2x Legendary Cards Records

Boxy otevřené sběrateli v měsíci srpnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

2x Legendary Cards Records

Příspěvek od Lukyn55 »

Po zjištění, že se vydává nová paráda od pana Hrbka a Legendary jsem se hodně těšil.. a v předprodeji hned zkraje vzal dva boxy.. tím ovšem nadšení skončilo.. dneska jsem si boxy vyzvedl a rozbalil..

Obrázek
Obrázek

Hned zkraje zklamání, že v každém boxu není aspoň jeden podpis nebo memo, z popisu balení vyplývalo, že by to tak být mělo.. tak bohužel.. nižší limity se taky nějak nepoštěstily .. aspoň ten Čilo padl do sbírky

Trošku mě zklamalo, že karty, včetně podpisů jsou úplně obyčejné tloušťky .. v tomto případě moc nechápu proč magnety na každou kartu zvlášť

Co mě ale nejvíc rozsekalo bylo zjištění, že v boxech není ani polovina avizovaných podpisů .. na něco lákat, začít prodávat a až poté mimochodem zveřejnit, že plno karet v boxech vůbec není? Vědět tohle předem, tak bych docela dost uvažoval o reklamaci, respektive rozvažoval, jestli vůbec objednávat ..

Karty jsou jinak moc pěkné, ale ve výsledku mám po rozbalovačce a následném zjištění o plnění takové smíšené pocity..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Legendary Cards Records

Příspěvek od SugarRay »

Dobrý , teď si vem že já objednal 4 x case . O víkendu jsem zjistil že to vychází , náhodně na shopu hooker-karty , vůbec nikde to pořádně LC neavizovali že to vychází , když jsem to zjistil na tom eshopu tak jsem se pak pídil po informacích na FB na stránkách LC , hned tam byli samozřejmě ty checklisty a na základě toho jsem hned objednal v sobotu dva casy na hooker-karty a pak v neděli ještě další dva na hokej-karty . V pondělí pak vyšlo najevo že třetina těch podpisů tam vůbec nebude a vyjdou až následně jako update , nevim v čem teda v jaký sérii , nebo jestli to vyjde samostatně ?? Vůbec netušim , zjistil jsem i důvod proč teda to museli vydat už teď takhle debilně přes prázdniny když to nemaj zdaleka zkompletovaný a je to kvůli licenci , která jim končí právě k tomu datu 31.7 . 2023 , měl jsem za to že nebudou smět vydávat karty k aktuální sezoně ELH ale asi teďmusí skončit s hokejem kompletně asi ?
Každopádně výrobce to nikde neuvedl že třetina karet z těch původních seznamů tam vůbec nebude jako podpisovky , jedinej cheklist kde to bylo uvedený se pak objevil na hokej-karty shopu a to ještě s takovou malou poznámkou pod čarou miniaturním písmem pod tima seznamy , já osobně jsem si toho teda vůbec nevšimnul *nevim* a jak řikáš slušela by tomu jedna podpisovka nebo memorabílie na box :cry: , ale i tak se mi to líbí a těšim se na to .
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Legendary Cards Records

Příspěvek od Lukyn55 »

Já to věděl zprostředkovaně už dýl, že něco bude a pak začali lákat na facebooku .. bordel hlavně je, že vydali checklist těsně před předprodejem, kde nic nebylo uvedené, že by mělo chybět .. a až následně, já to teda objevil až dneska na facebooku, vydali checklist, kde už byly ty poznámky s tím, že karty chybí.. přitom to nebylo něco, co by nevěděli dopředu, když to tak naplánovali.. klidně by se to dalo nazývat klamáním spotřebitele a to je fakt špatně ..

btw někdo dal na FB tabulku například s podpisy Pardubic..kdy teď vyšlo jen 6 podpisů Pardubic z celkem 26
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Legendary Cards Records

Příspěvek od SugarRay »

Teď jestli bude ještě sedět ten popis 5 podpisů na ten 8 boxový case , to jsem zvědavej , nejvíc mě lákali ty podepsaný memo limit / 8 to jsem si řikal že bude jedna na case , ale teď jak to vidim tak ani náhodu vzhledem k tomu jak prořídnul ten checklist podepsaných karet . Opravdu ojeb na lidi , ale řikam vem si že ty jsi koupil dva boxy co lidi co kupovali celý casy ? já do toho šel hned protože jsem si říkal že to zase skoupí všichni spekulanti , udělá se deset tisíc group breaků , na některých shopech to taky budou ve velkym rozbalovat aby vydělali nebudu jmenovat atd. proto jsem do toho dal 45 táců a teď toto *lgh* já mam prostě smůlu když se mnou nevyjebe Upper Deck tak Legendary Cards , ale u nich jsem to teda nečekal a už vůbec bych nikdy neřek že je SportZoo budou takhle válcovat , vůbec na ně nemaj momentálně a to jsem byl tehdy fakt naštvanej že licenci dostali SportZoo , teď jsem za to rád , oni udělali jednu redmption kartu co vim , na League Best Petra Nedvěda jinak všechno v boxech hard signed ......
Obrázek

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Legendary Cards Records

Příspěvek od Lukyn55 »

Jak zmiňuješ ty group brejky .. vezmi si, že jak se zveřejnil checklist, tak je hned začali lidi vypisovat a počítali cenu cca vzhledem k počtu karet týmů v sérii.. ty zaplatíš raketu za svůj tým a pak ti nepadne nic, protože ani nemůže, když ty karty v těch boxech ani nejsou..
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Legendary Cards Records

Příspěvek od Lukyn55 »

jinak ten poměr asi na case bude sedět, teď mi ukazoval borec, co měl ze dvou boxů a měl v jednom boxu hokejku, podpis a /10 limit a ve druhém podpis, rámeček a /5 limit ..takže některé ty boxy jsou mnohem lépe plněné .. vlastně ten jeho druhý box má lepší plnění, jak moje dva boxy dohromady :D
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Legendary Cards Records

Příspěvek od SugarRay »

To je pravda , u těch group breaku tam to pude teprve průšvih , ty jsi zmiňoval Pardubice , já viděl jinýho chlapa jak nadával že zaplatil tisíce za Kladno a taky tam je asi jenom pětina podpisů než z čeho se vycházelo při vypisování toho GB . Tohle je fakt blbí vůči těm lidem , my co máme zaplacený boxy / casy tak karty mít budeme tak jako tak , oni nebudou mít nic *nevim*
Ale Litvajs jsem koukal že tam je , Růča , Vanta tak aspoň něco :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Legendary Cards Records

Příspěvek od SugarRay »

Rozbalil jsem dneska 5 boxů a je to fakt moc pěkný , mě se ty karty moc líbí , celej ten koncept jak je to udělaný , český Cupy .3 podpisy v těch 5ti boxech , Čajánek , Burger , Hrubec nádhera . A jsou použitý u mnoha hráčů jiný fotky než co většinou používalo OFS - LC .
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2x Legendary Cards Records

Příspěvek od Bianconero »

Možná kdyby se všichni nehnali jak banda pitomců do předprodeje a chvíli počkali, udělali by lépe. Jenomže to by pak nemohli přeprodávat karty při prvotním boomu za přestřelený ceny, než ty ceny po půl roce začnou enormně padat. *rfl*

Mám radost. Ten produkt mě míjí. Nic z něj nechci. Ale mám radost, že si někteří, co teď nejvíc brečí, nabili hubu, protože si to zaslouží. Tím teď nemyslím vás dva, pánové, ale řadu lidí z FB skupin. Když nemám kompletní info, nečtu všechno a vypisuju group breaky, tak jsem korunovaný chuj a o průser si říkám. Fakt nevím, kam (nejen) s těmi kartami pořád spěchají. Tyhle "panic buys" a nenažranost některých individuí jsou nekonečné. Karma jim to vrací.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2x Legendary Cards Records

Příspěvek od SugarRay »

No vidíš a já mam zase radost že to vůbec vyšlo , ty karty jsou nádherný a je vidět že už prostě jsem takhle vycvičený od tady těch spekulantů ani nikdo pořádně neviděl žádnej break tý série ale prostě víme že na to musíme hned nalítnout jinak to bude hned zase pryč vykoupený tady od těch co se na tom chtějí přiživit , teď když zjistili že tam neni Jágr a další velký jména tak se zase stáhnou zpátky a budou čekat na ten update *rfl* , velká škoda že Legendary Cards už nebudou hokej dělat .
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2x Legendary Cards Records

Příspěvek od Bianconero »

Neboj, hokej od Legendary cards bude. Dej tomu čas. ;)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Martin_CZ
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 131
Registrován: pát 24. kvě 2019 15:24:40
Bydliště: Ostrava / Praha

Re: 2x Legendary Cards Records

Příspěvek od Martin_CZ »

SugarRay píše:
úte 01. srp 2023 16:25:12
Teď jestli bude ještě sedět ten popis 5 podpisů na ten 8 boxový case , to jsem zvědavej , nejvíc mě lákali ty podepsaný memo limit / 8 to jsem si řikal že bude jedna na case , ale teď jak to vidim tak ani náhodu vzhledem k tomu jak prořídnul ten checklist podepsaných karet . Opravdu ojeb na lidi , ale řikam vem si že ty jsi koupil dva boxy co lidi co kupovali celý casy ? já do toho šel hned protože jsem si říkal že to zase skoupí všichni spekulanti , udělá se deset tisíc group breaků , na některých shopech to taky budou ve velkym rozbalovat aby vydělali nebudu jmenovat atd. proto jsem do toho dal 45 táců a teď toto *lgh* já mam prostě smůlu když se mnou nevyjebe Upper Deck tak Legendary Cards , ale u nich jsem to teda nečekal a už vůbec bych nikdy neřek že je SportZoo budou takhle válcovat , vůbec na ně nemaj momentálně a to jsem byl tehdy fakt naštvanej že licenci dostali SportZoo , teď jsem za to rád , oni udělali jednu redmption kartu co vim , na League Best Petra Nedvěda jinak všechno v boxech hard signed ......

Bude prezentace čtyřech casů? *placnuti*

Odpovědět

Zpět na „Srpen/August 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host