ČEZ Motor České Budějovice

Odpovědět
Uživatelský avatar
icespoon12
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 80
Registrován: čtv 31. led 2013 12:57:55

ČEZ Motor České Budějovice

Příspěvek od icespoon12 »

Balíček limitované edice z dílny OFS. Jako správný fanoušek Motoru jsem si tento produkt nemohl nechat uniknout. Někteří z Vás chtěli ty kartičky vidět. Tak tady je malý náhled.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

davidl
Nováček
Nováček
Příspěvky: 19
Registrován: pon 27. říj 2014 21:00:15
Bydliště: Strakonicko

Re: ČEZ Motor České Budějovice

Příspěvek od davidl »

Taky jeden paklík mam a karty jsou to moc pěkný. Donutili mě se zaměřit i na extraligu :-) Až vyjde 2. série tak zkusím jeden box, mají tam být podpisovky, tak uvidíme :) A teď ještě aby se budějky vrátily do extraligy :-)
Sbírám: hráči - Tarasenko, Galchenyuk

Oblíbené týmy: Montreal, St. Louis
ČEZ Motor

Uživatelský avatar
1993-94
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 161
Registrován: pát 14. zář 2012 10:50:25
Bydliště: Praha/Č Buděj.

Re: ČEZ Motor České Budějovice

Příspěvek od 1993-94 »

Moc pěkné karty. I ta krabička. Na zadní části karty jsem spíše čekal nějaké informace a statistiky, ale to je jen kosmetická vada na kráse. Jsem rád, že jsem mohl obnovit sbírku Motoru a podobně jako kolegové doufám v brzský návrat do nejvyšší soutěže.

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ČEZ Motor České Budějovice

Příspěvek od smiesek »

1993-94: já si myslím, že tohle je asi v tomto případě přínosnější, než povídání o hráči a nebo statistiky, protože takhle to alespoň sběrateli řekne, proč vůbec taková karta byla vydána :thumbup:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
1993-94
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 161
Registrován: pát 14. zář 2012 10:50:25
Bydliště: Praha/Č Buděj.

Re: ČEZ Motor České Budějovice

Příspěvek od 1993-94 »

smiesek píše:1993-94: já si myslím, že tohle je asi v tomto případě přínosnější, než povídání o hráči a nebo statistiky, protože takhle to alespoň sběrateli řekne, proč vůbec taková karta byla vydána :thumbup:

Jasně, jak jsem psal je to opravdu pro mne jenom droboučká vada na kráse. Je fajn, že to tam je napsané, rád si to vždy připomenu, přestože Motor zápas prohrál. *cry-a* Když je to ovšem na každé kartě, tak mi to přišlo takové dokola se opakující, když karty vyšly jako jeden set.
Já jsem moc rád, že se tyhle karty vůbec udělali. Byl to skvělý nápad. Ale víš jak to u nás v zemích českých chodí, pořád si na něco musíme stěžovat.

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ČEZ Motor České Budějovice

Příspěvek od smiesek »

1993-94: v tvém případě bych to nebrala jako stížnost, ale názor, kdyby byl svět jednobarevný, byla by to nuda ;)
Jen takhle do diskuse, ono třeba tedy to vše opakující máš i na JERSEY kartičkách a nebo i letošních insertek Cup Winners :)
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ČEZ Motor České Budějovice

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

díky za ty fotky :thumbup:

a to sem si myslel že si z tohohle setu nic do sbírky nenajdu... "zachránil" to Adam Přibyl, nebo teda spíš pozadí na jeho fotce :D Hráč mi nic neřiká, ale minimálně základní verzi si seženu.

Uživatelský avatar
1993-94
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 161
Registrován: pát 14. zář 2012 10:50:25
Bydliště: Praha/Č Buděj.

Re: ČEZ Motor České Budějovice

Příspěvek od 1993-94 »

Smiesek: já se přiznám, že ještě žádnou jerzey Budějovic nemám, ale letos to hodlám napravit a budu se snažit nějakou memo kartu motoráka ulovit v chystané druhé sérii.
Já jsem o to své "stížnosti přemýšlel". Jestli se nepletu české karty se dělají od sezony 94-95. Některé série jsou povedené, jiné méně. Přesto si troufnu tvrdit, že české karty udělaly velký pokrok kupředu. Ano dalo by se argumentovat, že fotky jsou málo akční a hráči vypadají v dresech spíše jako prospekty v poštovních schránkách. Díky systému extraligy týmy sestupují, (nebo je jim prodána licence *axe* ), takže kontinuita sbírek tím může být narušená, pokud sbíráte jeden klub.
Ale na druhou stranu je to naše liga, naše soutěž se svou historií, legendami. Netočí se v ní tolik peněz jako v NHL asi by nešlo dělat v našich podmínkách karty ještě pro komplet první ligu, dresy tu asi taky nebudou nikdy čisté bez reklam. Já fakt jako budějčák můžu být jedině rád, že vůbec takovéto karty vznikly, protože je otázka kdy se Budějovice do nejvyšší soutěže znova podívají. A jsem rád, že se memo karty dostanou do druhé série OFS, když asi budou lidé brblat, co je to tam za nazdárky z pralesa.

Odpovědět

Zpět na „Balíčky“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti