2022-23 MVP

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2022.
Odpovědět
Juris
Nováček
Nováček
Příspěvky: 21
Registrován: stř 27. led 2021 10:11:05

2022-23 MVP

Příspěvek od Juris »

Minulý týden dorazil box MVP, ale k rozbalení jsem se dostal až v sobotu. Víkend byl taky pracovní, tak nahrávám až dnes.

Za mě spokojenost, karty jsou hezký, i když malý "fňuk" si neodpustím. Řadovky posledních sezón mi přijdou na jedno brďo. Mají hodně podobný desing, ale ve variantě silver script jsou moc hezké. Povedené jsou ale i inserty.

všechny fotky na Rajčeti https://juriscz.rajce.idnes.cz/2022-23_UD_MVP

Tak začneme nováčkama - Fagemo, Ratcliffe, Rossi, Kallgren a Owen Power
Obrázek
Obrázek

Dál tu máme parallelky Ice Battle, tam je ten vklad prakticky v každém balíčku jedna - Zajmavá jména: McDavid, Kane, Hadman, Gaudreau a zároveň rookie Boldy, a Rossi.
Obrázek
Obrázek

Za mě opět opradu krásné Silver Script - trefa co do Marchanda a Campbella. Dál jsem vytáhl van Riemsdyk, Oleksiak, Demko,
Obrázek
Obrázek

Domains - Tady skvělá trefa Pasta i Zagras a do třetice Fiala
Obrázek

Encounters on Ice - Couturier a Guentzel, DeBrincat a Fiala, velkou radost mám z poslední dvojce Subban a Kreider.
Obrázek

20th Anniversary - Aantanen, Caufield, Boeser, Haalsson - Tohle jsou moc krásný karty, strešně mi připomínají ten MVP desing ze sezón 98-02
Příjemná trefa je DeBrincat na limitu 12/20.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A na závěr moc povedené Pinpoints - Gold sice jedna na box, oproti Silver, které bývají tři, ale pro mě ty stříbrný variace jsou asi na oko hezčí. Jmenovitě - Stamkos, Terry, Eberle, Svechnikov (gold)
Obrázek

Většina karet je k dispozici, včetně Base karet na výměnu (za karty NYR), případně prodej. *thks*

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5962
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2022-23 MVP

Příspěvek od SugarRay »

DeBrincat teda super trefa , chytit limit / 20 v současných MVP to je už velká klika *gc*
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host