Saves Help a zajímavý přehmat (Memorabilia Box mistra Kováře)

Boxy otevřené sběrateli v měsíci září 2022.
Odpovědět
Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Saves Help a zajímavý přehmat (Memorabilia Box mistra Kováře)

Příspěvek od zbynekf7 »

Dostal se mi omylem do rukou Saves Help Memorabilia box. Když už se tak stalo, neodolal jsem, otevřel jej a nestihl zírat.

Chvílemi mi vadí, že karty SHM na líci neobsahují jméno brankáře (Hovi, Kopřiva, Volke), ale stejně jsou pěkné a rozhodl jsem si je sesbírat všechny.

Obrázek Obrázek Obrázek

Paralelky naznačily, že box byl určen asi pro fanouška jednoho týmu (Kovář a Patera) *mrk*

Obrázek Obrázek

Podpis Jakuba Kováře v tom pokračoval...

Obrázek

...a k mému překvapení nebyl jen jeden :)

Obrázek

Memorabilia sice z uvedeného trendu vybočila, ale myslím si, že solidně oťukaná a škrábnutá hokejka Willa za to stála.

Obrázek

Karty jsou pěkně provedené, vcelku mi vyhovují i ty podpisy přes, když to není tak říkajíc nastavovaná ředící kaše. Box byl samozřejmě jako celek také super a díky podpisu navíc nadstandardní. Škoda jenom přítomnosti jednoho a toho samého hráče třikrát v boxu s tak málo kartami, ale z letoška víme, že se to stává za velkou louží i jiným mistrům.

Každopádně díky ruce, která se takto přehmátla a dala mi okusit něco, nad čím jsem jenom uvažoval :angel: Neodolal jsem a sehnal si i další. Jinak kromě základních SHM je vše na ACC k dispozici, takže startuje Motory a vzhůru za mistrem Kovářem :)
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Saves Help a zajímavý přehmat (Memorabilia Box mistra Kováře)

Příspěvek od BrianLeetch »

Nevím,no,ale já bych si na takový box rozhodně nestěžoval. Místo 7 karet bylo 8. Což se mi z 10 boxů nestalo ani jednou. A to,že tam byl 3x Kovář? A? Chytit takový box sběratel Motoru,tak si píská.Memoška,sice stick,ale pěkné jméno-za mě super.
Já měl z těch 10 boxů tolik duplikátů a to mě sr..lo víc.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Saves Help a zajímavý přehmat (Memorabilia Box mistra Kováře)

Příspěvek od SugarRay »

Super box , jako z jednoho boxu už si asi nejde víc přát , já neměl v casu ani jednu tu podisovku SMH , pěkná je ta memorabilie Willa *gc*
Obrázek

Uživatelský avatar
zbynekf7
Opora
Opora
Příspěvky: 376
Registrován: pát 30. říj 2020 14:18:37
Bydliště: Plzeň

Re: Saves Help a zajímavý přehmat (Memorabilia Box mistra Kováře)

Příspěvek od zbynekf7 »

BrianLeetch: Píší, že karty považuji za pěkně provedené, box za nadstandardní a děkuji rukám, které tu chybku způsobily. Kdybych si stěžoval, tak bych další nekupoval.

SugarRay: Díky, opravdu jsem na to kulil oči (samozřejmě v dobrém) *ano*
Sbírky:
OFS Síň slávy HCNT-Cooper 56/56; Rainbow paralel 138/138; Black Authentic Signature White 42/61; PMCH 43/45.

UD Mistrovství světa juniorů do 20 let 1991/1992 česko-anglicky 100/100.

Nabídka:
Textově na fóru, s obrázky na ACC.

Poptávka:
http://forum-hokej-karty.cz/viewtopic.php?f=45&t=17013

belgi27
Opora
Opora
Příspěvky: 253
Registrován: pát 16. říj 2015 11:04:05

Re: Saves Help a zajímavý přehmat (Memorabilia Box mistra Kováře)

Příspěvek od belgi27 »

Zbynek nie som odborník na tieto karty, ale pocitovo za mňa paráda, brankárov ja môžem a dizajnovo tiež veľmi podarené. *cheer*

Odpovědět

Zpět na „Září/September 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host