UD 2023 - 24 Boston Bruins Centennial Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci lednu 2024.
Odpovědět
Marek P
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 97
Registrován: stř 08. bře 2023 17:25:17

UD 2023 - 24 Boston Bruins Centennial Box

Příspěvek od Marek P »

Opečte mě do černa a do křupava! Vyrážím na dlouhou cestu...
Bok po boku se sestrou Barbarou, náčelníkem Wellsem a Bobbym 'Orrem

*drink* Dropkick Murphys: Going Out in Style

Jsou věci, které prostě mít musíte. Pokud jste sběratel hokejových karet, který toto hobby objevil na stará kolena a který si vybral za parťáka svou dvacetiletou dceru *cheer* , pak je tohle jedna z nich. Proč? Inu, má ratolest, jako mnoho dívek v tomto věku, se cítí neodolatelně přitahována keltskou kulturou, mystikou, hudbou atd. Co to má společného s hokejem :eh: ? Ale no tak - které město na světě (samozřejmě kromě Dublinu) je nejvíc irské? ... Jasně: Boston! Mezi hlavní vývozní komodity této metropole státu Masasuchetts patří mimo jiné i hudební produkce bandy chuligánů s názvem Dropkick Murphys (jejich další pecku Shipping up to Boston můžete slyšet na každém utkání Bruins), obsahující mimo jiné i výše citovaný klenot. I ty má dcerka samozřejmě miluje. Tak teď už aspoň víte, proč Boston a proč Boston Bruins Centennial Box
01.JPG
Už se mi nějaký čas doma povaloval, ale po sobotním veleúspěšném televizním představením Pasty a spol. jsme došli k názoru, že čas dozrál! Takže po otevření boxu...
02.JPG
... jsme měli na stole tento úhledný paklík 105 karet:
03.JPG
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Marek P
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 97
Registrován: stř 08. bře 2023 17:25:17

Re: UD 2023 - 24 Boston Bruins Centennial Box

Příspěvek od Marek P »

Výčtem jednotlivých karet vás nebudu zatěžovat, to si každý může najít v checklistu! Řazení popravdě řečeno tak úplně nechápu, hráči jdou za sebou zik-zak bez nějaké souvislosti, hned jsme na počátku, hned v současnosti, pak zas v padesátých, sedmdesátých, třicátých letech... :crazy:
Samozřejmě nechybí žádná z velkých legend: Terry Sawchuk, Phil Esposito, Zdeno Chára a , jak jinak, Bobby Orr! Současnou éru zastupují pochopitelně Marchand s Bergeronem, Duo Swayman Ullmark, Charlie McAvoy... Našince potěší Pasta, Pavel Zacha a dokonce i Jakub Lauko, naopak za vyložený faul považuji absenci Davida Krejčího :thumbdown: . Vzhledem k dnešní době nepřekvapí zařazení Willieho O´Ree (ačkoli podle statistik na rubu karty toho v dresu Medvědů moc nepředvedl). Ale proč chybí třeba Tukka Rask...? :(
.
.
.
V každém boxu je garantováno pět inzertů. U mě to byly tři žluté paralelky:
04.JPG
A jedna zlatá:
05.JPG
Žádná podpisovka se samozřejmě nekonala... :think:
Tak aspoň, že na BEANTOWN CLASSIC se dostavil ten nejpovolanější!
06.JPG
No a to je tak asi všechno. Nic moc jsem nečekal a nic moc nedostal. Tak aspoň, že v rodině bude zase chvilku klid! A pokud ne:
Můžeš vzít moji urnu do Fenwaye, rozprostři můj popel všude kolem..! *prty*
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Odpovědět

Zpět na „Leden/January 2024“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti