CZ/SK Megaburza 2014

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2475
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: CZ/SK megaburza?

Příspěvek od Vasil »

Majou salesiáni pivo? :angel:
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ/SK megaburza?

Příspěvek od jarosenko »

Ja mam narozeniny 26 zari. Takze den pred akci :D
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ/SK megaburza?

Příspěvek od Dampa17 »

33mc píše: Jestli do září schodím aspoň pět kilo, tak dám i sportovní aktivity.. Bude i nějaký turnaj veteránů ????
*lgh* to já bych se potřeboval dostat pod cent a to je určitě víc jak těch pět kilo a i pak by pro mě byl spíš ten turnaj veteránů :think:
... jinak termit si taky znamenám a budou-li mi hvězdy nakloněny, tak rád dorazím :thumbup:

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: CZ/SK megaburza?

Příspěvek od rmiller »

Paráda pánové. Budu se těšit... :) Jen se musím k někomu narvat do auta.. :D popřípadě bych mohl vzít velkou Carravelu (pokud bude k dispozici od táty) s tím, že by se muselo podělit o naftu... :D to se ještě dohodneme. Každopádně se moc těším!!
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ/SK megaburza?

Příspěvek od TwentyTwo »

Ty jo, na první pohled to vypadalo jak areál kam jsme chodili futsalisti trénovat když bylo hezky :) Ještě když jsem kopal v Brně. Taky to byl panbíčkářský areál, ale byla to asi škola a někde na kopcu :)

Vypadá to fakt parádně :thumbup: A vzhledem k tomu, že Milan psal, že dorazí, tak já pojedu s ním. Určitě se účastním sportovních aktivit. Fotbálek dám i ten hokejbal by byl super. Koukám, že tam je hřiště i na basket, ale o to asi nebude moc zájem. Jinak jestli budou týmy Čechy a Morava, tak ja budu kopat za Moravu a Milan za Čechy :lol: A to to máme k sobě takový kousek.

Už teď se člověk těší. Super :thumbup:

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: CZ/SK megaburza?

Příspěvek od Tony Lapacka »

jarosenko píše:Ja mam narozeniny 26 zari. Takze den pred akci :D

Cool, jsem na tom stejně ...:-)
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 328
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: CZ/SK megaburza?

Příspěvek od Davejar »

Jsem nováček a byla by to moje úplně první burza, ale předběžně říkám, že mám v autě 2 volná místa. Královehradecký kraj :))

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od hektuur »

Já mám narozky 25. září aj jaj jaj.... :lol: můžu vzít tranzit..šumperský kraj..no až na takový malinký problemémek..máme s paní termín našeho prvorozeně :shock: no tak a je to vyřešený buď pojede taky a budu mít dva zážitky spojené v jeden den..ne vlastně 3 narozky, burza jako krááva a mládě..A přání?? Ať tam je nějáká super karta J.J.68 a ať je to syn :D :D :D ne ne ať je to hlavně zdravý.(Aji ten Jarda) :lol: :lol: :lol:
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od shark »

jestli to je tedy jiz jiste

chtelo by to poeditovat prvni prispevek na foru kde se daji informace

dale poprosit admina fora jestli by neobeslal vsechny cleny fora hromadnym emailem

domluvit s pavlem umisteni terminu k temu na web

pripadne vzit nejakej "letak" na prazskou burzu ;-)
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od pavelbart »

Umístění na shopu je samozřejmostí. To ostatní nevím, SZ na všechny je otázka spíš na Smieska:-)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od Lukyn55 »

tak jsem to napravil a všechno jsem naházel do úvodního příspěvku, teda alespoň to, co už je teď jisté .. když budou nějaké dotazy, tak všechno rád zodpovím
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od shark »

pavelbart píše:Umístění na shopu je samozřejmostí. To ostatní nevím, SZ na všechny je otázka spíš na Smieska:-)
tvuj status administrator te opravnuje k tomu to take poslat ;-)
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
shark
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1855
Registrován: úte 04. pro 2012 0:29:26
Bydliště: Praha 5 + Plzen
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od shark »

nemuzes jeste udelat anketu jestli dorazite?

ucite ano
ucrite ne
nejspis ne
ted fakt nevim
apod?

at alespon orientacne vime kolik dorazi lidi
dalsi vec je start v 8 rano??? boze to je celkem smrtelny, to mam jako vyjizdet v 5? blazni
sbiram pouze San Jose Sharks + Arturs Irbe a to jiz vice nez 20 let (moje nabidka http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=43&t=7052)
comc nabidka: https://www.comc.com/Users/shark,sq,i100
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od Lukyn55 »

myslím, že anketa je zbytečná, protože to není nic zavazujícího a nedá se spoléhat, že kdo se odklikne v anketě fakt dorazí ..

co se týče začátku, tak 8 hodin určitě zůstane.. začíná tak každá burza ;) .. a jelikož bude trvat minimálně celé dopoledne, tak klidně můžeš dorazit i později jak v 8 ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
jarse
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1354
Registrován: stř 22. čer 2011 7:44:33
Bydliště: Znojmo

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od jarse »

Anketa:
vím, že není důležitá a skoro půl roku dopředu se těžko potvrzuje účast, ale mít orientační přehled o tom, kolik lidí zhruba dorazí, není k zahození. A já osobně bych byl třeba zvědavý, kolik lidí se chystá.
předmět zájmu : Češi v NHL + karty reprezentace ČR + base sety (historie, legendy)
webová stránka: http://www.jarsecards.websnadno.cz
facebook : Jarse Karty
fotogalerie: http://www.jarse.rajce.net
Nabídka karet: http://www.jarsekarty.rajce.net

Uživatelský avatar
L73
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 438
Registrován: úte 14. kvě 2013 23:05:12
Bydliště: Havířov / Brno

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od L73 »

jarse píše:Anketa:
vím, že není důležitá a skoro půl roku dopředu se těžko potvrzuje účast, ale mít orientační přehled o tom, kolik lidí zhruba dorazí, není k zahození. A já osobně bych byl třeba zvědavý, kolik lidí se chystá.
Tak tak, souhlasím, pro mnohé to může být i motivační faktor a tolik času to nezabere. :-) Luk.
Sbírám karty golmanů NHL, KHL a ELH z jejich prvních sezón.
Sbírám řadové a podepsané karty hráčů a brankářů v českém a československém národním dresu.

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od Tony Lapacka »

Úvodní informace jsou perfektní, anketa by byla dobrá a přimlouval bych se za to, posunout začátek na 10:00 hodin.

Že "každá burza začíná v 8:00 hodin" podle mě není žádný argument, zvlášť když se počítá s tím, že přijedou lidi z celé republiky a taky ze Slovenska. Lidi se budou štvát na osm ráno, to aby vyjeli z Prahy třeba v pět ráno, zvlášť po té rozkopané dálnici... Z Ostravy nebo Bratislavy v šest ráno, vždyť to nedává smysl.

Pak tam budou poposedávat až do dvou odpoledne... To mi přijde, že je to jaksi "o ničem".

Kdyby burza začala až v 10 hodin, tak by to podle mě bylo úplně v pohodě. Když to bude trvat až do dvou... Vždyť většina lidí na burze v Praze projde všechny prodejce zhruba za 30 - 40 minut a pak se věnuje diskusi v zákulisí... Pro větší úspěch a čerstvost lidí na téhle akci doporučuji organizátorům začít v těch deset dopoledne...

Pro prodejce otevřít v 9:30, aby si to stihli nachystat a úplná pohoda zaručena.
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2475
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od Vasil »

A to si Pražáci myslíte, že když někdo jede k Zábranským z Brna nebo z Ostravy, že valí teleportem? :D Jednou za rok vstávat ve 4 nikoho nezabije. Člověk se dospí cestou (pokud nemusí řídit). Navíc že burza začíná v 8 přece není žádnej příkaz. Kdo dojde dojde. Kdo ne, dojde později.
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od smiesek »

Obrázek já bych nic neposunovala, pak by se zase posunovalo ukončení a to už by nevadilo se zase trmácet za tmy? :crazy:
Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: CZ/SK megaburza

Příspěvek od Tony Lapacka »

Já osobně na tuhle burzu nepojedu z Prahy, ale z Uherského Hradiště...

Nechápu, proč z toho zase dělat takové nervy...

I z toho Hradiště se mi asi tak o 200 % líp jede na akce, co začínají v normální lidsky přijatelný čas.
Hobby od roku 1994.

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů