2021 MK Reprezentace

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2021.
Odpovědět
Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

2021 MK Reprezentace

Příspěvek od DzEjDy »

Z expa jsem si ještě kromě jiného přivezl i tento boxík nových karet české repre...


8x řadová karta, 3x paralelní red /25
Obrázek

Inzerty Goalies, Draft Prospect a Behind the Scene
Obrázek

Game Used a Signatures
Obrázek


Za mě fajn boxík. Řadkovky už takový standard, čistý design, paralelky když už tedy musí být, tak alespoň v nějakých hlavu a patu majících limitacích. Uvítal bych nějaké lepší rozlišení, než u českých karet už zažité barvičky v ražbách, ale asi jsme na to moc malý trh a v nákladu v jakém se takový produkt dělá, je to těžko realizovatelné. Ale za mě tam ten prostor pro nějaký progres určitě je. Ocenil bych kdyby se do base setu podařilo propašovat i nějaké karty sledge hokeje, klidně třeba jenom pět, deset karet v rámci subsetu, neříkám že by z toho byl tahák série, ale ti kluci si to zaslouží a i na letošním ms v Ostravě se ukázalo, že to dokáže vzbudit zájem. Behind the Scene jsou zajímavý, fotky přímo od hráče, pro mě je to ale už trošku moc umělecký, kartičky polonahých týpků asi sbírat fakt nepotřebuji :D . Ale chápu tu myšlenku. Goalies hodně atraktivní karta, i ty paralelky už jsou víc sexy a spolu vypadjí moc pěkně, plastová die-cut karta je asi něco, co bude mít vždycky pozitivní odezvu. Podpisovky se mně líbí, trošku mě ruší ty různý počty, to je jak noty na buben, co hráč to jiný počet karet, ale dokážu s tím žít. Checklist je nabitý asi tím nejlepším co náš hokej v současnosti má, není to žádná sbírka hráčů, co by zrovna byli po ruce. To opravdu oceňuji, v dnešním korona světě to je fakt na velkou pochvalu. No a nakonec game used. Opět, uvítal bych i něco jiného než klacky, ten checklist je tam víceméně takový eht výběr, tak jestli je opravdu tak nereálný se dostat třeba k nějakému dresu z podobné akce, určitě by to bylo fajn.. Celkové hodnocení bych viděl na nějakých sedm až osm z deseti. Kdo má rád karty český repre, tak nemůže být asi zklamaný, ale nějaký prostor pro zlepšování tak pořád je. Každopádně když vidím tu prví sérii z před pěti lety a dnešní produkt, tak je tam vidět pořádný kus cesty dobrým směrem. :thumbup:
Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021 MK Reprezentace

Příspěvek od Bianconero »

Super break, Honzo. Díky za ukázku i pěknou recenzi. ;) Záďu ti závidím, určitě si ho necháš, ale kdyby náhodou, víš kam s ním. :D Jinak si myslím, že si chytil super kombinaci jmen na memo a podpisu, co? Pro fanouška pardubického hokeje ideál. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021 MK Reprezentace

Příspěvek od Tie »

Pěkná, férová recenze a podle mě i krásné trefy v brejku - hlavně teda ten Zadina. Moc hezký kousek hokejky v podání Zohorny, z toho Lence bych měl podobný pocit, pro mě nejslabší záběr z té jinak epesní Šustrovy série.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021 MK Reprezentace

Příspěvek od DzEjDy »

Díky kluci! Zadinu si opravdu nechávám, i když jeho srdce je i díky tatíkovi už spíš třinecký než pardubický. Uvažuji, že bych si ještě pár jmen sehnal, uvidíme. Ze Zohornovic trojlístku je pro mě Hynek asi ten nejvíc vzadu, ale koukal jsem, že s bráchou Tomášem celkem válí ve švédský lize. Možná si časem ještě jeden boxík loupnu. Fakt se mně to líbí, i když tam třeba není taková value v obsahu jako u jiných českých produktů.
Obrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021 MK Reprezentace

Příspěvek od Tie »

Jo, ta nábratnost bude nižší, ale zase ve srovnání s Amérem úplně jinde :) Já - ač asi budu neobjektivní, protože jsem se kolem série lehce motal - tak musím plno věcí pochválit. Nadšenej jsem z podoby karet Game Dated Moments, za mě jedny z nejhezčích českých karet vůbec. Řadovky efektní, čistý, ze hry - super, tak se mi to líbí, jen kdyby byly i fotky u těch pár mlaďáků, ale vím, že to jednoduše nebylo možný. Rozlišení paralelek pro mě dobrý, ty barevné okraje jsou jednoznačný. Samozřejmě, umím si představit i paralelky s nějakým efektem přes celou kartu.

Perfektní jsou ty šustrovky, snad jen jeden, dva záběry mě neberou. Memo má pěkný design, kde kraluje ten motiv z dresu. Také bych uvítal větší rozmanitost, každopádně vím, že tam snaha sehnat jiné kousky je. Draft Prospect mají skvělý efekt, celkově hezká karta, hlavně ty s laserem vypáleným nápisem DRAFT, případně ty vyseknuté. Další druhy karet mě tolik neberou. Neříkám, že jsou špatné, jen mě ani Auto, ani Goalies neoslovily. Každopádně jsem si jist, že fanoušky si najdou. Ostatně už se to ukazuje :)

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021 MK Reprezentace

Příspěvek od DzEjDy »

Pokud by sis Tome nestál za svojí prací, tak už jenom to by značilo, že je něco špatně, takže to není o nějaké objektivnosti. Obecně mám pocit, že si karty reprezentace tak trochu hledají svoje místo na trhu. Třeba ten boom co se odehrává pár posledních měsíců stačí hitnout i právě tuhle sérii. Sakra když už je tady tolik klubistů, co neváhají dávat tisíce korun za svoje barvy dresu, tak Češi jsme snad všichni ne? :D Budu se opakovat, ale ten checklist podpisovek je opravdu luxusní, teď na honem mi třeba něco z hlavy vypadlo, ale jinak bych se možná nebál ho označit za vůbec nejlepší co kdy v českých sériích vyšel... Můj názor na paralelkování memo karet je už asi všeobecně znám, souhlas, že grafika se vydařila na výbornou a právě třeba před "lepším" kouskem hokejky, bych uvítal paralelku s podpisem hráče (čehož jsem určitě nevyužil na expu jenom já, bianco? :) ). Jasný, je to zase o možnostech. Úplně do všech detailů nevidím a proto se mně to možná lehce od klávesnice kecá, ale někdy bych řekl, že než být za každou cenu světoví a kopírovou kdejakou blbost, která třeba můžu fungovat celosvětově a nákladově u UpperDecku, tak být víc při zemi a vydávat jenom to co je v našich silách, by možná bylo prospěšnější. Ale říkám, je to spíš můj pohled sběratele, ten kdo karty vydává musí mít víc to vidění obchodní.

Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4348
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021 MK Reprezentace

Příspěvek od Maurice Richard »

Lenc se bude líbit holkám... *rfl* *lgh*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021 MK Reprezentace

Příspěvek od Bianconero »

Jasná věc, Dzejdy, v tomhle máme podobný vkus ;) To místo na kartě si o podpis přímo říkalo. :)

Obrázek
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021 MK Reprezentace

Příspěvek od Tie »

Kluci, že jsou to obojí PROMO? Že jste si takhle nevylepšili ostré karty? :D I kdyby jo, tak je to jedno, jen se ptám, jak tohle cítíte a berete.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021 MK Reprezentace

Příspěvek od Bianconero »

Za mě Promo, mám hned dvě, jednu podepsanou, druhou nepodepsanou, takže mám paralelky. :D Už mám i pětkový limit a teď vyhlížím /35 za schůdné peníze a samozřejmě 1/1. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021 MK Reprezentace

Příspěvek od DzEjDy »

Moje je taky promo, "ostrou" kartu bych podepsat nenechal.
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host