2021-22 Premium Cards Masked Stories

Žhavé novinky týkající se sezóny 21 / 22
Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od Slausek »

Dnes večer vyjde po nějaké době zase série zaměřená na druhou nejvyšší ligu - navíc bude mapovat pouze maskované muže. Nejen současné strážce svatyní týmů z Chance Ligy, ale i minulé, takže v sérii budou i celorepublikově zajímavá jména jako např. Vejmelka nebo Rittich.
Checklist zde: https://1url.cz/aroG1

ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od Tie »

Škoda těch vyloupených názvů...

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od Bianconero »

Kdyby jen názvů...
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od Tie »

No, nechtěl jsem být tak přísný, že bych psal i o vykradeném designu :D

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od BrianLeetch »

Nechápu ty negativní reakce,jako by OFS nikdy nic neobšlehlo *nevim*
A na rozdíl od těch slovenských mrzáků,dodržel výrobce termín vydání. V zimě mi psal,že klasickou sérii na sezonu nevydá,ale v létě nebo na podzim bude něco bokem. A ejhle-konec července a série je na světě. A je mi úplně u (_!_) jestli je to nějaký vykradený design nebo né,ale mám tam spustu zajímavých jmen do sbírky a i v zajímavých dresech jednotlivých klubů.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Rozhodně jsme nikdy nikomu nekradli přímo název serie, taky sem to panu Hoďánkovi napsal a ten se omlouval že o tom nevěděl *lgh*
Každopádně když tu Chance ligu nechce nikdo dělat, tak i takové, slušně řečeno jednoduché karty mají svůj smysl

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od BrianLeetch »

Já jsem Vás pane Hrbku v žádném případě nechtěl napadat,vycházel jsem pouze z komentářů zde na fóru. A ať si dá každý ruku na srdce,co to zde psal,že se tu nikdy neobjevil názor,že OFS vzalo z někama podobu karet. Mě je to upřímně jedno a znova opakuji,že jsem za tuto sérii rád. Sto lidí,sto chutí. A musím dát kredit vydavateli,že do něčeho vůbec šel. Já bych na to neměl.

"Každopádně když tu Chance ligu nechce nikdo dělat, tak i takové, slušně řečeno jednoduché karty mají svůj smysl"

P:S.Raději jednoduché karty,než orazit trapné řadovky názvem buyback a pak to prodejci dávají za stupidní ceny!!!

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od DaveBrownsound »

Bianconero píše:
stř 27. črc 2022 12:38:23
Kdyby jen názvů...
Tak název Masked Stories a Sign of the Times mi přijde za hranou (spíš vkusu, s ohledem na to, že je to tak jako tak nelicensovaný produkt), ale design mi nepřijde obšlehnutý, alespoň mě nic konkrétního nenapadá, můžeš odkázat konkrétně?
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od Bianconero »

Na první dobrou při první shlédnutí mi hned naskočilo:

Základní set a Last Hurdle
- OFS 2020-21 OSZ karty Magic Photo Moments
- Legendary cards OSZ setů Pardubic a Českých Budějovic

Podobnost rámečkování a přechod z fotografie "do kouře", resp. do bílé barvy je poměrně zřetelně viditelné.

Ale víc k tomu psát nechci. Karty se mi nelíbí, nechci je jakkoliv hodnotit. Připomíná mi to tvorbu mix tvorby pana Hrbka s tvorbou OFS před ním. Peťovi "BrianLeetch" se líbí, udělají mu radost, tak to má být. ;) Pořád je to lepší, než jakýkoliv pokus ze stáje ProArena, kteří totálně zprznili českou fotbalovou reprezentaci. Ty karty vypadají jak práce lidí z druhé poloviny 90. let minulého století a hezká krabička na tom nic nemění.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od BrianLeetch »

Panové
Proč se musíme kvůli tomuhle produktu napadat?! Ok,názvy nebo design může být něčí kopie,ale proboha,buďme rádi,že nám tu Chance ligu někdo vydal!
A pokud je někdo takový frajer,tak ať vydá svou sérii a dá do toho "neotřelé" názvy inzertů. Přeji hodně štěstí :think: :thumbup:

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od DaveBrownsound »

Nepřijde mi ani trochu, že tu někdo někoho napadal *nevim*
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

cari72
Nováček
Nováček
Příspěvky: 10
Registrován: sob 08. kvě 2021 10:21:35

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od cari72 »

Přesně :thumbup:

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2916
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od DaveBrownsound »

U těch rámečků bych tak přísný nebyl, pokud nejsou na vlas stejné. Ono jich už bylo použito tolik (myšleno i vč. NHL karet), že snad nejde nic nového vymyslet a jde to jen upravovat. To mi víc vadí ty názvy. Design, taková klasika od Premium Cards, neurazí ale rozhodně ani nenadchne. Beru to jako zpestření.

Každopádně klobou dolů, kolik těch podpisů dokázal vydavatel sehnat.
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od Bianconero »

To není o přísnosti. Z mé strany suché konstatování. Emočně to se mnou nehne. Tento produkt pro mě může být vizuálně absolutně bezcenný a nezajímavý, pro jiného zase parádní. ;) Je to o tom, že někomu stačí "hlavně že něco vyšlo", pro mě je důležité "když už s tím jdu ven, musí to mít adekvátní parametry rezonující s mými nároky". A zase vkus a nároky máme každý jiný. To je jak s těmi podpisovkami MK na letošním Expu. Někdo po nich prahnul, pro mě to byl levný cár papíru a mohl tam být podepsaný třeba Gretzky. :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od HogoFogo »

.... čeeče a že jsi tam na toho Zadinu stál v tom štrůdlu *lgh* tak jakej pak Gretzky

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od Bianconero »

Já si ale nebral jimi nabízené laciné obrázky vytištěné ráno na tiskárně, o kterých mluvím, nechával jsem si podepsat svoje věci, které mají úroveň *lgh* taky jsem za to zaplatil 4x tolik na jeden kus *rfl* Gretzkyho bych si nechal podepsat hezky na puk Edmontonu a ne na nějaký papírový šméčko *rfl*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od HogoFogo »

Taky ten výtěžek byl pro dobrou věc :thumbup: a úroveň se může zvyšovat a každý ji má jinou, takže se najdou i tací, kteří to mají jako super vzpomínku *mrk*

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od Bianconero »

Určitě. Ale primárně nehodnotím to, o jakou šlo věc, nebo zážitek jednotlivých lidí, to s tím nemá absolutně co dělat. Bavíme se o kartách a ne o akci samé. Hodnotím odfláknutou kartu pořadatele. ;) Zcela jasně odlišujme věci, o kterých se bavíme. Karta sama a o sobě byla brak. Lépe udělal každý, kdo si přinesl něco vlastního, klidně si i koupil přímo na Expu před autogramiádou jednu z Promo karet nebo i jiné karty od MK a dalších výrobců. Přičemž cena za jakoukoliv kartu byla jednotná 25 Kč, ať už vlastní nebo jejich. I klubové podpisové karty na řadě klubových akcí napříč republikou mají vyšší kvalitu, a to kvůli gramáži papíru a kvalitě tisku, nehledě na grafiku, která byla taky slušně řečeno laciná. Ale dost o MK. Oni tradičně "dělají dva kroky vpřed a tři zpět". :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od Tie »

Je mi potěšením, že jsem to pochopil včas a odkráčel od MK pryč :D

Jinak Bianco, totální souhlas s hodnocením Premium Cards. A že se tu střetávají dva světy: jeden, co je rád, že něco je, druhej, co by rád i nějakou úroveň, kvalitu, záměr atd...

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 Premium Cards Masked Stories

Příspěvek od Bianconero »

V hokejové analogii s hráči bych MK přirovnal k PK Subbanovi nebo Nazemu Kadrimu. Potenciál nezměrný, přístup a realizace mnohdy za očekáváním, protože by to stálo více úsilí a přiznání si "nedělám to ideálně, můžu to dělat lépe", jinými slovy věc ega. PK = MK. :) Ale jak PK, tak i MK mám svým způsobem rád a rozčiluje mě jen to, že spousta potenciálu přijde vniveč.

Jinak Premium Cards produkt bude mít úspěch, protože necílí na "náročné" sběratele. Produkt odpovídá tomu, jaká mají lidé očekávání. V první řadě jde o brankáře, masky, zákroky, podpisy. To jsou nejdůležitější atributy. A pak taky, že to vyjde. Jde o Chance ligu. Nejsem cílovka, proto je můj názor, jaký je. Takže v tomhle ohledu můžu jen chválit, účel to splní dokonale. :thumbup:
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „2021 / 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti