2x Červený H-K balíček

Odpovědět
Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

2x Červený H-K balíček

Příspěvek od Molda »

K boxu Pinnacle Certified 97/98 jsem si vzal i dva červené HK balíčky. (A Pavlovi děkuji za 2 bonus balíčky, které jsem k tomu dostal)

1. Balíček (nefotil jsem vše, jen to zajímavější)

Obrázek


2. Balíček
Jersey thorntona je trochu poškozená ten nápis jersey u výřezu kde je dres je trochu sloupnutý, ale na fotce to asi nejde vidět.
Obrázek


Trochu zklamání, sice jsem s ničím nepočítal, protože mám vždy u rozbalování (a obecně v životě) super smůlu, ale pár týdnů zpátky měl jeden známý v modrých balících za 99 kč lepší karty než dnes já v červených za 299. :D A úplně stejnou base jersey bouwmeestera otevřel včera v červeném HK balíčku i muj kolega,dobrá náhoda :D
Ale je jasné, že v každém balíčku nemůže být 1/1 apod :D Tím lépe pro ostatní, vyzobali jsme Vám ty slabší balíčky a ted už tam určitě zbyly jen samé pecky, tak směle do toho :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Červený H-K balíček

Příspěvek od pavelbart »

Ten Thornton je ale hit limitace tuším /27 - vytažený přímo z boxu Pacific cca 14 dnů zpět - divím se poškození. První balíček je jeden z těch 5 až 10ti slabších. Myslím, že z celé série vůbec nejslabší, odhadem. Je to škoda, že tady na foru ty nej karty nekončí, ale s tím já nic neudělám. Minulou sérii jsem dostal 6 velice pochvalných emailů. A tahle série poslední je plněná nejlíp ze všech, za to dám ruku do ohně. Sice bez 1/1 Pavelce, ale cca 20 balíčků je suprových. Zkoušel jsem počítat ceny karet uvnitř a skončil jsem na cca 15.000,- Kč. Při ceně 299,- Kč a nákladu 30ti ks...
Jinak já to avizuju vždy, že ne každý balíček se vyplatí. To prostě nejde. Z artifacts a jiných produktů taky vždy nejdou tahat /18 patche. Je to prostě o štěstí a o tom, že tam karty garantované jsou.
Ale upřímně, taky bych byl zklamaný. Je možná škoda, že balíčky mícháme, protože vesměs to plním tak, že dělám 1 super, 1 dobrý, a 1 slabší. Pak bys těžko mohl mít 2 slabší (ikdyž ten Thornton skutečně není obyč. JSY).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Molda
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2358
Registrován: ned 22. kvě 2011 11:18:38
Bydliště: Havířov

Re: 2x Červený H-K balíček

Příspěvek od Molda »

Jasně, jak jsem psal, chápu, že ne v každém balíčku může být mega hit, to prostě nejde. Ale tajně jsem doufal, že i když při mém štěstí vyzobu slabší balíčky, že třeba na nějaké obyčejnější jersey či podpisovce budu mít alespon zajímavé jméno, které mě potěší. Ale jak jsem psal jsem smolař, takže to odpovídá :D

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2x Červený H-K balíček

Příspěvek od pavelbart »

Molda píše:Jasně, jak jsem psal, chápu, že ne v každém balíčku může být mega hit, to prostě nejde. Ale tajně jsem doufal, že i když při mém štěstí vyzobu slabší balíčky, že třeba na nějaké obyčejnější jersey či podpisovce budu mít alespon zajímavé jméno, které mě potěší. Ale jak jsem psal jsem smolař, takže to odpovídá :D
Moldo, neštěstí ve hře, štěstí v lásce ;)
Ale na 2 je to fakt škoda...
Jinak je tam strašně hodně karet, který nikde nepíšeme. Třeba 3x RC Neuvirth /699 a takových je tam třeba 30 určitě.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
cc048
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 463
Registrován: stř 09. lis 2011 14:30:19
Bydliště: Olomouc

Re: 2x Červený H-K balíček

Příspěvek od cc048 »

ze 5ti balíčků tady na foru zatím žádnej větší hit.. takže asi budu muset taky koupit.. třeba to čeká zrovna na mě :D nechci žádnou pecku.. chci jen toho Jardu na Stanley cup Champions :)
MOST WANTED: Chance liga 18-19 - Matouš Venkrbec 1of1 (Prostějov)
MVP 2017-18 Richard Panik #63 puzzle back(Jágr)
Jaromír Jágr
Limited 12/13 winners AUTO

celý wantlist: http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 98#p249298

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti