12/13 Panini Stickers + bonus

Odpovědět
Uživatelský avatar
KRALzLA
Opora
Opora
Příspěvky: 372
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:40:51

12/13 Panini Stickers + bonus

Příspěvek od KRALzLA »

Dnes trochu netradičně... Protože si kompletuji sety L.A. i na samolepkách, rozhodl jsem se objednat si box letošních Panini. Bohužel, v ČR není (a podle slov distributorky zatím nebude) k dostání, tak jsem poprosil dobrou vílu ze severu Čech. *gp* Moc děkuji. K tomu jako bonus 4x Donruss 10/11 a jedna nádherná karta Nolana.

Box padne zítra večer. Snad se podaří co nejvíce týmových setů pro případné zájemce. Ukázka zde:

http://kralzla.rajce.idnes.cz/Stickers#P1010003.jpg
Hlavní sbírka: Los Angeles Kings - brankáři + RC
Nově: Martin Jones

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 12/13 Panini Stickers + bonus

Příspěvek od Molda »

Smím vědět na kolik tě ten box nálepek cca vyšel? A k boxu asi není ten album, že? Ten se musí koupit zvlášt? Už jsem si párkrát chtěl nějaký objednat, ale vždycky u mě ten zájem nakonec ochabnul :D Mimochodem, pokud z boxu budeš mít nějakého McBaina navíc, tak mi dej prosím vědět.

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: 12/13 Panini Stickers + bonus

Příspěvek od Luky »

Taky by mě zajímalo kde a jak se shánějí tyto Stickers? Vycházely každý rok? Jo a kdyby byl nějaký Lidstrom, tak bych byl rád. *iwm*
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
KRALzLA
Opora
Opora
Příspěvky: 372
Registrován: čtv 15. zář 2011 8:40:51

Re: 12/13 Panini Stickers + bonus

Příspěvek od KRALzLA »

Box vyšel zhruba na devět stovek, možná něco více. Samolepky u nás vycházely ještě loni. Letos, když se objevily na eBay, jsem hned psal do Corfixu, zdali je vydají. Bylo mi odpovězeno, že ne, že s tím nepočítají, protože je výluka, a v Americe také nejsou (hodně jsem se smál). Osobně nepočítám, že u nás půjdou do prodeje. Ale třeba ano. Nechtěl jsem čekat, tak jsem poprosil na burze pana Bartka, zdali by to šlo zařídit. A šlo. Album jsem si nebral, protože samolepky nelepím. Šup s nimi do toploaderu a do sbírky.-)
Hlavní sbírka: Los Angeles Kings - brankáři + RC
Nově: Martin Jones

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů