Burza Zvolen

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Burza Zvolen

Příspěvek od leebour »

Ahojte.

Dovoľte, aby sme Vás pozvali na stretnutie zberateľov hokejových kariet vo Zvolene a to 23.mája 2015 do areálu športového centra EKOMA. Žiadne vstupné či poplatky za stoly nebudeme vyberať poriešime to poďakovaním, či podaním rúčky *lgh* resp. dobrým obedom u hostiteľov. Takže všetky peniaze neprehajdákať na karty, ale čosik odložiť :lol: Doneste toho zo sebou čo najviac na výmeny atď, všetci ste vítaní. Dosť možné, že usporiadame sranda brejk, možno budú aj hostia z radov hokejistov, ale to všetko necháme ako prekvapenie na mieste.
Najdôležitejšie bude stretnúť sa a zoznámiť pri našom obľúbenom hobby a v prípade úspechu a záujmu to zase niekedy zopáknuť.

Čas stretnutia predpokladáme od 8:30 do 12:30

Obrázek

http://www.sportcentrum-ekoma.sk

Športcentrum EKOMA, s.r.o
Sekier - Osada 8746
96001 Zvolen

GPS: N 48.54008° / E 19.17004°
Naposledy upravil(a) leebour dne sob 29. srp 2015 8:46:20, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
frodo
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 566
Registrován: stř 28. led 2015 17:44:36
Bydliště: Martin
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza ZVOLEN 23.5.2015

Příspěvek od frodo »

uz som tam raz bol,aj ked som z Martina,robili sme tam jednu akciu/cez catering/ ..tento areal je nádherný...terasa vonku je pekná,je tam klud,pokoj ...urcite za volbu davam :thumbup:
Obrázek
2007-08 ITG SUPERLATIVE AUTO. 31/50
2013-14 ITG DECADES 90 AUTO.18/144
2015-16 UD PREMIER LEGENDARY SIGN. 9/15
2013-14 ITG DECADES 90 FRANCHISES 7/14

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Burza ZVOLEN 23.5.2015

Příspěvek od leebour »

Priatelia-zberatelia

Včerajšia akcia splnila moje očakávanie ohľadom zberateľskej komunity v našom regióne. Vedel som, že to bude dobré, pretože odozva už od začiatku bola parádna. Ako píše môj "spolupáchateľ" Nido začalo to mesiac vopred. Predbežne sme zistili záujem, vybrali miesto a potom dolaďovali detaily. Inaguračná burza nášho double teamu
mala byť dokonalá. Podarilo sa.
A TO VŠETKO VĎAKA VÁM, KTORÝ STE DODRŽALI SLOVO A PRIŠLI NA STRETNUTIE ZBERATEĽOV HOKEJOVÝCH KARIET.
Bola to najskvelejšia odmena akú sme si ako organizátori mohli želať. Robiť niečo srdcu blízke pre ľudí, ktorí sa Vám za to pekne poďakujú splnilo podstatu veci.

Veľká vďaka patrí za prichýlenie na salaši a navarenie guľášu. Súhlasím, že to nebola spolu s počasím topka, ale dosolil som, dokorenil a dal ho. Aspoň, že nebol studený. Nevadí máme, čo dolaďovať aj nabudúce.

Potešili hráči, ktorí sa zastavili na autogramiádu, správali sa veľmi príjemne, ochotne podpisovali a fotili sa.

Brejkli sme si 12-13 Rookie Anthology ako som vopred hovoril malo sa jednať o sranda brejk a tak aj bolo.

Vyžrebovala sa tombola, kde si myslím každý dostal niečo, aby mal popri EXPO karte pamiatku na burzu.

Burzy sa zúčastnilo 28 z 32 nahlásených ľudí z HK fórum.sk plus rodiny, kamaráti a zberatelia, ktorí sa o akcii dozvedeli cez FB resp. inak. Celkom cca 40 ľudí aj keď som mal pocit, že nás bolo viac.

Cenu za expo kartu plus tombolu som dal na rovné euro nakoľko som nemal 20 centovky na vydávanie a peniažky po vyzbieraní išli obratom Rishkovi, ktorý pre nás tieto spomienkové mini dielka vytvoril. Richard vďaka.

Cena za guľáš 3,60 slúžila vlastne na zaplatenie priestoru, ktorý nám prenajali, čiže aj toto sa podarilo vykryť. Nabudúce možeme spraviť stravovanie v reštike a každý si dá na čo bude mať chuť, len sme to chceli namodelovať aby spoločný obed bol bodkou za stretnutím a nepísaným pravidlom.

Salaš, spoločenská miestnosť a reštika to sú tri priestory z ktorých budeme na ďaľšiu EKŠN vyberať. Včas dáme vedieť, čo a ako. Opäť založíme vlákno, do ktorého sa budete môcť vyjadrovať a pripomienkovať veci ohľadom burzy. Chceli by sme, aby nasledujúce stretko bolo viac o výmenách, predajoch, proste o kartách. Samozrejme, že niečo opäť rozbalíme aj to bude jedna z tém, ktoré na fóre treba rozdiskutovať. Autogramiádu a tombolu by sme zaradili zase až na rok ďaľší.

Na záver prikladám pár fotografií :beer

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Burza Zvolen

Příspěvek od leebour »

Priatelia, kamaráti, zberatelia. Dovoľte, aby som Vás pozval na našu spoločnú, tohto roku poslednú burzu vo Zvolene.

Uskutoční sa ako vždy v obľúbenej Ekome dňa:

19.11.2016

Poprosím Vás do tohto vlákna resp. mne do správy žiadosť o RESERVÉ stolov:

Obrázek

Ďakujem a teším sa na stretnutie s Vami *cheer* *cheer* *cheer*
Leebour

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Burza Zvolen

Příspěvek od leebour »

Silno Vás pozdravujem a pozývam na burzu vo Zvolene, ktorá sa uskutoční ako vždy v EKOME a to 20. mája 2017.
Nebudú chýbať zaujímaví hostia a kvantum kariet, balíčkov, či boxov.

Tešíme sa na Vás: Libor&Jakub *drink*

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Zvolen

Příspěvek od TwentyTwo »

V sobotu jsme navštivili Zvolen a mohu jen doporučit! Atmosférou bych to přirovnal k prvním PTHčkům, co jsem se účastnil :thumbup: Jel se mnou Milan (jarosenko). Dvoudenní trip, ale stál za to. Ještě cestou zpět jsme básnili o tom, jak to bylo super :thumbup:

Sepsal jsem dojmy k nám do článku: https://www.absolutecardcollector.cz/de ... ---51.html

A tady pár foto, některé jsem si půjčil od Liborka ;)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
leebour
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1637
Registrován: stř 28. pro 2011 16:37:35

Re: Burza Zvolen

Příspěvek od leebour »

Septembrová burza vo Zvolene je úspešne za nami. Už teraz sa teším ako decko na ďalšiu :beer Z tej včerajšej som bol vo vytržení :D Asi už to pivko nebudem piť :D Pripájam pár fotografií a poďakovanie všetkým čo prišli.
Ď A K U J E M !

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti