Burza Ostrava 16.11.2019

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od jarosenko »

Jaka byla ucast? Prodejci plus prichozi?
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od Luky »

Kdyby tu nebyly fotky, tak podle toho co se tu objevilo bych řekl, že tam byl jeden člověk. *iwm*
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od Ragnarook »

U nás (ČR) je 10% sběratelů karet a 90% překupníků. A těch pár sběratelů tu ještě bude popichovat jeden druhého. Je mi z toho smutno. *cry-a*
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
RStefl
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 62
Registrován: pát 11. bře 2016 8:29:31
Bydliště: Horní Datyně
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od RStefl »

To jsou jenom kecy, na burze bylo super, těším se v červnu na další. A ty Expo karty - super!!!!!! :thumbup:

Uživatelský avatar
Steven Hockey Cards
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1014
Registrován: úte 23. srp 2011 22:07:46
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od Steven Hockey Cards »

Ragnarook píše:U nás (ČR) je 10% sběratelů karet a 90% překupníků. A těch pár sběratelů tu ještě bude popichovat jeden druhého. Je mi z toho smutno. *cry-a*
Jak di dospel k tomuhle cislu ? To jako chces rict, ze z 10 lidi okolo karet je jenom 1 sbira a 9jenom prodava ??

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od Luky »

Já to nemyslel nějak zle, ale jsem zvyklý, že se tu v poště, nebo v brejkách objeví více příspěvků typu: "z burzy jsem si dovezl..." navíc když jsou k tomu expo karty, čekal jsem, že se tu téma break balíčků zahltí a já i ostatní se budu moct podívat na ty parádní karty, které pro tu příležitost vznikly a i třeba vybrat co hledám a vyměnit nebo koupit. Většinou se tu něco objeví ještě ten den večer, ale řekl jsem si, no jo Ostrava, to skončili ve Stodolní, tak chápu, že musím počkat, ale v pondělí mi to bylo už divné, žádná reakce na burzu, tak buď stála za prd, nebo, a teď použiji tvoji statistiku Ragnarooku, ty 3% sběratelů kašle na těch dalších 7%, nebýt tuším Stefiho, tak si fakt myslím, že tam nikdo nebyl. Psal jsem o jednu expo kartu tady i na FB a bez odezvy, kdyby někdo alespoň napsal: vyměnil jsem ji za pro mě zajímavější, nebo vožral jsem se ve Stodolní a vyhulil cestou domu, tak budu rád, protože budu vědět že už jsou v oběhu jen 3 ks. 10% sběratelů je málo, já do nikoho nerejpu, ale když už je nás tak málo, tak by to chtělo možná zapracovat na komunikaci, vždyť je toto forum od toho.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od jarosenko »

Ragnarook píše:U nás (ČR) je 10% sběratelů karet a 90% překupníků. A těch pár sběratelů tu ještě bude popichovat jeden druhého. Je mi z toho smutno. *cry-a*
Ptal sem se jen ze zvedavosti... Nic vic. Klidne mi to napis do SZ jestli to neni tajny...
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od Stefi »

Stolů bylo 8-10 a lidí nevím. U vstupu byly očíslované vstupenky skrz tombolu a moje vstupenka měla číslo 39. Taky jsem očekával nějaké EXPO pošty, ale co se dá dělat, zbylo to na mě :-D
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
Ragnarook
Veterán
Veterán
Příspěvky: 945
Registrován: stř 10. zář 2014 22:49:10
Bydliště: Frýdek Místek

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od Ragnarook »

Tak to se možná sešlo tak, že ti lidi co ty karty mají, tak je asi neskenovali. Já jsem bral jeden balíček. Mám tam oraženou lapačku, ale jelikož byly ty velikonoce, tak mám ještě z burzy nevybalenou kabelu doma. :)

Děkuji za kladné odpovědi a vysvětlení. Smutek už mně opustil *lgh*

*thks*
Nabízejte INSERTY : 2015-16 FULL FORCE
Nabízejte JERSEY: 2004-05 PACIFIC
Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/home - profil: Ragnarook
Sbírám: Jágr/Islanders/Ostřížek

Obrázek

Uživatelský avatar
Martas
Opora
Opora
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 27. lis 2014 11:12:54
Bydliště: Ostrava

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od Martas »

Tak ono je docela možné, že někteří sběratelé nejsou na fóru a nemohli tudíž dát nějaký break.:D

Jinak Luky, v Ostravě se nekončí "ve" Stodolní, ale "NA" Stodolní. *prty*

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od Stefi »

Martas píše:Tak ono je docela možné, že někteří sběratelé nejsou na fóru a nemohli tudíž dát nějaký break.:D

Jinak Luky, v Ostravě se nekončí "ve" Stodolní, ale "NA" Stodolní. *prty*
Kulturně založení lidé skončili na Barráku :twisted: Stodolní jsem měl jen jako přestupní stanici
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

milanbiker1
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 164
Registrován: sob 28. úno 2015 10:11:59
Bydliště: ostrava-poruba

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od milanbiker1 »

Tak pokud mne pamet neklame bylo prodano 19 stolu pro prodej a okolo 50 vstupenek.Co se tyce Expo karet tak se prodalo cca 200 balicku,kdo a kolik koupil nevim,ja osobne nestihl ani jeden.Bylo to pryc hned po otevreni.Ja osobne doplnil sbirky zhruba o 200 karet a asi polovinu z tohoto poctu zase "pustil"dal.Co jsem mluvvil ze sousednima prodejcema byli spokojeni,"schůzka "organizacniho" vyboru zatím neprobehla *rfl* tam budeme resit pripadne vylepseni další burzy.Ja osobne se uz tesim.Jinak jsem nazoru ze navstevnost byla na poprvé slusna /nemam rad burzy kde to vypada jak v supermarketu před vanocema/.Mne y spis zajímalo kolik bylo navstevniku ze vzdalenejsich mist od Ostravy.Tak to koukejte priste napravit *rfl*

Uživatelský avatar
jarosenko
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2536
Registrován: stř 25. kvě 2011 6:00:26
Bydliště: Lanškroun - Rudoltice
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od jarosenko »

Tak to si myslim ze je super ucast ;)
Jinak k tve otazce ze tam nebylo moc lidi z vetsi dalky. Dovolim si rici nazor a neberte to zle. Protoze jinak vsemu co se tyka sberatelstvi fandim :)
Nejsme zase tak silna komunita a velka zeme aby tu byli pravidelne napriklad tri burzy za mesic s tim ze se tam sejde masa lidi. Z meho pohledu kdyz jedu do Prahy, tak dam 4 stovky za vlak. Neco vstup a metro plus penize na karty. Dvojka jak vysita. A ted si vem kdyz to budes absolvovat jeste jednou nebo dvakrat za mesic. Pro drtivou vetsinu nemozne. A to nemluvim o tom ze manzelka a syn by asi nebyli nadseny ze budu pomalu kazdou sobotu cely den pryc.
Takze burzy ok ale proste tam budou spis vic lidi z okoli. To same Olomouc. Nebo driv Brno...Cestovat je proste financne a casove narocne. A kdyz uz pojedu na burzu tak na tu nejvetsi kde sezenu vic veci a pripadne mam sanci vic prodat. Ale byt Ostravak potazmo Olomoucak tak bych se urcite zastavil. Takze na takovehle dostavenicko je to super. Ale necekejte ze se tam kazdou burzu sjede cela republika.
Jen pohled na vec ;)
Obrázek
Carey Price 531 cards Rookie Canadiens 523 cards Tomas Plekanec 382 cards Vincent Damphousse 151 cards Brendan Gallagher 149 cards

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od worlikk »

Kdybyste měl někdo k dispozici navíc nějakou EXPO Spartu, tak prosím SZ *thks*
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
L73
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 438
Registrován: úte 14. kvě 2013 23:05:12
Bydliště: Havířov / Brno

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od L73 »

Ahoj. Bude nakonec burza i v červnu? Pokud ano, jaký bude termín? Díky za info. Luk.
Sbírám karty golmanů NHL, KHL a ELH z jejich prvních sezón.
Sbírám řadové a podepsané karty hráčů a brankářů v českém a československém národním dresu.

milanbiker1
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 164
Registrován: sob 28. úno 2015 10:11:59
Bydliště: ostrava-poruba

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od milanbiker1 »

Burza se bude konat 18.6. a na stejnem miste U hastrmana a blizsi info ještě organizator doplni

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od softbalistka »

V tu dobu nebudu mimo Ostravu a ani v kalendáři zatím nic naplánované nemám. Že by...? :think:
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Martas
Opora
Opora
Příspěvky: 290
Registrován: čtv 27. lis 2014 11:12:54
Bydliště: Ostrava

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od Martas »

Že by? V kalendáři nic nemám. Nemocenskou neplánuju. Ale neříkám hop, ještě sem nepřeskočil.:D Zaznačil sem si.

Uživatelský avatar
softbalistka
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1236
Registrován: pát 11. dub 2014 17:49:35
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od softbalistka »

Martas píše:Že by? V kalendáři nic nemám. Nemocenskou neplánuju. Ale neříkám hop, ještě sem nepřeskočil.:D Zaznačil sem si.
Koukám, že jsme na tom podobně :D *gp*
Sbírám Pittsburgh Penguins, Floridu A JJ 68 :-)
Moje sbírka a karty k prodeji/výměně - http://www.softbalistka.rajce.idnes.cz/

Uživatelský avatar
Uphon
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1404
Registrován: úte 31. kvě 2011 22:12:29
Bydliště: Ostrava-Pustkovec

Re: Burza Ostrava

Příspěvek od Uphon »

Burza v Ostravě se na 100% bude konat v předem avizovanou sobotu 18.6. ... jelikož budu tentokrát mimo Ostravu, organizace burzy se ujímá Martin Bala (hooker) - kontakty na plakátku. Kdo má cokoliv k burze, může psát zde.

Obrázek
Obrázek
VINCENT LECAVALIER 1221 | BRETT CONNOLLY 220 | 10-11 CROWN ROYALE 961/1433

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti