PTH Burza: The Last Countdown

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
ma-me
Veterán
Veterán
Příspěvky: 914
Registrován: ned 29. kvě 2011 19:27:06
Bydliště: Písek

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od ma-me »

Pavel dává na burze do boxů magnety, aby nás víc přitahovaly, to je jasný *lgh*
https://www.blogsport.cz - Blog o hokejových kartách, sportu a sběratelství

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od pavelbart »

Doufám, že ten poker o skvělý box OFS vyhrál někdo, kdo je sběratel hard-signed karet :D .
Nezapomeňte mi tu mikinu prosím, je úplně nové - od ženy k narozkám... ;)

Felipe - ty musíš mít prostě strašně hodnou ženu, jinak si to nedovedu vysvětlit ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od pavelbart »

ma-me píše:Pavel dává na burze do boxů magnety, aby nás víc přitahovaly, to je jasný *lgh*

Hoši, dneska jsem Vás už musel normálně držet od nich dál, vypadali jste, jako byste boxy v životě neviděli :D . Ale zase, na druhou stranu, otevřít boxy takhle s lidma, který se z toho můžou radovat s Váma, je určitě lepší, než doma, kde žena řekne: hm, hezký a kouká dál na ten film...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Misa015
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 433
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:19:54
Bydliště: Jičín/Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od Misa015 »

Burza byla moc fajn. :) Sice jsem nejdřív byla zklamaná, že Pavel nepřivezl balíčky mojí oblíbený série Heroes and Prospects, ale když jsem u něj objevila balíčky 09-10 UD S1 *cheer* , tak jsem z toho měla velikou radost a HP mi vůbec nechyběly. :D Ten Tieův oběd mi moc chutnal - jen bych ubrala ty rajčata, ale jinak výborný. Salát byl skoro jako ze Skritiho Kotu (moje oblíbená restaurace v Lublani). :D Nevím jestli to někdo z vás zaregistroval, ale na burze jsem měla na sobě tričko se znakem Olimpije Ljubljany. Jsem tak trošku prezentovala Sloveniji. :D Mimochodem slovinsky hokej se řekne hokej, ale čte se to chokej. :D Vratar je brankář, branilec obránce, desno krilo pravý křídlo, levo krilo levý křídlo. A balíček kartiček se slovinsky řekne paketka kartic. :D
Potěšilo mě, že ve vás rychle zmizel můj štrůdl a muffiny. :) Doufám, že někdy taková burza zase bude, to určitě zase něco napeču dobrýho. :D
Panu Hrbkovi patří velký dík za vzpomínkovou kartičku na zemřelé hokejisty. :thumbup:
Sbírám Tomáše Kaberleho: 268/?, Lukáše Mensatora: 31/?, Anže Kopitara 5/? a Václava Nedomanského 6/?
Obrázek

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od mira095 »

Tady jsou nějáký fotečky odemě ;)
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Brejkovalo se i na zemi :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Jarosenko ochotně zapózoval stejně jako Míša :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od pavelbart »

Jsem zapomněl poděkovat ma-memu za karty...takže dodatečně - díky ;)

A jedno velké díky Žemlimu - netušil jsem, že v té velké kartě Zenith je ještě nějaká další standardní karta!!! :D Doma jsem vytáhl 2 tyhle velká krávy, a měl golmana Matta Hacketta AUTO /99 a nějakýho no name RC na /199 (ne auto). Takže dobrý, zas jsem o něco chytřejší. :thumbup:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od Lukyn55 »

tak hlásím návrat domů ;) .. naštěstí jsem to stihl :) .. moc díky za super akci, jen škoda, že nebylo víc peněz, hned bych si otevřel jeden boxík, ale co už :D .. jinak fotbálek paráda a poker taky super sranda.. moc rád jsem Vás lidi poznal a snad jsme se neviděli naposled ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od jarosenko »

Hodně čtu, jestli nebyla poslední tahle akce. Ale jako já říkám, že nebyla :-D Mluvili jsme o tom s klukama a určitě není problém, aby se to uskutečnilo někde jinde a organizoval to někdo jiný z nás. Mluvil jsem s Tiem a u něj jediný problém je ten čas, protože organizace zabere hodně času. Takže i kdybych to měl organizovat já, tak to bude... Byla by velká škoda, kdyby něco takového zaniklo. Pokuď tedy není problém to, že by to nebylo třeba v Praze. Jinak nevidím žádnou překážku ;)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2692
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od valento3 »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek




Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od Kubi12 »

Tak myslím že za mě už všechno řekli ostatní. Celý den byl naprosto super, přes burzu, oběd, fotbal (příště si beru normální lepší obuv) až po poker :clap: Rozhodně se těším na další burzu organizovanou Tie a spol. :thumbup:
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Joe501

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od Joe501 »

Héééj, tak to tam vypadalo fakt dobře! Mě mrzí, že jsem se nemohl zúčastnit :( No doufám, že se takovéhle akce bude dařit organizovat dál, ikdyž někde jinde a někým jiným...

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od Tie »

Zdravím, díky moc všem za účast! Bylo mi ctí pro vás akci uspořádat, po diskuzi se stálicemi jako je Mapko a Felipe jsem se rozhodl, že burzy budu pořádat dál, protože ta poslední předčila očekávání a byla by škoda nepokračovat... Očekával jsem slabší účast i méně brejků, ale obojí jste několikanásobně předčili... prostě jste mé představy rozcupovali jak pytlík buráků :D Takže se těším nashledanou (zatím nevím kdy), páni sběratelé a Míšo :thumbup:

Misa015
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 433
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:19:54
Bydliště: Jičín/Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od Misa015 »

Tak to je super. To zase něco dobrýho upeču. :D :D A Tie může zase něco uvařit. :D :D
Sbírám Tomáše Kaberleho: 268/?, Lukáše Mensatora: 31/?, Anže Kopitara 5/? a Václava Nedomanského 6/?
Obrázek

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od mapko »

ja som vedel ze si SRDCAR :) *drink*
Tie píše:Zdravím, díky moc všem za účast! Bylo mi ctí pro vás akci uspořádat, po diskuzi se stálicemi jako je Mapko a Felipe jsem se rozhodl, že burzy budu pořádat dál, protože ta poslední předčila očekávání a byla by škoda nepokračovat... Očekával jsem slabší účast i méně brejků, ale obojí jste několikanásobně předčili... prostě jste mé představy rozcupovali jak pytlík buráků :D Takže se těším nashledanou (zatím nevím kdy), páni sběratelé a Míšo :thumbup:

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od Felipe »

Tome dobře ses rozhodl... :thumbup: Budu tě podporovat. Asi jen psychycky, ale budu. :D
Obrázek

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od Zemli »

hm kolipa ti ten Pavel dal? *lgh*

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od Tie »

Ani floka.... *rfl* *rfl* *rfl* Tentokrát jsem to dělal na vlastní pěst, pavel přispěl boxem do soutěže a pokeru... jen pro info.

Balíčky z pokeru zůstaly na PTH *iwm*

Zemli
Veterán
Veterán
Příspěvky: 999
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:50:11
Bydliště: Plzeň

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od Zemli »

hlavně aby jsi konečně vymyslel inteligentní soutěž o box.byl jsem dvakrát z toho jednou se losovala karta která nikdo neví jak vypadá a ted stačilo mít v ruce kartu lemieuxe *pnch*

Uživatelský avatar
mapko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3657
Registrován: pon 23. kvě 2011 12:17:56
Bydliště: Praha

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od mapko »

suhlasim, sutaz bola odflaknuta, ten test minule s ami viac pacil
Zemli píše:hlavně aby jsi konečně vymyslel inteligentní soutěž o box.byl jsem dvakrát z toho jednou se losovala karta která nikdo neví jak vypadá a ted stačilo mít v ruce kartu lemieuxe *pnch*

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: PTH Burza: The Last Countdown

Příspěvek od Tie »

Je to tak, uznávám, tam byla velká slabina :D Ale když byl vědomostní test, kadý si mi stěžoval, že byl těžký. Díky za podnět, do přístě to vylepším :D

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů