1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Odpovědět
Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Příspěvek od Molda »

Nedávno vytvořená série panem Hrbkem, ma-mem a kolegy pro hokejový klub Most mě vzhledově a obsahem tak uchvátila, že ačkoliv k tomu klubu nemám žádný vztah ani s ním nemám nic společného a jediné spojení, o kterém by se dalo mluvit je to, že jsme proti nim párkrát hráli :D , tak i přesto jsem se rozhodnul si jeden balíček/set zakoupit. Zvláště potom, co jsem zjistil za jak skvělou cenu se prodává. (Za tuto cenu by si člověk nepořídil ani 3 balíčky OFS, ve kterých by nebylo absolutně nic a ještě by to nic bylo ošklivé :D )

A ze zajímavosti jsem si k tomu pořídil i jeden balíček Sešívaných z Edenu věnovaných Slávii, kde mě lákala možnost získat podpisovku některého z hráčů, kteří se neproslavili jen ve Slavii, ale i třeba v zahraničí nebo u reprezentace. Tímto bych chtěl poděkovat p. Hrbkovi za dodatečný druhý bonusový balíček!


Nejdříve set HC Most:
-krabička obsahuje komplet base set čítající 28 karet, 3 podpisovky, 1 dual podpisovku a 1 manufactured logo patch.


ukáza base karet
Obrázek



a zde už hity. 3 podpisovky s limitem /30, jedna dual podpisovka /12, a logo patch /17
Obrázek

Naprostá spokojenost i bez toho aniž bych měl něco s tímto klubem společného :D Pár hráčů znám, ale hlavně jsou to moc pěkné karty, lesklé, materiál taky v pohodě. Kéž by takovýchto karet v českém hokeji vycházelo více, a to především s celorepublikovou tématikou (čili nejlépe místo OFS :D )


No a potom ještě 2x Sešívaní

ukázka base karet:
Obrázek


A teď něco, co mi udělalo neskutečnou radost. Nic lepšího jsem snad ani vytáhnout nemohl.
Obrázek

Ačkoliv nejsem z Prahy tím pádem ani nefandím Slavii (vyjma evropských pohárů), tak Šmíca je prostě Šmíca!!!
A vylovit jeho /25 jersey, ale hlavně /59 podpisovku, to mi udělalo ohromnou radost. Podpis má sice trochu zvláštní, ale to mi vůbec nevadí :D
Skvělá kariéra, mnoho super výkonů v repre. Nezapomenutelný zápas finále Ligy Mistrů proti AC Milán, kdy vstřelil 2 góly a byl tak jedním z klíčových prvků neuvěřitelného obratu z 0:3 na 3:3 a náslédné výhry na penalty. Prostě Šmíca.

Shrnul bych to celé asi takto : za málo peněz hodně muziky.

Uživatelský avatar
Lembi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2968
Registrován: pát 03. čer 2011 17:48:08
Bydliště: Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: 1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Příspěvek od Lembi »

Jen poupravim, vstrelil jeden gol a pak promenil Penaltu....
http://hokej-karty.webnode.cz/
Obrázek
Roman Turek 784
Václav Prospal 276 Roman Horák jr. 192

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Příspěvek od Molda »

A penalta není gól? Řekl bych, že ano a v jeho případě to byl dost důležitý gól. (oba) nevím proč musíme slovíčkařit. :eh: Technicky to gól je, statisticky to gól není. Každopádně tu penaltu proměnil. Nechtěl jsem tu udělat 10 řádkový výtah z pravidel, jen jsem chtěl stručně popsat jeho účast na tom památném finále, tak jsem to zestručnil tak, že dal 2 goly.

Uživatelský avatar
Irbe
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2684
Registrován: pát 27. kvě 2011 20:34:48
Bydliště: Praha 3
Kontaktovat uživatele:

Re: 1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Příspěvek od Irbe »

Ještě bych přidal srovnávací gol na 3:3 v 88min na Euru 1996 proti Rusku, který nám zajistil postup ze skupiny ;)
Naposledy upravil(a) Irbe dne sob 24. lis 2012 19:17:59, celkem upraveno 1 x.
tradelist: http://irbe.rajce.idnes.cz/
Penguins 8097/?????
Tom Barrasso 563/???

ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: 1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Příspěvek od ma-me »

Jen bych tě Moldo trochu poopravil, na tomto já nemám žádnou zásluhu, za tyto série je potřeba chválit jiné :thumbup:
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Příspěvek od Molda »

Tak v tom případě se omlouvám, u té mostecké série jsem si byl opravdu téměř jistý tím, že poznávám tvůj grafický rukopis v tom designu:D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Příspěvek od pavelbart »

Ten Most se mi teda moc líbí, ani jsem nevěděl, že tam je Jindra Kotrla:-). A Volke teda taky dopad... karty perfektní,
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Tukans
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 404
Registrován: ned 09. říj 2011 15:23:26

Re: 1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Příspěvek od Tukans »

Karty Mostu jsou parádní a stejně jak psal Molda, taky nejsem fanda Mostu a taky jsem si objednal pár paklíků. série se moc povedla a jak už jsem říkal fandím panu Hrbkovi a už se těším až převezme extraligu. Tak to bude nářez.A to se snad z toho opiju *drink* *drink* *drink* *drink* to bude oslava

Jo a trefit Šmícu ze 38 podpisovek je paráda a ještě jersey k tomu gratulace. Toto je taky parádní série od pana Hrbka. :clap:

Uživatelský avatar
moosee
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 133
Registrován: pon 30. kvě 2011 19:42:13

Re: 1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Příspěvek od moosee »

pavelbart píše:Ten Most se mi teda moc líbí, ani jsem nevěděl, že tam je Jindra Kotrla:-). A Volke teda taky dopad... karty perfektní,
Na Volkeho jsem taky čučel :shock:

jinak p. Hrbek RULEZ!!!!

Uživatelský avatar
hleibl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 35
Registrován: stř 01. srp 2012 0:28:45

Re: 1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Příspěvek od hleibl »

Dají se tyto karty HC Most ještě někde koupit? Měl bych zájem!! *cl*

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: 1x série HC Most, 2x Sešívaní z Edenu

Příspěvek od superman66 »

Tyjo co to má Šmicer za podpis? Takovou zrůdnost jsem už dlouho neviděl *bang* To je samozřejmě myšleno na ten podpis, karta je to parádní a chytit jeho je určitě bomba. Ale jestli se takto podepisuje normálně tak snad bych si od něj žádnou kartu či dnes raději podepsat nenechal...
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů