UD ICE 21 - 22 Dva boxy

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5967
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

UD ICE 21 - 22 Dva boxy

Příspěvek od SugarRay »

Chtěl jsem šetřit jenom na nový OPC Platinum , ale ještě před tim vyšli ICE takže jsem to samozřejmě nevydržel a zkusil jsem dva boxy . Karty jsou moc pěkný , designově fakt parádní , ale chybí mi tam víc takových těch ICE insertů jako jsou ty Sub Zero , takový 3 - 4 na box by tam mohli být a bylo by to o dost lepší , na box je hodně green paralel , ale zase , neni moc těch limitovaných paralel , taky by klidně mohli být 2 - 3 limitovaný paralelky na box . Ale co se mi moc líbí tak jsou všechny plastový karty co tam jsou a nejvíc jsou tam zastoupený samozřejmě ty Ice Premiers RC karty , Shrines jsou zajímavý , Crystals taky , Excusite jsou nádherný , já pořád čekám kdy UD konečně vydá Excusite jako samostatnou sérii , myslim že by to překonalo i The Cup , nejsou garantovaný v každym boxu , já měl v jednom dvě , v tom druhym žádnou. Moc se mi líbí jak jsou udělaný ty JSY karty a ty update base karty Ice 20 - 21 jsou taky moc hezký .
Co je negativum zase jako vždy cena / výkon a to že některý boxy neobsahujou ani tu jednu podpepsanou kartu , ale většinou tam bývá .
Já tomu dávám 8,7 / 10 :angel: A kdyby nevyšli teď Platinumky tak bych zkusil ještě další dva boxy ICE .
A ještě kdo neotvíral tak na ukázku ten balíček NATIONAL HOCKEY CARD DAY 2023 , mě se ty karty líbí a vždycky si je berujako bonus k obědnávce .


ObrázekICE by Ladislav Suchy, on Flickr

ObrázekICE2 by Ladislav Suchy, on Flickr
ObrázekICE3 by Ladislav Suchy, on Flickr
ObrázekICE4 by Ladislav Suchy, on Flickr
ObrázekICE5 by Ladislav Suchy, on Flickr
ObrázekICE6 by Ladislav Suchy, on Flickr
ObrázekICE7 by Ladislav Suchy, on Flickr
ObrázekICE8 by Ladislav Suchy, on Flickr
ObrázekICE9 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek

Uživatelský avatar
Martin_CZ
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 131
Registrován: pát 24. kvě 2019 15:24:40
Bydliště: Ostrava / Praha

Re: UD ICE 21 - 22 Dva boxy

Příspěvek od Martin_CZ »

Moc pěkný break. Já jsem si také koupil 3 boxy a z již otevřených 2 jsem velmi spokojen. :) Je pravda, že těch paralelek je tam zbytečně moc a absence garantovaného podpisu je mrzutá, v tomhle jsou TRILOGY určitě příjemnější produkt za stejnou cenu.

Co ale tady cením je kvalita těch karet a jak píšeš, Exquisite sérii - tyhle karty jsou hlavně v reálu strašně pěkné.

*gp*

Uživatelský avatar
Chrostik
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1572
Registrován: pát 21. čer 2013 15:03:25
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: UD ICE 21 - 22 Dva boxy

Příspěvek od Chrostik »

Nema niekto teoriu, preco su inak tlacene limity na Ice Premieres? :D /999 je iny font ako ostatne...
Eric Lindros - 3600+ / ???
http://www.chromc.eu/
Obrázek

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: UD ICE 21 - 22 Dva boxy

Příspěvek od zbynekf7 »

Díky za ukázku, hlavně ty Shrines jsou fakt super :thumbup:
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host