Vánoční boxy ELH i NHL

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Vánoční boxy ELH i NHL

Příspěvek od SugarRay »

Po roce zase trochu větší otvíračka , nejvíc jsem se těšil na novou Extraligu jako minulý vánoce jsem otvíral Exclusive case a jako minulej rok jsem byl zase spokojenej .
Casy už jsou jenom po šesti boxech né po osmi , ale v každym boxu jedna cihla , podpesaný písmenko z jmenovky hráče nebo UM karta , tenhle koncept se mi hodně líbí . V casu jedna 1 of 1 base paralel a jedna podpisovka legendy ELH - League bset . Team power dual podpisovky už jsou v Premium boxech bohužel .
Určitě by to chtělo ale do druhý série už nějaký oživení , například zase ty pěkný booklety , nebo mě napadaj , triple , quad podpisovky klidně na samolepkách zase něco co by oživilo tu sérii jako takovou . Teď se mi hodně líbí Lucky Laces , ale v tý druhý sérii si myslim že to bude chtít něco víc .
Dál určitě by to chtělo už obměnit jména na insertech a lepších kartách , dát tam ty hráče který jsou teď zajímavý a září , já už nechci zase na těch kartách z Librece třeba Birnera , Vlacha a Bulíře , ale Najmana , Rychlovskýho , Flynna atd. Ve Vítkách místo Muellera , Bukartse , chci Peterka , Barinku , Chlána , Zdráhala . V Budějkách místo Pecha , Gulaše , Gulašiho a Doudery mladší hráče jako jsou Kondelík , Hovorka , Kubík atd. takhle bych mohl pokračovat u každýho týmu ELH . Už to chce vážně trochu obměnit ten checklist pokud to jenom trochu půjde , alespoň na nějakých insertech .
Ani by mi ve druhý série nevadila absence Jágra , ale chtěl bych Ticháčka , Kusýho , Pytlíka , Tralmakse atd.

Ale jinak to je za mě zase jasně 10 / 10 SÉRIE .

Otvíral jsem case exclusive a jeden Premium a jeden Blaster . Pěkný jsou ty základní podpisovky Authentic Signature , hodně hezký ve stylu SPA od Upper Decku .


Obrázek1 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek2 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek3 by [url=https://wwwObrázek4 by Ladislav Suchy, on Flickr
.flickr.com/photos/150809278@N03/]Ladislav Suchy[/url], on Flickr
Obrázek5 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek6 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek7 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek8 by Ladislav Suchy, on Flickr

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Blaster box

Obrázek9 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek10 by Ladislav Suchy, on Flickr

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Premium box

Obrázek11 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek12 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek13 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek14 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek15 by Ladislav Suchy, on Flickr

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 krabiček ELH RECORDS Update , ta kauza s touhle sérii už byla hodně propíraná , teď mají LC novej FB a tam snad už budou do budoucna víc sdílnější a férovější , ale stejně na ten podvod už nikdy nezapomenu .
U updatu pokud někdo neotvíral všechny karty limit / 3 , jinak stejně jako u první várky Records podpisy / 13 atd.

Obrázek16 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek17 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek18 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek19 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek20 by Ladislav Suchy, on Flickr
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2 x Allure 21 / 22 a 2x Allure 22 / 23 , líbí se mi obě série , ale mnohem lepší plnění je u novějších 22 / 23 je tam daleko víc paralel karet na box , větší šance na nějakou limitovanou kartu , hezčí inserty .Ale každopádně ty karty vypadají na živo daleko líp než na skenech .A chtěl bych ještě další boxy zkusit , pokud budou money .

Obrázek21 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek22 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek23 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek24 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek25 by Ladislav Suchy, on Flickr

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Obrázek26 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek27 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek28 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek29 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek30 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek31 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek

Jeff Friesen 39
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát 08. pro 2017 23:36:59
Bydliště: Praha 10

Re: Vánoční boxy ELH i NHL

Příspěvek od Jeff Friesen 39 »

Ahoj Láďo, tak co ta výměna těch 1/1? Jirka

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: Vánoční boxy ELH i NHL

Příspěvek od zbynekf7 »

Krásná rozbalovačka. Mně se u SportZOO hodně líbí ten nápad s Lucky Laces. Zajímavě působí die-cut karty Magic of the Goalie. Docela dobře promyšlený mi přijde i insert New Arrivals.

U Allurek jsou fajn inserty Runways a Blockers.

Každopádně díky za ukázku všeho :thumbup:
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Uživatelský avatar
hektuur
Veterán
Veterán
Příspěvky: 990
Registrován: pát 06. pro 2013 18:25:18

Re: Vánoční boxy ELH i NHL

Příspěvek od hektuur »

Wow.. Měl bych zájem o Petra Gewieseho. Pokud je volný. Super loupačka.
Sháním karty Petr Gewiese a SÍŇ SLÁVY ČESKÉHO HOKEJE.

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host