burza Znojmo

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Uživatelský avatar
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 158
Registrován: úte 22. pro 2015 13:21:13
PříspěvekNapsal: pát 26. črc 2019 14:36:41
Ahoj,

já jsem byl na freeportu i na hokeji.
Pavle, díky za OPC Platinum boxík, už jsem ho otevřel, řekl bych, že taková klasika, nic extra dobrého, ale ani nic špatného. Vzal jsem k tomu i pár balíčků, tam výsledek také celkem fajn. (Konečně jsem poznal, kdo je to ten člověk, který nahrává group breaky na youtube a měl tak tu čest si zakoupit přímo od vás.)

Teď už k akci. Když jsem viděl, že fronta se tvořila v 11:30, tak jsem si říkal, že ted jsou dvě možnosti - buď zajít na oběd nebo vystát frontu na podpisy. Nakonec vyhrál oběd. Do fronty jsme se vrátili 13:55 a za půl hodiny jsme se posunuli cca o 3 metry, takže nám bylo jasné, že podpis nebude. Nevadí, kdo dřív přijde, ten dřív mele, každý si mohl jít stoupnout do fronty.

Burza za mě ok, i když menší, ale jak už někdo psal, byl čtvrtek, co chcete víc.

Poté přesun do Znojma. Po chvilce hledání místa na zaparkování jsme vyrazili, na stadionu nám nebyl nikdo z pořadatelů schopný říct, kde je náš sektor, nakonec jsme se dočkali, když nás téměř až na místo zavedl kluk z AllStars týmu.
Celkově mi přišlo, že akce byla trochu chaotická z organizačního hlediska a to v obou místech - jak freeport, tak i Znojmo.

K utkáním ... atmosféra byla velice dobrá, já osobně jsem byl nadšený, že jsem mohl vidět na ledě zajímavá jména, o přestávkách to také nebyla úplná nuda, třeba střelba na fotbalovou branku, to bylo super. I hokej se mi líbil.

Akci jsem si užil. A díky slabší organizaci bych hodnotil tak 70 %.
Předchozí

Zpět na Burzy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků