Burza Praha

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
valento3
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2693
Registrován: úte 31. kvě 2011 20:27:51
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od valento3 »

Na PTH burzu určitě dorazím, o Zábranských přemýšlím, ale asi nepřijedu. Tam určitě pojedu na "Vánoční" burzu.

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Burza Praha

Příspěvek od superman66 »

Taky nyní v sobotu nejdu. Ale na PTH určitě, tedy pokud vydrží předpokládané datum 24.9. *thks*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
corfix
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2645
Registrován: pon 30. kvě 2011 12:24:36
Bydliště: Trutnov

Re: Burza Praha

Příspěvek od corfix »

Na PTH snad taky dorazím, tedy snad určitě. Doufám, že ještě budou nějaké informace, protože jsem na takovéhle burze ještě nebyl. :thumbup:
Most Wanted:

PETR VRÁNA


2016-17 OFS Classic:
#7 Purple /5, #2 Guarantee of Quality 1/1

2017-18 OFS Classic:
#3 + #4 Rainbow Dotted /9,Printing Plate 1/1

2018 OFS You Want the Best You Got the Best
vše

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Burza Praha

Příspěvek od superman66 »

corfix píše:Na PTH snad taky dorazím, tedy snad určitě. Doufám, že ještě budou nějaké informace, protože jsem na takovéhle burze ještě nebyl. :thumbup:
Pořadatelé určitě nějaké informace dají. Ten zásadní rozdíl oproti klasickým burzám je ten že záměrem není jen vyměnovat či kupovat/prodávat karty, ale poznat se i osobně. Většinou je to se společným obědem v blízké pizzerii a s odpoledním sportem. Musim říct že pokaždý to stálo za to :wave:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1302
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: Burza Praha

Příspěvek od standish »

Pořadatelé určitě nějaké informace dají. Ten zásadní rozdíl oproti klasickým burzám je ten že záměrem není jen vyměnovat či kupovat/prodávat karty, ale poznat se i osobně. Většinou je to se společným obědem v blízké pizzerii a s odpoledním sportem. Musim říct že pokaždý to stálo za to :wave:
To zní jako suprová akce :clap:

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Lukyn55 »

týjo hned bych přijel taky, ale nevím jestli se mi to vyplatí :/ .. když sbírám jen Dvořku, tak mám strach, že bych asi žádné karty nesehnal a koupíl bych si tak maximálně nějaký balíčky.. to by se mi to asi moc nevyplatilo :(
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

standish píše:
Pořadatelé určitě nějaké informace dají. Ten zásadní rozdíl oproti klasickým burzám je ten že záměrem není jen vyměnovat či kupovat/prodávat karty, ale poznat se i osobně. Většinou je to se společným obědem v blízké pizzerii a s odpoledním sportem. Musim říct že pokaždý to stálo za to :wave:
To zní jako suprová akce :clap:
Mohu potvrdit, že je to takový jiný...Felipe mě tam vždycky seřve, co že to prodávám za boxy (jemu), protože ostatní většinou tahají pecky... :D
Při obědě parádně pokecáme, pak fotbálek (který jsem 2x vynechal...). No fakt to je příjemně strávený den. Většinou uteče jako voda a ani nestihnu pokecat se všema a už sedím v autě směr domů...
Nikdy nezapomenu na první burzu PTH, kde jsem od Freda vykupoval sbírku Hašanů - to bylo jak jednání o to, kdo bude tahat ropu z Íránu :D Ale s Fredem byla fakt sranda, škoda že už tolik aktivní na foru.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Info bude snad už zítra. S Tomem (Tie) si budeme volat.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Johann66
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1470
Registrován: pon 30. kvě 2011 5:01:32
Bydliště: Olomouc

Re: Burza Praha

Příspěvek od Johann66 »

tak bohužel na tuhle sobotní burzu se kvůli práci nedostanu, na tu 24. 9. snad ano :thumbdown:

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od Felipe »

Pavle jediný co ti zachránilo kůži byl box BTP, kde byl ten Richter /6. :D
Ne je pravda, že před lidma mám s breakováním smůlu. Proto tentokrát nebude asi žádný break. (ale za to může ministr financí Kalousek *axe* ) Jinak ta burza fakt stojí za to. Už jen poznat lidi co mají stejný koníček a ještě se pobavit a tak.
Všem co nebyli na žádné burze PTH vřele doporučuji! ;)
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Felipe píše:Pavle jediný co ti zachránilo kůži byl box BTP, kde byl ten Richter /6. :D
Ne je pravda, že před lidma mám s breakováním smůlu. Proto tentokrát nebude asi žádný break. (ale za to může ministr financí Kalousek *axe* ) Jinak ta burza fakt stojí za to. Už jen poznat lidi co mají stejný koníček a ještě se pobavit a tak.
Všem co nebyli na žádné burze PTH vřele doporučuji! ;)
Toho Richtera si ani moc nepamatuju, stejně si mi ale určitě vynadal, že nebyl 1/1 *lgh*
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
icheius
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1004
Registrován: stř 01. čer 2011 12:23:16
Bydliště: Praha 4,Uh.Brod

Re: Burza Praha

Příspěvek od icheius »

Tak na toho Richtera si zase já pamatuju teda moc dobře...
J.T.Miller - jakékoliv karty
Mike Richter
NYR memorabilia
Wantlisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =45&t=6183
Tradelisthttp://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... =43&t=8130

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od Felipe »

To ne, chválil sem tě! Sice s výstrahou, ale chválil. ;)
Sorry za off topic. :oops:
Mike Richter Country Grear Jersey and Auto Black /6
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

No už jsem si vzpomněl. I na nového majitele:-)
Nádhera.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
PROCHEY
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2380
Registrován: pon 11. črc 2011 12:16:26
Bydliště: DC/LBC

Re: Burza Praha

Příspěvek od PROCHEY »

pavelbart píše: Ale s Fredem byla fakt sranda, škoda že už tolik aktivní na foru.
Myslím, že po prázdninách bude Fred zas aktivní na fóru. Teď maká někde v Praze a dost se kolem toho najezdí. Takže nestíhá. Schválně mu zkusím napsat, jestli se tenhle víkend neobjeví na burze, myslím ale, že pokud bude mít volno, pojede k rodičům a pokud bude v Praze, bude makat...

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: Burza Praha

Příspěvek od Kubi12 »

Takže kdo všechno se ukáže tuto sobotu na burze u Zábranských? S největší pravděpodobností si tam střihnu premiéru :thumbup:
Jinak na poslední PTH burzu se taky chystám, tak doufám že když to bude poslední burza, tak to bude stát za to *gp*
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Uživatelský avatar
Felipe
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2376
Registrován: stř 11. kvě 2011 22:38:32
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od Felipe »

Určitě to bude stát za to!!! Pavel bude rozdávát balíčky karet zadarmo, Tie platí všem pizzu a tak. *lgh* *lgh* *lgh*
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

PTH burza bude pouze poslední burzou v budově PTH, určitě ale budeme pokračovat jinde. Nicméně, najít podobnou budovu za rozumné peníze nebude taková legrace.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13477
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Felipe píše:Určitě to bude stát za to!!! Pavel bude rozdávát balíčky karet zadarmo, Tie platí všem pizzu a tak. *lgh* *lgh* *lgh*
To je jasný :D Samozřejmě zase nějaká SPECIAL OFFER přichystám... :thumbup:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Kubi12
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 449
Registrován: pon 30. kvě 2011 16:43:35
Bydliště: Beroun

Re: Burza Praha

Příspěvek od Kubi12 »

Felipe píše:Určitě to bude stát za to!!! Pavel bude rozdávát balíčky karet zadarmo, Tie platí všem pizzu a tak. *lgh* *lgh* *lgh*
Tak doufám že mu stihnou přijít The Cup a Dominion :thumbup: Jinak jestli se bude pokračovat v jiné budově, tak to nejlepší zpráva dnešního dne, o tom se mi ani nezdálo. Věřím že najít budovu s vlastní tělocvičnou dá zabrat :lol: Samozřejmě fotbal se může hrát i mimo budovu, kde bude burza :thumbup: Doufám že to bude v nějaké dobře přístupné lokalitě v Praze, Čerňák neni špatnej, ale já jedu vždycky metrem ze z konečný na Zličíně na konečnou na Černým Mostě a to když pak člověk vyleze ven tak pět minut z toho všeho světla okolo nic nevidí *thks*
Pomoc mi s mojí sbírkou! Karty, které sháním najdeš na mém WANTLISTu na odkazu níže:
http://www.forum-hokej-karty.cz/viewtop ... 11#p196211

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů