PTH Burza VI.: The Neverending Story

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od Dampa17 »

pavelbart píše: Asi nejvíc mě potěšilo setkání s Dampou, protože toho jsem nevěřil, že bych někdy viděl naživo :) .
Díky, vidím to hodně podobně, ale jak říkají angličané "Never say never ..." ;)

vojta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2017
Registrován: čtv 02. čer 2011 21:34:17

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od vojta »

pavelbart píše:Jinak jsem vůbec nevěděl, kdo byl Vojta z Brna. Ukáže mi ho někdo na fotce?
No, já si myslím že na burze jsem byl jediný Vojta já. Na fotce jsem jak jsme se fotily na fotbal, tak ve Vašem týmu, druhá řada, druhý z prava.
Nebo byl myšlen jiný Vojta?

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od mira095 »

Já bych zas rád věděl kdo byl ten příjemný chlapík na této fotce v tom červeném triku:
Obrázek
Hodně jsme s ním kecali ale nevím kdo to je :D

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od jarosenko »

Míro to tričko není červené, ale oranžové :-D A je to wowow Byl jsem sním na nezapomenutelném nákupu v globusu *lgh*
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Vasil
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2470
Registrován: sob 04. čer 2011 13:51:13
Bydliště: Brno

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od Vasil »

jarosenko píše:Míro to tričko není červené, ale oranžové :-D A je to wowow Byl jsem sním na nezapomenutelném nákupu v globusu *lgh*
Ty taky? :lol: Já akorát až po burze.
Sháním řadovky - 91/92UD#557Thomlinson, 94/95Flair#13Riendeau, 96/97Score#220Reid, 97/98C.Choice#18Stumpel, 99/00ToppsPrem.Plus#100Grahame, 01/02MVP#14Samsonov, 01/02Stad.Club#7Allison, 07/08Victory#263Fernandez, 08/09B.Diamond#88Savard, 08/09C.Choice#184Thomas.

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od mira095 »

Aha :D no my s Fredem se ptali Tie kdo to je, ale on to jméno něják zamumlal :D nějáký vovo *lgh* tak sme se divili co to je za jméno. A pak sem se chtěl zeptat přímo, ale na to už nedošlo...

Uživatelský avatar
Staal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2455
Registrován: úte 31. kvě 2011 11:31:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od Staal »

Ja si Vojtu spletl s holcickou. Za to se ti omlouvam. Ja jen nevim kdo byl uzivatel co mel bryle a cerne tricko ES a chytal pak za zlutej tym.

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od Uphon »

Vasil píše:
jarosenko píše:Míro to tričko není červené, ale oranžové :-D A je to wowow Byl jsem sním na nezapomenutelném nákupu v globusu *lgh*
Ty taky? :lol: Já akorát až po burze.
Ale jakože to byl solidní nákup ... skoro jsem nestihl vlak, jak jsme místo nápojů našli zahradní fontánky a keramické kýčovité surikaty na zahradu :lol: A Millerův bochník chleba na večeři s cibulkou, máslem, vajíčkem, salámem, pomazánkou, paštikou a kdo ví čím ještě :lol:
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od rmiller »

pavelbart píše:Tak jsme s kolegou Davidem na ranní poradě prohlédli všechny videa z fotbalu a strašně jsme se nasmáli. Vypadáme tam pohybově jako medvědi.
Nicméně, na videu máme spíš lepší momentky, takže kameraman dobrý :thumbup: .
Největší hvězda z našeho dream teamu - jednoznačně Žíža :thumbup:

A pokud jde o fotbalové kvality, tak nebýt Uphona, asi bysme dostali. Samozřejmě o všem rozhodl Valentovo úlet, kdy dal asi během 5ti minut 4 góly - což kluky z druhého dream teamu asi rozhodilo...
No pavle teď si mě urazil... :D já to celý nakopl vybojovanym golem... :D :D a pak špekoteli... a ty se o mně ani nezmíníš... :D
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
rmiller
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2431
Registrován: ned 15. kvě 2011 15:18:19

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od rmiller »

Uphon píše:
Vasil píše:
jarosenko píše:Míro to tričko není červené, ale oranžové :-D A je to wowow Byl jsem sním na nezapomenutelném nákupu v globusu *lgh*
Ty taky? :lol: Já akorát až po burze.
Ale jakože to byl solidní nákup ... skoro jsem nestihl vlak, jak jsme místo nápojů našli zahradní fontánky a keramické kýčovité surikaty na zahradu :lol: A Millerův bochník chleba na večeři s cibulkou, máslem, vajíčkem, salámem, pomazánkou, paštikou a kdo ví čím ještě :lol:

Pche... :D jsem jen říkal x způsobů jak si dát dobrej chlebíček... :D :D s míchanými vajíčky a nebo jen s máslíčkem a s cibulkou... :D :D
No matter where you play. You'll be forever Sabre!
#30 Miller Time #39 | #28 Latvian Locomotive - Zemgus Girgensons | #58 Sven Andrighetto

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od Kubi12 »

Ani šestá PTH burza nezůstala za očekáváním a parádně jsem si jí užil. Myslím, že vše podstatné už za mně řekli ostatní, ale jediné co musí být pořád opakováno je to, že se těším na sedmý díl nekonečného seriálu, který bude doufám co nevidět. Díky Tie za skvělou organizaci :thumbup:
Naposledy upravil(a) Kubi12 dne ned 23. pro 2012 11:53:15, celkem upraveno 1 x.
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
wowow
Opora
Opora
Příspěvky: 306
Registrován: ned 30. zář 2012 17:24:29
Bydliště: Praha 10

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od wowow »

Jsem opravdu ze srdce rád, že nákupy se mnou se zapisují do historie. Teď už víte na koho se při nakupování obrátit. :D :D Příště můžeme uspořádat nějaký hromadný nálet na Globus. :D :D A ano Míro v tom oranžovém (červeném) tričku jsem to opravdu já. *cl*
Obrázek

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od PROCHEY »

Staal píše:Ja si Vojtu spletl s holcickou.
Na Slapech by se mu tento omyl mohl stát osudným...

Uživatelský avatar
Dampa17
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2049
Registrován: pon 30. kvě 2011 11:45:24
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od Dampa17 »

No vida, tak jsem s Vojtou hrál i v jednom týmu ... a taky se ještě zeptám - byl na burze Raid3n? V seznamci je uveden, ale vůbec netuším, jestli tam byl ...

mira095
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 783
Registrován: ned 22. kvě 2011 17:37:23
Bydliště: Jiříkov (severní Čechy)

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od mira095 »

Dampa17 píše:No vida, tak jsem s Vojtou hrál i v jednom týmu ... a taky se ještě zeptám - byl na burze Raid3n? V seznamci je uveden, ale vůbec netuším, jestli tam byl ...
Raid3n asi nebyl, teda já sem ho tam taky nevidě. A na některé burze sem ho tuším už viděl, takže vím asi o koho de.
PROCHEY píše:
Staal píše:Ja si Vojtu spletl s holcickou.
Na Slapech by se mu tento omyl mohl stát osudným...
*lgh* *lgh* *lgh*

Misa015
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 433
Registrován: pon 30. kvě 2011 7:19:54
Bydliště: Jičín/Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od Misa015 »

Moc mě mrzí, že jsem nemohla dorazit. Doufám, že zase PTH Burza bude a když budu mít čas a chuť, tak bych zase něco dobrýho upekla. :) Aktuálně svým pečením obšťastňuji členy našeho Studentského historického klubu. :D Mimochodem nedávno jsem upekla něco za co jsem dostala pochvalu i od dvou našich vyučujících. :D :D
Sbírám Tomáše Kaberleho: 268/?, Lukáše Mensatora: 31/?, Anže Kopitara 5/? a Václava Nedomanského 6/?
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5958
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od SugarRay »

Burza byla super , hlavně jsem tak pozoroval dění a diskuze . Jsem rád že jsem poznal Twentyho , Jarošenka , Ufouna , zase po delší době malýho Míru , že jsem viděl zase Tieho a další borce . Vasil je hustej borec , jsme se dobře bavily při tom fotbálku jsem mu řikal že to je lepší než sledovat NHL play off *rfl* .
Díky hlavně Pavlovi že mě vzal a Davidovi s nima je pohoda , škoda že ty burzy nejsou v Brně to by jsme mohly diskutovat o politice tři hodiny tam a tři hodiny zpátky v autě :angel: , pro mě už je politika větší koníček než karty .
Takže jestli bude zase nějaká další Tie burza tak určitě zase dorazim i kdybych se tam měl doplazit :D , a chtěl bych tentokrát i něco brejknout tak doufám že to všechno vyjde a hlavně se zase uvidíme ve zdraví .
Obrázek

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od TwentyTwo »

Tak konečně přidám i své dojmy já. Po návratu z parádního víkendu není moc času. Bylo to opravdu super. Už si pomalu zvykám na noční sportovní projekci. Tentokráte neběželo NHL, ale NBA s Kobem v hlavní roli. Ale nejlepší byly rozumy snad "nejchytřejšího" člověka okolo hokeje *lgh* Kterej sotva rozpozná Dubinskyho od Anisimova. Přemluvil mě abych to neřekl Prochymu na burze :lol: Tohle pošťuhovaní z mistrem kravatou mě fakt baví a bavilo celý večer. Super večer jako vždy :thumbup:

Burza parádní, tentokráte jsem se finančně krotil a spíš kecal s ostatníma. Moc rád jsem všechny viděl a poznal nové tváře. Hlavně Dampu, Sugyho a Lukyho. Na pár lidí jsem zapomněl, tak snad příště bude příležitost se seznámit. Fotbal zábavnej. Bohužel moje vazy v kotníku ještě asi nejsou ok, tak to bylo takový rozporuplný. Ale videa jsou vtipný. Při čekání na vlak a "večeri" jsme měli možnost víc pokecat s Dampou a bylo to fajn. Už se těším na další společnou akci. A byl jsem moc rád, že i Evče se to moc líbilo.

Díky moc Tome ;-)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13476
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od pavelbart »

Divím se, že i Matěj hodnotí burzu pozitivně, když mě od mého kolegy Davida totálně pokopaný nohy :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
TwentyTwo
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2085
Registrován: pon 03. říj 2011 16:28:54
Bydliště: Šumperk
Kontaktovat uživatele:

Re: PTH Burza VI.: The Neverending Story

Příspěvek od TwentyTwo »

pavelbart píše:Divím se, že i Matěj hodnotí burzu pozitivně, když mě od mého kolegy Davida totálně pokopaný nohy :D
:lol: On se mně omlouval po každým doteku a přitom mě nějak moc nekopl :) Nebo to nevnímám jak jsem zvyklej :)

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti