Premier 20 - 21 opět vyhozený peníze z okna

Boxy otevřené sběrateli v měsíci červnu 2022.
Odpovědět
Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Premier 20 - 21 opět vyhozený peníze z okna

Příspěvek od SugarRay »

Jako čekal jsem že to bude zase provar , jako vždy , já prostě nemam štěstí na ty NHL boxy , ale tohle ?!? To už je fakt moc , byla tam ještě redemption RPA Krebs . 8. 500 vyhozených z okna to se nedá jinak nazvat .

Obrázekpremier by Ladislav Suchy, on Flickr
Obrázek

Uživatelský avatar
SteveRogers92
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2732
Registrován: stř 26. čer 2013 23:15:46
Bydliště: Ostrava - Poruba

Re: Premier 20 - 21 opět vyhozený peníze z okna

Příspěvek od SteveRogers92 »

Zase Belzile.... No za ty prachy dost poděl no.
MVP 14-15 Base set. 9 ze 300
UD AHL 14-15 Base Set. 53 ze 150

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier 20 - 21 opět vyhozený peníze z okna

Příspěvek od Maurice Richard »

SteveRogers92 píše:
ned 19. čer 2022 22:32:28
Zase Belzile.... No za ty prachy dost poděl no.
Belzile, to je normálně přízrak *bang*! To fuckt pos... i ‼️‼️‼️ On je všude a navíc na top kartách!
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Premier 20 - 21 opět vyhozený peníze z okna

Příspěvek od pavelbart »

Samozřejmě kdyby byl Krebs na kartě a ne redemption, trochu by to zlepšil, ale i tak to je slabý... a bez tý karty to je mizérie, na to nelze napsat nic jinýho. Asi si (bohužel) vybral nejslabší box z casu.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
humajz
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 189
Registrován: pát 06. dub 2018 10:32:25

Re: Premier 20 - 21 opět vyhozený peníze z okna

Příspěvek od humajz »

No já takhle prohodil oknem za 2 boxy ultimate ve kterých byly v každém karty tak do 500 Kč...

v tom třetím co jsem měl byl aspoň patch který jsem prodal za 2000 ..

takže jsem v tom smutku s tebou...

ale zase musím říct, že co do kvality karet, v tom se Ultimate hodně zlepšily, žádný odrby rohů či hran ... karty moc krásný, i ty "obyč" jersey jsou moc pěkný...
San Jose Sharks Hertl
Češi

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier 20 - 21 opět vyhozený peníze z okna

Příspěvek od SugarRay »

Pavle bohužel já si nic nevybral , ten box mi byl vybrán vesmírem :angel: , sám jsem si to asi přitáhnul , zřejmě to vybrala ta pani co mi psala ten výhrůžnej email , když jsem předobjednával UD series 2 , objednávky se platí do dvou dnů , okamžitě to zaplať hajzle , kdyby se podívala do historie tak by viděla kolik mam u vás objednávek už a nikdy jsme žádnou neuhrazenou neměl . Jelikož jsem nikdy nepředobjednával tak jsem měl za to že se to platí až když máte ty boxy fyzicky u sebe , nevim třeba to tak nemyslela , ale v tu chvíli mě to nasralo .
Jinak jestli je toto nejhroší box z casu , tak to by se vidělo kdybych já vzal ještě jeden tak věřim tomu že bych to ještě dokázal trumfnout , buď bych měl dvě redemption karty , nebo dvakrát podpesanýho Belzila , nebo bych otevřel ten balíček a jenom by se z toho vypustil vzduch . Tohle můžu překonat zase jenom já .

Jinak konečně už i američani a kanaďani si začínaj stěžovat že ty ceny boxů už jsou přestřelený obsah / cena i u těch nových , teď jsem četl na HI zajímavou diskuzi : http://hobbyinsider.net/forum/showt ... ?t=447531 Good Times; Bad Times: Have we now had our share? tak se to jmenuje . Nejde mi do hlavy že by jenom group breaky tak pokřivili ten trh , investoři lidi co maj velký peníze tak aby jim je infalce nepožrala kupujou jednotlivý karty , RC a potom Legendy jako Gretzky , Crosby , McDavid atd.
V tuhle chvíli je kupodivu výhodnější kupovat uplně nový série co vyjdou teď než ty starý boxy , tam se mi to taky moc nezdá že by ty spekulanti na tomhle mohli nějak vydělávat , myslim skupovat ty starý boxy s nadějí že tam budou nějaký RC karty těch sexy hráčů .
Jinak máš pravdu ty karty jsou krásný o tom ani potom , z recese bych mohl vzít ještě jeden box jestli se dá schválně klesnout ještě hlouběji , ale radši ty peníze dám do nových SportZoo nebo SPA uvidíme , ale jelikož jsem nepoučitelnej debil tak to možná zkusim .
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Premier 20 - 21 opět vyhozený peníze z okna

Příspěvek od pavelbart »

Sugy, co tady zase píšeš za nesmysly? Koukám do emailů a dostal si email co chodí automaticky na každou platbu, která je po splatnosti, nikdo ti nenadával apod. Chodí automaticky po 72 hodinách.
Vybral jsem myslel, ne že sis ho vybral sám...

Tady přesná kopie:
Dobrý den pane ----,
neevidujeme platbu za objednané zboží. Jelikož jsou objednávky splatné do dvou dnů, žádáme Vás o úhradu.

Děkujeme a přejeme příjemný den.

To je opravdu odstrašující email...

A pro vysvětlenou - u předprodeje platí normálně vše, jako u každé jiné objednávky. Kdyby nám boxy došly a měli bychom je následně výše, co se třeba u Premier a Stature stalo velmi rychle, tak ti, co mají předprodej, mají nižší cenu jistou. Pokud ale neuhradí, tak je obj stornována a o tu výhodu přijdou. My spouštíme předprodej pár dnů před vydáním, v USA jedou vesele půl roku předem a chtějí taky platbu hned (někde 30% zálohu).
A co se týče cen za mořem, tak nezapomeň, že oni mají boxy typu premier a SPA 2x dražší než my. A ty prodejní ceny karet jsou díky internetu všude cca stejný... Takže ono jsou na tom aktuálně hůře, než my. Protože my máme díky Fb či ebayi možnost prodat ty top karty dost podobně, jako oni.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Premier 20 - 21 opět vyhozený peníze z okna

Příspěvek od SugarRay »

Ok já to nevěděl , řikám že jsem takhle předobjednával poprvé a ten email na mě v tu chvíli působil jako kdyby to posílal nějakej exekutor , ale to bylo v tu chvíli kdy jsem byl nasranej takže to bylo asi tim .
takhle to bylo :

Dobrý den pane Suchý,
neevidujeme platbu za objednané zboží. Jelikož jsou objednávky splatné do dvou dnů, žádáme Vás o úhradu.

Děkujeme a přejeme příjemný den.





S pozdravem/Best Regards


Teď když na to koukám tak už mi to taky tak hrozný nepřijde .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Červen/June 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti