ELH SportZoo 22/ 23 2.série Exclusive , Premium , Blaster

Boxy otevřené sběrateli v měsíci dubnu 2023.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

ELH SportZoo 22/ 23 2.série Exclusive , Premium , Blaster

Příspěvek od SugarRay »

Na druhou sérii ELH jsem se moc těšil , vzal jsem takovej předkrm před plánovanym Exclusive casem . Karty jsou zase moc pěkný , nový inserty jako Red Lights , Goalie Art a hlavně ty výroční 30 let ELH jsou moc povedený , jestli SportZoo bude dál pokračovat timhle stylem a postupně ještě něco vylepšovat a vymýšlet podobný inserty a nový druhy karet tak nemám dalších otázek vaše ctihodnosti a budu to dál sbírat ve velkym .
Jsem rád i za trenéry , navíc když je tam i podpesaná varianta , super nápad je tam zase vrátit , naposled byli snad ještě v OFS sériích jestli se nepletu , ELH má na tomhle postu hodně zajímavých osobností takže já jsem za tyhle karty moc rád ikdyž moc kladná odezva co jsem četl na FB na ně nebyla .
Zase v poměru cena - výkon válcuje SportZoo veškerou konkurenci . To samí platí pro design , provedení těch karet .
Opět série aspoň pro mě osobně 10 / 10 , jediný co mě mrzí je to že už se dál nepokračuje v těch insertech a podpisovkách legend ELH - League Best a není tam v casech už klasickej case hit jako u první série kde byli triple autos Team Power . A na base kartách chybí dost hráčů , protože jak psali SZ čeklist uzavírali už v prosinci aby se stihla druhá série vydat na jarní play off ELH . Mrzí to když třeba Tim Danielčák co nastoupil do pár zápasů za Litvínov v týhle sezoně a SZ mu vydali LIve kartu tak klasickou base v setu vůbec nemá , takových případu je víc , tohle jsem dal jako příklad . Ale pořád doufám ve vydání toho updateu .V druhý sérii je celkově jenom 108 hráčů na base kartách .Lukáše Sedláka třeba SZ ještě stihli do série zařadit , Kristiána Pospíšila už ne atd.


Blaster box 6 balíčků po 8 kartách , v boxu jenom 21 base karet , víc než base je tam paralel karet a insertů :thumbup: 6 x Blue limit paralel karet , 12 základních Starting Line Up , který se mi moc líbí , 2x základní Red Light insert , 2x Bench Boss , 1 x Puzzle quest , 2x Rookie Premier , 1 x základní Goalie Art , jedna výroční 30tka a 1x Jsy s Lukášem Pechem .


Obrázek65 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek66 by Ladislav Suchy, on Flickr

Premium Box taky v boxech je víc insertů než base karet , v boxu 25 x základních Starting Lineup insertů , 33 x base , 3x základní Red Lights , 3x základní Goalie Art , 3x podpis , 1x Bench Boss , v boxu celkem 12 limitovaných karet různých paralel a podpisů což je super číslo , sice ubylo paralelních base karet jak v Premium , Blaster i Exclusiv boxech , ale jsou tam místo toho paralelní verze těch insertních karet . Red paralel jsem měl 7 , Slováčka 2x což se u SZ moc nestává aby byli paralelky duplicitně v boxu .A ještě u Starting Lineup tam jsou verze výroční 30 let ELH , kde je právě třeba ten Čechmánek na skenu a další legendy ELH a pak klasický , kde jsou hráči z týhle sezony ELH . Jinak musim zmínit ty karty s logem Tipsport Extraligy podepsaný , zlatý to jsou nádherný karty já jsem měl štěstí a měl jsem jednu z nich v boxu Jana Švrčka , dokonalý karty .
, stejně jako ty vertikální verze 30 let ELH , nádherný karty .


Obrázek63 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek62 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek64 by Ladislav Suchy, on Flickr

Exclusive , taky ubyla jedna gold paralel karta base , ale nahradila to gold paralel insert karta . 4 podpisy na box minimálně , nádherný memorabila karty - Spectacle Memorabilia ze mě designově naprostá bomba , podpis přímo na kartě a memo hokejky nebo štulpny , nádherný karty opět .Tohle je obsah dvou Exclusive boxů , měl jsem v nich celkem 10 podepsaných karet !!, všechno hard signed !! Tohle prostě nemá chybu . jak říkám série 10 / 10 a moc se těšim na otvírání toho casu .

Obrázek61 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek59 by Ladislav Suchy, on Flickr

Obrázek60 by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek

Jeff Friesen 39
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pát 08. pro 2017 23:36:59
Bydliště: Praha 10

Re: ELH SportZoo 22/ 23 2.série Exclusive , Premium , Blaster

Příspěvek od Jeff Friesen 39 »

Ahoj Láďo, ty žiješ, pořád Ti píšu a ty nic? Nerozumím tomu ...... Jirka

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: ELH SportZoo 22/ 23 2.série Exclusive , Premium , Blaster

Příspěvek od HogoFogo »

Díky za pěkný a hodnotný brejk nové série.

Já jen k tomu dodám, že za mě by to 10/10 nedostalo a to proto, že tam právě nejsou ty hráči po skončení přestupního období. Ono by se to asi o měsíc po.ralo. Ale tak kšeft je kšeft, rozumím. Žádný dotisk nebude, oni si určitě nechají od lidí poradit na fb *lgh* Jim je to úplně jedno. A nedostat tam hráče jako Sedlák nebo Kempný, kteří nechali stopu v NHL, to by naštvalo i jiné sběratele klubů než jen těch, za který nastoupili. Na tom se přece dá vystavit ta série. A Pospíšil asi tak velká rybka nebyla, i když je to slovenský hráč. Asi těch hráčů, co nebudou mít kartu je více, ok, vždy to nejde udělat, ale vymlouvat se na nějaké uzavření před Vánoci, to zas nesahá ani po kotníky jiným výrobcům ... ještě že nastoupil JJ. A hned ho fíknem do UM a hlavně do Start line up. To jsem se pobavil. Při vší úctě k němu, to zdůrazňuji!

Ale abych jen nekritizoval, určitě trenérské karty moc pěkné a navíc s podpisem, velká paráda :thumbup: i ty gólmanské inserty vypadají vedle sebe krásně. Ten Start line up mi přijde trochu zbytečně nafouknutý těmi barvami, ale někomu se to může líbit, proč ne. Red light, zajímavý nápad, i když
trochu úsměvný. Rookie doplnění nováčků a výroční karty také fajn. Jen se musím přiznat, že se mi nelíbí vzhledově ty puzzle karty. Za mě je to kýčovitý, ty první, co byly v předešlé sérii, byly hezčí. Obyčejnější, ale hezčí. Ten hráč se mi tady trochu ztrácí a podpis také. I ten cut mi nevoní. Rozumím ale tomu, že někdo to má opačně.

Ještě jednou dík, rád jsem se podíval *mrk*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: ELH SportZoo 22/ 23 2.série Exclusive , Premium , Blaster

Příspěvek od SugarRay »

Tak já vyplňoval i ten jejich dotazník co dávali SportZoo na FB a na emaily , je vidět že se snaží sbírat nějakou zpětnou vazbu od lidí a jestli na to kašlou nebo né to se uvidí až v další sérii pro příští sezonu až potom budu vynášet nějaký soudy .
Kempný i Sedlák tam jsou , Kempný má myslim i podpisovku a podepsanou memorabílii , Sedlák base takže se dá složit alespoň duha , Kristán Pospíšil tam neni vůbec , už to nestihli v tom termínu co si dali ale mě mrzí spíš ty hráči co ještě nastoupili v prosinci a přesto nejsou v tom base setu , Rosandič nebo Chalupa tam má dvě base karty před i po přestupu a některý hráči zase tam nejsou vůbec ikdyž má i Live kartu jako Danielčák třeba to mi hlava nebere .
Jestli vydaj update bude to super , ale zase na druhou stranu ten záběr hráčů ze všech týmů na různých kartách je parádní . To neměli ani OFS pod panem Hrbkem tam byla převážně Sparta , nemá to ani Chance liga kde to zase staví na hráčích jako je Koukal , Výtisk , Novák , Němec , Čachotský ikdyž to dva posledně jmenovaný jsou pořád hodně vidět a jsou hodně platný , tak obecně jedou Goal Cards na zazeniťáky 40cátníky za Litoměřice všude Výtisk , když člověk by tam chtěl hráče jako Kuťák , Koláček , Svoboda , Procházka , zase dávám jenom příklad . Zase člověk neví jaký tam maj podmínky v Chance lize .
Co jsem jim psal tak by to chtělo předělat ten koncept base paralel karet a jako novej druh karet určitě ty mistrovský karty s pohárem pro vítěze ELH co dělali vždycky OFS po Hrbkem s podpisem , to jsou snad nejhezčí karty Litvínova co mám , ty podpisovky s pohárem pro mistry ligy , tohle by měli OFS přidat .
A Jágr , pro mě by bylo lepší kdyby už tam nebyl protože takhle ty casy a boxy kupujou pak i lidi který nemaj k ELH žádnej vztah , nejsou to žádný hard core fans nějakýho klubu atd. Jenom vědí že tam má Jágr karty s podpisem a ty maj pořád velkou tržní cenu tak do toho jdou a tudíž se to rychleji vyprodá a na ty srdcaře pak už časem nic nezbyde . Za mě doufám že Jágr už skončí nebo Kladno spadne do Chance ligy , ikdyž ho mám rád jako člověka i hráče jak řikáš jeho respektuju .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Duben/April 2023“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host