčků Victorek , 20 Fleer atd. to už tam nenapíše *lgh* ne tak jenom tipuju samozřejmě ale logicky to vemte kdyby tam bylo větší zastoupení těch serií jak BD atd. tak zákonitě by tam nějaký ty hity bejt musely , jinak taky nehanim hodka jenom řikam svuj názor .
Z minulosti s nim mam taky jenom dobrý zkušenosti z aukra .
Jenom by mě zajímalo kolik čeho bylo v tom mixu , to jediný je na tý aukci takový co by mě odradilo že člověk neví co přesně dostane nebo teda lepe řečení kolik balíčků , tý který serie tam je , jinak je to ok .
Obrázek

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od necak »

SugarRay píše:Jenom by mě zajímalo kolik čeho bylo v tom mixu , to jediný je na tý aukci takový co by mě odradilo že člověk neví co přesně dostane nebo teda lepe řečení kolik balíčků , tý který serie tam je , jinak je to ok .
Přesně tak! Zdálo se ti to divný, odradilo tě to, tak jsi nepřihodil... V popisu píše, že můžeš najít NAPŘÍKLAD tyto balíčky... Proto jsem hned prodejci napsal mail a on mi podal vysvětlení. Nikdo mě nenutil, abych na to přihazoval, ale zkusil jsem to i tak.
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8425
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od Hans »

Je fakt, že kdyby ta aukce byla popsaná jako aukce o zbytkové balíčky, tak by cena vystoupala tak na 1200,- což by tak souhlasilo. Každopádně si myslím, že se nejedná o žádný švindl a bylo jen na kupujících jestli budou přihazovat penízky. Říkejme tomu spíš marketingová strategie. Jedinně superman teď může plakat nad rozlitým mlékem. Příště bude chytřejší a otevře si nějaký pěkný box za poloviční cenu, kde toho vytáhne víc.

Jinak k brejku. Potěšila by mě Young Guns Kulemina a paralelka Howarda. Jinak to z mého pohledu nestálo za nic. :lol:

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od Felipe »

Dobrá lidi. Komunikoval sem s Hoodkem a veřejně se omlouvám a mažu svoje příspěvky a jejich citace. Nechtěl sem nikomu způsobit problémy... Ještě jednou sorry i všem zúčastněným v této diskuzi a co si to četli nebo čtou.
Obrázek

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od superman66 »

To teda koukám co se tady rozhořelo za diskusi... já bych k tomu dodal jen toto a asi bych to tím uzavřel. S hoodkem jsem v kontaktu už dlouhou dobu, beru od něj karty i boxy a vždy jsem měl a mám jen tu nejlepší zkušenost. Zda byly balíčky "připravené" či nikoli nehodlám spekulovat, samozřejmě to není velký problém připravit ale i tak to neznamená že se z toho nedá nic vytáhnout... Samozřejmě tohle byl finančně pro mě provar ale pro mě to spíše znamená že příště se mám držet boxů než balíčků (od kohokoliv). Přesně jak píše Hans...

Mimochodem jednou jsem z balíčku od hodka vytáhl toto:
Obrázek

Tedy konkrétně to byla redemption, ale brzo přišel i dres....

To bylo ale to jediné, co jsem z balíčku kdy vytáhl pořádného.. z boxů to bývá lepší... takže asi tak :wave:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od pavelbart »

Co se týče aukce, nic špatného nevidím, nikdo přece nemůže čekat, že tam bude tahat patche Halla z každého balíčku...buďme realisti a nestranní. U balíčků je to vždy loterie.
Na celém breaku mě pobavilo to, že jsem byl ve finále osočen já, že jsem si objednal pomluvy ze strany Felipeho, které jsem si ani nestihl přečíst :D :D
Jen bych tady rád veřejně napsal pro dodavatele těchto balíčků, že Felipe pro mě skutečně nepracuje :) a rozhodně mi tady nepomáhá, jak se domnívá - opravdu nemáme zapotřebí. Rozhodně si nevšímám, že by ho tady někdo veřejně hanil pravidelně. Sám jsem smazal jednu pomluvu na jeho adresu. Myslím, že neoblíbenost si každý prodejce dělá sám...
Rozhodně bych ale neřekl, že se tu proti komukoliv vede nějaký boj. A rozhodně tady ani nikdo není za chudáčka...

A k ceně? No vyhodili si ji lidi sami, tak přece nemůže nikdo remcat, pokud byla aukce od korunky, tak je to super, kam se to dostalo. To smekám.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od Tony Lapacka »

To je jenom vidět, že nakupování balíčků je ještě větší sázka do loterie, než nakupování boxů.
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od DzEjDy »

Jedna řečnická otázka: Byly ty balíčky skutečně od hoodka, osoby o které tady někteří píšou?

PS: Řečnická proto, že na ni nechci odpověď a ani to víc komentovat. :shh:
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od Kubi12 »

Veřejně bych se chtěl přede všemi omluvit Hoodkovi za to, co jsem napsal, byla to ode mne volovina a psát jsem to rozhodně neměl. Beru si ponaučení, to je z mé strany zatím vše.
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
necak
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1240
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:31:35
Kontaktovat uživatele:

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od necak »

Jen jedna taková poznámka, která mě napadla, když jsem se podíval na tu vůbec první kartu z tohoto breaku - uvědomujete si, že všech těch 14 hráčů překonalo v sezoně 92-93 hranici 50 gólů v sezoně? Loni byl ten hráč jenom jeden... Přijde mi to strašně neuvěřitelný a zároveň i dost smutný. Chápu, že by se měl hokej nějak vyvíjet, ale posledních 10 let je to jenom nahoď-dojeď-střílej a taková ta "hokejovost" se dost vytrácí, nemyslíte? *bang*
http://gretzky.webnode.cz/
CÍLE:
W.G. ROOKIE CARD - SPLNĚNO
W.G. PATCH - SPLNĚNO
W.G. SIGNATURE - SPLNĚNO
W.G. 1 OF 1 - SPLNĚNO

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: 100 různých balíčků...

Příspěvek od Zemli »

necak píše:Jen jedna taková poznámka, která mě napadla, když jsem se podíval na tu vůbec první kartu z tohoto breaku - uvědomujete si, že všech těch 14 hráčů překonalo v sezoně 92-93 hranici 50 gólů v sezoně? Loni byl ten hráč jenom jeden... Přijde mi to strašně neuvěřitelný a zároveň i dost smutný. Chápu, že by se měl hokej nějak vyvíjet, ale posledních 10 let je to jenom nahoď-dojeď-střílej a taková ta "hokejovost" se dost vytrácí, nemyslíte? *bang*
A 21 lidí mělo přes 100 bodů *lgh*

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů