Burza Praha

Informace o pořádaných burzách v České republice i na Slovensku
Odpovědět
Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Luky »

900% je málo? No ještě, že neděláme do zlata.
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Omerta »

Tony Lapacka píše:Tak já nevím, žijeme v ČSSR nebo v demokracii...?

Nelíbí se mi ta kolektivní nenávist... Samozřejmě, kdo nepřijel, má smůlu ... buď nemá nic nebo musí draze nakupovat. Zas ale někdy je lepší draze, než vůbec, že jo.

Tak teď jsi mě opravdu rozesmál.... v demokracii *lgh* *lgh* *lgh*

Nevím co je na tom demokratického, získat od někoho zadarmo podpis a obratem ho prodat...
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
Tony Lapacka
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 647
Registrován: pon 04. črc 2011 12:44:43

Re: Burza Praha

Příspěvek od Tony Lapacka »

No jo Omerta, aby bylo jasno, mně se to taky nelíbí, ale že bych podporoval nápady takového člověka jít zmlátit, tak to taky není můj styl, jaksi ...
Hobby od roku 1994.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: Burza Praha

Příspěvek od Bianconero »

Když už, tak jde o kapitalismus. :) Tohle je jen malá rybka v rybníce, nejde snad ani tak o ty peníze, jako o úctu a morální zásady, určitý kodex nepsaných pravidel. Ať si dělá sběratel kapitalista co chce, ale vlna nevole ze stran jiných sběratelů, je pochopitelná, jak už kluci předeslali. Ty legendy, když uvidí, že pak ony karty (fotky, dresy, cokoliv z upomínkových předmětů) jsou prodávány obratem na aukcích, tak je to nepotěší. V podstatě je podvádíš, byť si to možná neuvědomuješ, když si od nich vezmeš podpis a vyděláváš na tom. Osobně by mě nikdy nenapadlo prodat cokoliv, co jsem si nechal sám podepsat. Tady je to o to horší, že to někdo může považovat za oficiálně podepsanou kartu. Je to několikerá neúcta v jednom, neúcta k sběratelství jako končíku, neúcta ke sběratelům samotným a v první řadě neúcta k oněm legendám, které se podepisují. Ale to je dneska se vším. Co jde, to se člověk snaží zpenžit, když už je ta možnost, a je jedno, že to dostal za symbolickou cenu. To je jako kdybych hodil teď do aukce některé karty z PTH burzy z před pár let, protože byly limitované do 5 kusů, a snažil se je udat v řádu stovek. Každý má ten pomyslný práh jinde a buď více nebo méně dodržuje nějaká nepsaná pravidla, která i mezi námi sběrateli od nepaměti fungují.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
emxy
Opora
Opora
Příspěvky: 323
Registrován: pát 13. kvě 2016 20:08:45

Re: Burza Praha

Příspěvek od emxy »

Bianconero: *gp* ...hezky napsano....

Uživatelský avatar
dj4u
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1154
Registrován: ned 14. dub 2013 8:55:11
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od dj4u »

emxy píše:Bianconero: *gp* ...hezky napsano....
souhlasím! :thumbup:
GOALIES COLLECTOR: Byron Dafoe, Pelle Lindbergh and CZECH goalies in NHL !
Obrázek

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: Burza Praha

Příspěvek od Heppig »

taky souhlasím Bianco. Někdo mi na burze říkal, že se mu Jarda odmítl podepsat, když si nekoupí ten jeho Pireli kalendář. A jen na jednu kartu! Příjde mi to od něj zbytečný, na druhou stranu to i chápu, protože tu pak existujou takovýhle lidi, kteří se jen snaží trhnout prachy. Ale tak ať přileju ještě trošku oleje do ohně. Na mě se taky pan Holeček dneska koukal divně, když jsem si nechal podepsat dvě karty a fotku. Druhá fotka a karta šla pro tátu, což je jeho obrovskej fanda od jeho začátků, ale tak nějak mi blesklo hlavů, že si o mě možná myslí, že to chci střelit. Zase musím dodat, že vzhledem k té aukci nahoře se mu ani nedivím. Takže takovýhle člověk by zasloužil na přesdržku už jenom kvůli tomu, že nám sběratelům kazí jméno.

A jinak moc díky Martinovi a panu Hrbkovi a všem, kteří organizovali tuhle burzu. Skvěle jsem si to užil a jedná se asi o vůbec tu nejlepší burzu spolu s uvedením Masked Stories, co jsem zažil *thks*
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od worlikk »

Heppig píše:Na mě se taky pan Holeček dneska koukal divně, když jsem si nechal podepsat dvě karty a fotku.
Na mě taky Fakír koukal, když jsem měl dvě burzovní karty a jednu z Legend CS, ale v porovnání, co měl chlapík přede mnou, jsme byli oba nýmandi...
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
grande
Veterán
Veterán
Příspěvky: 823
Registrován: pon 29. dub 2013 21:26:33
Bydliště: Praha

Re: Burza Praha

Příspěvek od grande »

Co to je za keci, ze byl v práci, z moravy, daleko atd.... sorry Tony ale napriklad tady na fóru me jeden člověk ze slovenska pozadal zda pro něj nevezmu ty podpisy taky. A ano taky jsem učinil. Stejně to mohl udělat každý.

A tento kokutek nebo jak ho nazvat byl pro podpisy o pár míst predemnou a bral každou kartu 5x určitě... byla mi skoro hamba když legendy ceskoslovenskeho hokeje ani pomalu nepozdravil a nepodekoval.

Borci, takhle NE, ač nejsem sběratel českých karet, podepsat jsem si pány nechal a s úctou jsem poprosil a poděkoval.

A teď pozitiva: rád jsem vás vy uchylaci do barevnejch papírku zase viděl. A supermane na tebe si příště počkáme někde :-)

Díky Martine za burzu
Obrázek

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Burza Praha

Příspěvek od superman66 »

grande píše:..A supermane na tebe si příště počkáme někde :-)
No ale příště už asi takový poklady nepotáhnu, takže vhodný okamžik jste docela prováhali :D

A se vším výše souhlas, já se s takovými kšeftaři setkal už x-krát. Viděl jsem i borce co si nechali podepsat třeba 10 karet.. hráč stál a podepisoval.. a pak hodil dalším lidem třeba rychle po podpisu a zamířil pryč. Takže navíc se kvůli takovýmu pak nedostalo třeba na pár dalších lidí co tam čekali.. jasně, tady je to problém i toho hráče, že mu to třeba podepíše takhle.. ale to už je jiná otázka trochu.

Pro mě je to především o neúctě k organizátorům a těm samotným hráčům, osobně mi může být jedno, jestli to někdo koupí nebo na tom někdo vydělá nějaký peníze.. ale princip mi vadí. Horší mi přišlo asi jen když se objevila na aukru ta památeční karta na kluky co zemřeli tenkrát při tom leteckým neštěstí - karty se rozdávaly jako památka zadarmo, a i na tom se pak někdo snažil přiživit.
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od worlikk »

superman66 píše:No ale příště už asi takový poklady nepotáhnu, takže vhodný okamžik jste docela prováhali :D
Vím, kde bydlíš...víme, kde pracuješ...

:twisted: :twisted: :twisted:
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
superman66
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3240
Registrován: úte 21. čer 2011 21:32:21

Re: Burza Praha

Příspěvek od superman66 »

worlikk píše: Vím, kde bydlíš...víme, kde pracuješ...

:twisted: :twisted: :twisted:
Taky vim kde bydlíš, takže budu vědět kde pak hledat *pnch* *cl*
Sbírám karty Maria Lemieuxe, Michala Neuvirtha a hrané hokejky českých hráčů z NHL (aktuálně asi 60 ks, most wanted Dominik Hašek a David Pastrňák).


Nabídka: https://www.absolutecardcollector.cz/na ... 88bf49ad98

Uživatelský avatar
Omerta
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2572
Registrován: pon 30. kvě 2011 17:56:25
Bydliště: Česká Skalice
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Omerta »

Tony Lapacka píše:No jo Omerta, aby bylo jasno, mně se to taky nelíbí, ale že bych podporoval nápady takového člověka jít zmlátit, tak to taky není můj styl, jaksi ...
Nelíbí? Napsal jsi že se na to musíme dívat z druhé strany...ehm z jaké druhé strany??
Ze strany zmrda, který si nechá podepsat víc karet a obratem je vystavá na prodej?? Tak to zase nesnesu já, protože mě by hanba fackovala! A takovej člověk si zaslouží přes hubu, protože kvůli takovýmto se na nás NA VŠECHNY potom legendy budou dívat zkrz prsty a bude problém někoho vůbec pro takovou akci získat! A potom budeme nadávat na ně, že jsou namyšlený a pod...
Bohužel tohle je přesně problém dnešní doby, kdy nejsme schopni se něčemu postavit čelem a říct dost, a stále jenom něco a někoho omlouváme...nasrat!
Ray Bourque - 1046
Bobby Orr - 167
02-03 SPx Winning Materials Silver - 30/35
OFS - Immortals - 49/75
Boston Hard Signatures - 157
Tomáš Rolinek (PCE) - 15
Kompletní Wantlist
Tipuj s námi na NHL, MLB, NFL, UCL a NBA --> Stanley Cup tip

Uživatelský avatar
freddy-NJD26
Legenda
Legenda
Příspěvky: 6555
Registrován: pon 13. čer 2011 21:39:21
Bydliště: Rokycany

Re: Burza Praha

Příspěvek od freddy-NJD26 »

proste sou to mrdkosi..ja sem sberatel NHL !! a i tak sem si tyhle legendy nemoh nechat ujiit ..!!! a proste uz jenom ,ze mam ten zazitek, si je nechat podepssat a mit na to vzpominku...to je hukooot :) pro mee...v zivote bych to neprodal...bohuzel se najdou "mrdkosi" kery i za par korun, k takovejm legendam nemaj uuuctu.....proto se nedivim Jagrovi , ze ty podpisy obcas sidi a nechce se podepisovat..ze prej uz ty "prekupniky poznaaa"
Patrik Eliáš - 1 275ks

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od SugarRay »

Tony Lapenzí , já už jsem ti doporučil minule aby jsi následoval bílého králíka , evidetně jsi to neudělal je to tvoje věc , já to myslel dobře .
Obrázek

nhlkarty
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 165
Registrován: pon 14. říj 2013 16:56:09

Re: Burza Praha

Příspěvek od nhlkarty »

nepíši sem každý den,ale zde to jinak nejde

burza byla bomba a velká paráda :thumbup: ,jako bombonék setkání s legendama Českého hokeje

Martine díky Tobě a kolektivu,kteří se na tom podíleli, za perfektní zážitek a supr dopoledne :clap:

Uživatelský avatar
hokejcards
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 576
Registrován: ned 04. zář 2011 18:31:40

Re: Burza Praha

Příspěvek od hokejcards »

další chudák *hammer* *pnch*

http://aukro.cz/listing/user/listing.ph ... s-12240479


jinak i ja děkuji všem zainteresovaným za super burzu! *h-s* :clap:
Obrázek

Uživatelský avatar
Luky
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: stř 25. dub 2012 15:31:24
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Luky »

Ceny nejsou tak hrozný, možná se vyšplhají, ale proč? Proč si brát od každého několik podpisů, když se pak nedostalo na všechny? Kdyby byl s někým domluvený, nebo to nabídl na foru, tak neřeknu, ale proč veřejně na aukro? To fakt jsou takový chudáci, že potřebujou těch pár korun? Nebo pro ten pocit, že s někým mohli vym*dat?
Nicklas Lidström - 1255

TRADELIST
WANTLIST

Uživatelský avatar
Mar123
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 138
Registrován: sob 06. říj 2012 15:23:15
Bydliště: Praha - Vinoř

Re: Burza Praha

Příspěvek od Mar123 »

Musela to být super burza. Extraligu moc nesbírám, ale když už bych tam byl, tak kromě NHL karet bych určitě podpisy takových legendárních hráců, jaký tam byly bral všema deseti - navíc ty karty od pana Hrbka vypadají úžasně.
To že se krátce po takovýchto akcích objeví něco na aukru, tak to už je holt klasika. *bang* ("malý český človíček, pracovitý jako včelka, ale pěkná svině )" Těžko říct, jak moc se to zúčastněných hráčů může dotknout, ale mě osobně by to vadilo docela dost, ale o můj podpis nikdo nestojí *lgh* .
Obrázek

Uživatelský avatar
Joffrey_15
Veterán
Veterán
Příspěvky: 974
Registrován: úte 31. kvě 2011 15:30:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Praha

Příspěvek od Joffrey_15 »

Burza pecka *cheer*

A mám jeden dotaz, není tady na foru ten prodejce co měl stůl u zdi hned naproti Pavlovi? nebo kdyby měl někdo kontakt budu moc rád *thks*
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Burzy“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů