PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od Tie »

No já z toho tehdy nechtěl dělat žádný velký kšeft, jen toho Jardu jsem dal za víc, aby ho koupili jen real sběratelé :) A pak byl opravdu zmíněný výprodej :)

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od superman66 »

Dampa17 píše:.. (i když třeba Jágra nebo zrovna Neuvirtha ne, byl jsem blbej, v ruce jsem je měl) ...
Tak blbej jsi nebyl.. já si to říkal někdy taky.. byl jsem tam hned od začátku kdy tam byl Neuvy ještě 4x, a Jágr tuším taky.. vzal jsem jen Neuvyho, i když u Jágra mě svrběla ruka.. ale říkal jsem si že tam bude tolik lidí co by ho chtěli, a já ho nesbírám, tak co..
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od Lukyn55 »

přesně.. já si pamatuju, že jsem si mohl koupit i toho Džegra, ale nechtělo se mi za ty karty utrácet :D ..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od Dampa17 »

no, máš pravdu, blbej je asi hodně expresívní ... a rozhodně jsme to nemyslel tak, že bych tu kartu teď mohl střelit za raketu, prostě jsem ji mohl mít ve sbírce ... ale i tak jsem rád za to co mám a třeba ten Rask a Hertlík mě těší celkem dost ;)
... a ještě dodám k Tieho příspěvku - ten "kšeft" z toho až pak udělal "trh", dá-li se to tak nazvat, myslím, že pro přítomné to bylo nastavené rozumně ... ještě mě tak napadá - bude něco podobného na "olomoucký dýchánek", aby se zas pak mohl rozjet velkej byznys? *lgh*

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

A Jarda se pak prodal na aukru přes 700 ! Takže asi se našel i někdo kdo to bral na kšeft a ne do sbírky ...

Jinak k tomu seznamu ... Tak nevim co všechno vyšlo a ne, ale mám pocit že komplet hráči z HL tam byli a jestli i něco dalšího z ČB ? To už asi ne, ale fakt nevim ... Viděl bych to teda asi na čtveřici . Hanzal, Kotalík, Michálek a Prospal. Ale třebe se někdo informovanější najde a hodí sem seznam

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od pavelbart »

Ale stejně je vtipný, kolik tyhle karty vyvolaly rozruchu. Podle mě to je špatně celý pojato, byly udělány jako památka na burzu a ten hon co potom byl, to je spíš směšný... Vždyť ty karty nemají defacto žádnou jinou než morální hodnotu.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od Stefi »

Dampa17 píše: bude něco podobného na "olomoucký dýchánek", aby se zas pak mohl rozjet velkej byznys? *lgh*
za dotisk Raska bych se nezlobil *rfl*
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

pavelbart píše:Ale stejně je vtipný, kolik tyhle karty vyvolaly rozruchu. Podle mě to je špatně celý pojato, byly udělány jako památka na burzu a ten hon co potom byl, to je spíš směšný... Vždyť ty karty nemají defacto žádnou jinou než morální hodnotu.
Tak já sem na burze tehdy nebyl (nevyšlo mi to časově) a o kartách sem se dozvěděl až z pošty tady na fóru... A v tý době sem měl komplet OFS Exclusive Kladna (mimo 1/1) a tak když vyšly i tyhel "EXPO" karty, tak sem je chtěl mít aby komplet zůstal kompletem.

A s tim že nemaj žádnou hodnotu bych taky úplně nesouhlasil. Je spousta sběratelů hráčů/týmů , který maj konkrétně třeba z týhle série všchny paralelky + sample + extreme a všechny možný oficiální i neoficiální verze a tak si k nim automaticky přiberou i tuhle a sou za ní ochotný zaplatit.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od Dampa17 »

to je právě ono - pro mě třeba mají ty karty tu hodnotu, co o ní píše Pavel, takovou tu "sentimentální", že jsem tam byl ... ale jinak právě těm kartám nastavil tu hodnotu ten zájem o ně a když se nad tím zamyslím, tak jsou to licencovaný karty, který přetiskl pro burzu sám vydavatel, takže opravdu v našich podmínkách klasická expo ...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od pavelbart »

Neberte to nikdo nijak zle, ale kdyby kdokoliv chtěl, tak tyhle karty vyrobí jako fals úplně bez problémů...Pokud by měl samozřejmě v ruce originální kartu. A všichni budou spokojení... Já tohle moc nepobírám, když něco sbírám, tak chci, aby to mělo hlavu a patu (nebavme se o penězích, všichni dáváme šílený prachy za papírky s hokejistama). Ale to byl mohl kdokoliv udělat katu k čemukoliv (třeba 1. kolo PO) a lidi by to automaticky brali? Třeba SAMPLE, víte co to je česky? Vzorek... Tak to mít ve sbírce opravdu nemusím, ok, když neseženu originál (třeba u série HSHW je to celkem reálný), tak za SAMPLE budu rád, ale mít normální řadovku + sample... No budiž. Ale srovnávat to s normálními, oficiálními paralelkami, to přeci nejde. Ty jsou zavedený v sérii.
Je to každýho věc samozřejmě, ať si každý sbírá co chce, já bych za takovou kartu nedal ani 10,- Kč. Když jsem na tý burze byl, je to pro mě hezká vzpomínka, ale jen proto, že tam pan Hrbek napsal 1/5 bych na tý kartě nic zvláštního neviděl. Nic proti panu Hrbkovi samozřejmě, mohl to udělat kdokoliv. ;)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
xmkrejci
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1376
Registrován: pát 09. zář 2011 18:25:23

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od xmkrejci »

Ja na burze nebyl, zminil jsem se zde na foru, ze shanim Rucu a mel jsem ho od standishe za cenu postovneho. Ne kazdy na tom chtel vydelat.
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od pavelbart »

No mně se právě ani nechce vystavit ten Neuvirth, pže bych ho musel dát za 250!!! A to mi přijde ulítlý...
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od tomas78 »

Proč by jste ho musel dávat za 250???To nějak nechápu... :think: asi su blondýna... tak ho normálně prodejte za to co jste ho koupil né???

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od Lukyn55 »

Pavel před chvílí psal, že ho získal výkupem za asi osminásobek původní ceny ;)
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
tomas78
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1258
Registrován: sob 21. led 2012 23:06:33
Bydliště: Jaroslavice Okr.Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od tomas78 »

Aha su blondýna *lgh*

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od pavelbart »

JJ:-))

Mám ho už pár týdnů na stole a furt nevím, mám ho tam dát, nemám... Ale mně to hlavně prostě nepřijde normální ofic. karta a takové prodáváme nerad - nebo vlastně vůbec, to si můžu rovnou vystavit fan karty a pm apod.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od Dampa17 »

To je právě ono - lidi jsou ochotní kupovat i home made karty, což třeba mě hlava nebere. Ale tady to jsou ofiko licencovaný karty přetisklý se souhlasem resp. přímo vydavatelem, který akci, podobně jako třeba brněnskou burzu, uznal za hodnu takového počinu ... což se pro mě = expo karta v našich podmínkách. A podstatná věc - sami sběratelé ty karty takto akceptovali. Další věc je samozřejmě otázka ceny a tady holt poked se najde někdo, kdo dá za jarouše 7 kilo ...

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Tak já bych souhlasil s tim co psal Dampa, karty sou vydaný oficiálnim výrobcem (p. Hrbek pod záštitou OFS), takže mi to přjde jako klasický EXPO a ty přece taky prodáváte :D Je pravda že srovnání se SAMPLE je blbost, ty taky většina sběratelů ignoruje, ale tohle je trochu něco jinýho. Aspoň já na to tak koukám, samozřejmě každej na to může mít jinej názor.

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

A FAN a HOME MADE karty je taky specifická věc... já jich třeba mám poměrně dost a sem za ně rád, protože se jedná z velký většiny o karty hráčů v dresech týmu kde jim žádná ofiko karta nevyšla (např. Rusko před rokem 2009 kdy žádný ofiko karty neměli). Ale je jasný že kupovat nějakou FAN kartu např. Jágra za Pens je blbost. Eště když za to někdo chce takový prachy jako za to někdo chce...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: PTH Burza VII: Trade Deadline - PRAHA, ČR

Příspěvek od pavelbart »

JJ, Expo prodáváme, ale přeci jen, spousta těch starších EXPO karet je v Beckettu, tedy je lze považovat za standardní karty a konkrétně ITG je vždy dělalo jiné, než klasické verze - většinou třeba Gold a bylo na nich 1/1. To, co ale dělalo ITG v posledních letech na expo, to už nemá s kartami nic společnýho a na ně mám podobný názor, jako jsem vyjádřil před chvílí. Třeba Hašan má těchto rádoby 1/1 karet asi tisíc, možná dva. Ale pro mě to není nic jiného, než karta s razítkem v podstatě neooficiální, i když ten termín moc nemám rád. Konkrétně u ITG je defacto neofic vlastně vše... :)
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů