Burza Praha

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od DaveBrownsound »

Fyzické vyhrožování jsme tu ještě asi neměli :lol:
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza Praha

Příspěvek od zizomil »

DaveBrownsound píše:Fyzické vyhrožování jsme tu ještě asi neměli :lol:
to proto ze tu ten debil jeste asi moc nepsal... na burze byl snad 2x a dela ze sebe nejvetsiho sběratele... ve stredni Evrope a prilehlejch asijskych koloniich :-)
Naposledy upravil(a) zizomil dne pon 03. říj 2016 13:31:00, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
grande
Veterán
Veterán
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. dub 2013 21:26:33
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od grande »

pane sixta1983:

stále nerozumím řeči vašeho kmene !

Můžete zkusit napsat srozumitelně, česky, postupně, nepomotaně, co se vám vlastně tak strašného přihodilo ? Mě přijde, že jste pouze zklamán nabídkou a tak hned vyskakujete jak čertík z krabičky.

Burza - obchodování, smlouvání, ukazování, nabízení, atd. - nesouhlasím s cenou, navrhnu jinou, nedohodneme se ? Obchod neproběhne. Takto chápu burzu já.

Plívy - Nezlobte se na mě, ale plíva jste VY. Urážet něčí karty a nazývat je takto, je dost ubohé. Pro každého jedince je unikátní jiný druh karet, od toho jich existuje takové množství. Dle vašeho vyjádření naopak pro mě máte plívy VY - nesbírám to co VY takže máte plívy!
NE, tak to není milý pane! Je přeci jedno co se komu líbí a sbírá, nabízí, atd. ...

ps: jinak moc mě mrzí, že jsem tentokrát nebyl, protože tohle musela být na živo dobrá zábava když to tady jede takovýmhle stylem :D
Obrázek

Uživatelský avatar
grande
Veterán
Veterán
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. dub 2013 21:26:33
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od grande »

DaveBrownsound píše:Fyzické vyhrožování jsme tu ještě asi neměli :lol:

co se na příště s Martinem domluvit, dáme do jedný místnosti ring a budou se tam řešit nejasnosti ;-) :D
Obrázek

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza Praha

Příspěvek od zizomil »

dj4u píše:
zizomil píše:
dj4u píše:
pro tebe asi ano ale z 99% ji tu za tu cenu neprodas...
a právě proto tu nic neprodávám :-)
pak je vse v poradku :-)

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od SugarRay »

Ale já pořád doteď nechápu co se tomu sixtovi stalo , může mi to někdo vysvětlit ?!?
Karty z něho nikdo nevymámil , nikdo ho neokradl apod. tak o co tady jde ?
Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Bane
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: stř 28. říj 2015 11:34:01

Re: Burza Praha

Příspěvek od Darth Bane »

Milý pane Sixto, zde je pro ukázku v odkazech níže, kdo.koho klame...

Upper Deck 1993/94 Silver Skate (Zlatá verze, číslo karty R1)
TATO KARTA MI BYLA NABÍDNUTA K VÝMĚNĚ/PRODEJI
http://www.tradingcarddb.com/ViewCard.c ... ne-Gretzky


Upper Deck 1993/94 Silver Skate (Stříbrná verze, číslo karty R1)
http://www.tradingcarddb.com/ViewCard.c ... ne-Gretzky


Upper Deck 1993/94 Silver Skate
(Zlatá TRADE verze, číslo karty NNO)
http://www.tradingcarddb.com/ViewCard.c ... Gold-Trade


Upper Deck 1993/94 Silver Skate
(Stříbrná TRADE verze, číslo karty NNO)
http://www.tradingcarddb.com/ViewCard.c ... lver-Trade

Jde o.to, že dotyčný pan se snažil kartu s číslem R1 zaměnit za mnohem dražší NNO verzi... Takže asi tak... Karty také nesbírám první rok... Jsou dvě možnosti, buď víš o kartách úplný prd a snažil ses někoho natáhnout anebo ví o kartách úplný prd Pavel B., se kterým jsi to údajně konzultoval. Já osobně bych se přikláněl k verzi první...
Naposledy upravil(a) Darth Bane dne pon 03. říj 2016 14:12:10, celkem upraveno 1 x.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza Praha

Příspěvek od zizomil »

SugarRay píše:Ale já pořád doteď nechápu co se tomu sixtovi stalo , může mi to někdo vysvětlit ?!?
Karty z něho nikdo nevymámil , nikdo ho neokradl apod. tak o co tady jde ?
sixta ten pan okurka si mysli ze kdyz sbira jen drahe karty nejvetsich hvezd tak je asi neco víc a ostatni lidi maji jen plívy a on je nejvetší king kterej se nebude zahazovat s kde kým :-)

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Prosil bych uživatele Darth Bane, aby zde nepoužíval celé mé jméno, když se sám neumí představit, myslím, že už vám to nepíši poprvé (upravil jsem).

Jinak pán u nás zakoupil verzi R1 Gold s Beckettem 40USD (první odkaz). Těžko bychom ji mohli zaměnit za úplně jinou kartu, když je na kartě vše patrné:-). Respektive, stát se může cokoliv, ale tady jsme měli teda popis bez chyby. A těžko by ji za něco jiného zaměňoval on, ale nechci za něj odpovídat, jen ho asi někdo na burze zmátl. Protože za mnou přišel s tím, že to není verze NNO - což ale ani být neměla... A jinak myslím, že toto vlákno je zralé na zamknutí aspoň do příští burzy :D :D
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
grande
Veterán
Veterán
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. dub 2013 21:26:33
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od grande »

pavelbart píše:... A jinak myslím, že toto vlákno je zralé na zamknutí aspoň do příští burzy :D :D
počkej to nééé :D mě to strašně baví a docela se směju :D :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Maurice Richard »

Díky anonymitě na fóru zmizela malinko úcta ke sběratelstvi,jak se zdá..
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Darth Bane
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: stř 28. říj 2015 11:34:01

Re: Burza Praha

Příspěvek od Darth Bane »

Karta co mi nabízel měla číslo R1 a ta určitě nemá BV 40$... Viz výše...
Karta má BV 12$ x 1,5... Zlatá NNO verze má BV 40$... Nechal bych to být, kdyby dotyčný kolem sebe nekopal a nešpinil každého, na koho si pomyslel...

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza Praha

Příspěvek od zizomil »

Maurice Richard píše:Díky anonymitě na fóru zmizela malinko úcta ke sběratelstvi,jak se zdá..
ale tohle neni o anonymite... tady se vi o koho jde... jde o jednoho okurku co si mysli buhvi co neni...

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Ano Maurici přesně tak.

Zdroj online Beckett.com. Jestli by nebylo lepší nejdříve ověřit aktuální cenu...

Obrázek

Obrázek
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

zizomil
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 461
Registrován: stř 11. dub 2012 23:11:53

Re: Burza Praha

Příspěvek od zizomil »

A jinak myslím, že toto vlákno je zralé na zamknutí aspoň do příští burzy :D :D[/quote]
a to si tu mame nechat nadavat od nejakyho hoštaplera co nekde hlída nejaky parkovište? to doufam uznas ze ne...

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Burza Praha

Příspěvek od superman66 »

Maurice Richard píše:Díky anonymitě na fóru zmizela malinko úcta ke sběratelstvi,jak se zdá..
Mě se zdá že spíše zmizela úplně normální lidská slušnost, protože o takových "maličkostech" co se tu řeší se dalo psát naprosto slušně a bez urážek a snižování kohokoli dalšího. To není jen tato situace, ale evidentně více lidí tady na foru neumí vzít některé věci s nadhledem. Neříkám, někdy se to stát může.. ale u některých členů jde o celkem pravidelnou formu komunikace :thumbdown:
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Darth Bane
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 68
Registrován: stř 28. říj 2015 11:34:01

Re: Burza Praha

Příspěvek od Darth Bane »

Ok. Tvuj argument beru, nemam přístup k online ceníku.Vycházel jsem z toho svého Beckettu. Jen mi tedy pověz, kolik má ta NNO verze...

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Maurice Richard »

superman66 píše:
Maurice Richard píše:Díky anonymitě na fóru zmizela malinko úcta ke sběratelstvi,jak se zdá..
Mě se zdá že spíše zmizela úplně normální lidská slušnost, protože o takových "maličkostech" co se tu řeší se dalo psát naprosto slušně a bez urážek a snižování kohokoli dalšího. To není jen tato situace, ale evidentně více lidí tady na foru neumí vzít některé věci s nadhledem. Neříkám, někdy se to stát může.. ale u některých členů jde o celkem pravidelnou formu komunikace :thumbdown:
A nebo tak se to dá napsat taky...
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Hans
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 8452
Registrován: pát 13. kvě 2011 10:39:27

Re: Burza Praha

Příspěvek od Hans »

Souhlas supermane! Celé tohle postěžování si a následná diskuze se dala řešit v klidu a bez nějakých zbytečných invektiv. Holt na každý se vždycky udrží. Nutno uznat, že i mě se něco podobného v minulosti stávalo, že jsem zkrátka zbytečně ujel.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Burza Praha

Příspěvek od pavelbart »

Petře *gp* naprosto souhlasím.

To Darth Bane - tu nemohu najít. Na dotaz "gretzky nno" nenajde nic. Resp. něco jo, ale nevypadá to na tuhle artu - je to stejný ročník? To z té fotky nepřečtu. Ani jako Silver Skates si nejsem jistý, že ji mám, je tam jen toto:
1993-94 Upper Deck Silver Skates #EXG Wayne Gretzky Gold EXCH a ta má BV 50USD. Může to být ona, ale nemohu potvrdit, chybí foto. Pokud je to stejný ročník a je to karta, co uzavírá setík Silver Skates 93-94, pak je to (nejspíš) ona.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů