2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Žhavé novinky týkající se sezóny 21 / 22
Odpovědět
Uživatelský avatar
smiesek
Technická podpora
Technická podpora
Příspěvky: 2986
Registrován: pon 30. kvě 2011 4:06:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od smiesek »

Obrázek
* Chybějící karty do sbírky * | >> Nabídka karet Obrázek <<
" Jedna víra, jeden tým, jeden cíl " (Petr LEŠKA #19) Obrázek
Jmenovec Lukáš KRAJÍČEK Obrázek

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

Tak jediného čeho se bojím distribuce exclusive boxů

A teď mě napadá že toho vyrábí čím dál víc aby na to měli kapacity v odpovídající kvalitě
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Mě mrzí, že licenci nemá i OFS, bylo by to pěkné zpestření mít dvoje karty.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

Tie píše:
čtv 09. zář 2021 17:04:15
Mě mrzí, že licenci nemá i OFS, bylo by to pěkné zpestření mít dvoje karty.
Myslíš že na to máme dostatek sběratelů ?
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Jednoznačně, český trh s kartami je ohromný, utrácí se tu miliony měsíčně. Takže dvě série OFS za rok by se v tom ztratily snáž než jehla v kupce sena.

Uživatelský avatar
Lukyn55
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2246
Registrován: úte 05. črc 2011 19:55:31
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Lukyn55 »

no jsem zvědavej .. co se týče zpracování a kvality, tak strach vůbec nemám, protože karty od sportzoo jsou fakt super .. tak snad si laťku udrží.. nic proti panu Hrbkovi a OFS, udělali ohromnou práci od roku 2014 a karty byly u nás fakt skvělé, ale narovinu říkám, že to asi chtělo nějakou změnu, protože styl se 150 různými paralelkami, expo a vším možným byl fakt šílený a vím o hodně lidech,kteří prostě přestali extraligu sbírat, včetně mě.. uvidíme co bude dál, ale jak říká Tie.. škoda, že nejsou obě najednou.. OFS a DS taky kdysi byly zároveň
RADEK DVOŘÁK, TOMÁŠ VINCOUR, LIBOR HÁJEK, BRNO COLLECTOR

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Já bych ocenil tu pestrost, bylo by plno rozličných karet, každý ať si pak sbírá, co chce. Samozřejmě, všichni výrobci má svý přednosti a nedostatky, každopádně monopol není nikdy to pravý ořechový.

Ve finále se těším na to, s čím SportsZoo přijde a jestli se jim povede odlišit extraligové karty od ostatních, graficky mnohdy splývajících projektů :) Mají parádní ražby, fajn nápady, dobrou komunikaci směrem ven. Svěží vítr.

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od DzEjDy »

Já myslím že na nějaký hodnocení a srovnávání je hrozně brzy, uvidíme co přinese čas. OFS, potažmo asi pan Hrbek, zaslouží velký dík a klobou dolů, z jaký šedi a nudy českých karet, dokázali vytáhnout tohle odvětví na špičku evropské produkce a v některých věcech i konkurence schopnosti zámořských produktů. Jasně, mělo to i svoje stinný stránky, v posledních letech ta džungle paralelního šílenství byla opravdu něco co spíš odrazovalo od sbírání, ona dřívější tvorba paralelek typu jeden roh karty oříznutý dokulata atd.. taky nebylo úplně k jásání, akorát to jsme ještě nebyli zhýčkaní tím luxusem, který se nám poté začal dostávat. Ale asi těžko chtít aby bylo všechno jenom pozitivní a ideální.

Jestli by bylo přínosem, kdyby na trhu byly na produkci karet dvě nebo více firem, je zase otázkou. Přeci jenom je to hodně úzce zaměřený produkt na velmi malé množství lidí - pár set lidí v čechách a na slovensku. Zase by byla škoda, aby se díky množství vydávaných karet bezcenně válely na eshopech bez udání, jelikož nabídka by výrazně převyšovala poptávku. Už teď se jasně ukázalo, že sběratelé nejsou schopni sbírat nebo možná ani nechtějí úplně všechno. A pokud se ten produkt není schopen uživit, podepíše se to na jeho kvalitě, potažmo dřív nebo později zanikne zcela. Jak píše Tie, že se na českým trhu utrácí miliony měsíčně, tak dost možná ano, ale tady je důležitý kolik se utrácí na českým trhu za český karty. A tam to bude když nepočítám nějaký peaky v době vydání nové série, úplně někde jinde. Alespoň podle mě, žádný reálný čísla v ruce nemám.
Obrázek

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Pamatuji dobře, když přišlo Panini na trh, ceny karet strašně klesly. Vytáhli jste shield a neměl hodnotu ani poloviny inner case. Což taky není ideální. Takže jak píše Dzejdy, možná by to bylo na naši republiku moc. Ale to se dá určit množstvím sérií. Já osobně jsem přesvědčen, že měly zůstat obě firmy na trhu. Lidi by si vybrali. Ale jestli je náš trh dost velký na obě firmy, to nedokáži odhadnout. Bude asi také dobré počkat na ceny, protože pokud budou retail verze cenově na úrovni fotbalu, kde ale byl po 20-ti letech obrovský hlad, tak pak to asi lidi úplně kvitovat nebudou. Jak píše Lukyn, o kvalitu karet bych taky strach neměl. Ale na ceny jsem hodně zvědavý.
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

strndy22
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: ned 31. led 2021 9:20:12

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od strndy22 »

Někdo nějaké info jak to se sérií vypadá?

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

SportZoo teda nejsou zrovna moc sdílný *nevim* , kdy to má vůbec vyjít ? :thumbdown:
Obrázek

Dawe4
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 521
Registrován: stř 25. úno 2015 14:37:28

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Dawe4 »

Po oznámení získání licence psali něco o prosinci.
Ale moc tomu nevěřím.
Sbírám karty: HC Škoda Plzeň Martin Straka

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Fanoušci se mohou na první sadu kartiček Tipsport extraligy těšit v prosinci. Kromě oficiálního eshopu výrobce sportzoo.store se budou kartičky prodávat také v e-shopech a kamenných obchodech prodejních partnerů i v trafikách a obchodních řetězcích. Fanoušci o tom budou informovaní v článcích, na sociálních sítích Tipsport extraligy, jednotlivých klubů, či na webu vydavatele www.sportzoo.cz.

SportZoo se už nyní ve spolupráci s BPA připravuje na tvorbu nové kolekce, což potvrdil ředitel Daniel Mrva: „Cítíme obrovský závazek, protože víme, že je v České republice hodně sběratelů hokejových kartiček a sběratelství zde má velkou historii. Současně jsme přesvědčení, že přineseme produkt, který bude kvalitnější a sběratelství posune na vyšší úroveň – nejen kartičkami samotnými, ale také marketingem, komunikací se sběrateli, či rozšiřováním sběratelské komunity.
Leda tak jedno velký HOVNO! Když pominu Live karty, kde by se o kompetentnosti firmy dalo taky nemálo polemizovat, tak komunikace 0. Zatím se SportZoo zrovna neukazuje v dobrém světle a své "předvolební sliby přednesené na BPA" má těžce na háku. Očekával jsem podzimní kampaň, kvalitní marketingovou práci, zatím jedno velký hnědý... Když vidím, jak si počíná SportZoo, tak v aktuálním světle je pro Moje Kartičky pomyslnou NHL a SporZoo pomyslnou Tipos Extraligou.

Jinak mě irituje slovo "kolekce". Vždy, když to slovo slyším, představím si pouze toto:

Obrázek
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od HogoFogo »

Tak to vypadá, že Vánoce se blíží i tady na fóru .... :x :lol: :lol:

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Já jsem koukal na jejich oficiální web a ani tam se člověk nedozví vůbec nic , ale fakt vůbec . No jako doufám že jim neupadnou ruce když tam do konce roku napíšou nějaký informace k těm ELH kartám *nevim* pár vět aspoň .
Obrázek

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Tak Sportzoo mají na webu novinky někdy z června,jejich FB nesleduju. Navíc jsem se dozvěděl,že vzali dokonce i Chance ligu(aspoň letos) *bang* :sick:

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Slausek »

Prý na ni mají práva. Když jsem jim ale psal, jestli ji tedy opravdu budou dělat, tak mi odpověděli, že samostatnou sérii letos neplánují. Prý možná něco vydají v druhé sérii ELH, ale z togo vyjádření to moc nevypadalo.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Licence na Chance ligu je tzv. nevýhradní, předmětem licence je v podstatě jen název soutěže a logo
Pokud bude někdo chtít vyrábět karty, stačí mu souhlas jednotlivých klubů

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Zdravím pane Hrbku. Kdy výjde na světlo světla série dynasty Vsetín? Jinak psal jsem si s českým vydavatelem Chance ligy(asi řekl bych že výhradním za poslední roky) a on mi nenápadně naznačil,že letošní sezónu to prostě balí. Takže nějaké prstíky v tom Sportzoo asi mít bude,a nějaké peníze někomu dát musely za licenci. Jinak to prostě není možné. Dnes je 17.11. a já roky zpět věděl o Vašich inzertech a pomalu i o celé první sérii,to platí i pro PremiumCards- a letos co? S prominutím kulové ho.vno. jejich i-stránky nula a co je na FB sice nevím,ale nic lepšího to nebude. Za mě odešly dva TOP vydavatelé českých soutěží- Vy-extraliga,PremiumCards-1.liga *cry-a* *cry-a* *cry-a*

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Tady máš info z Facebooku. Dřív než v lednu karty nečekej. Spíš to vidím na přelom ledna a února, po zkušenostech z fotbalu.
Vážení hokejoví příznivci,
s velkým nadšením pracujeme od začátku sezóny na naší první kolekci Tipsport ELH a během následujících dní vám budeme první sérii blíže představovat 🤗.
👉🏻 Můžete se těšit na podobný styl kolekcí, jaké v posledních letech produkujeme pro slovenskou extraligu 🏒 či od minulé sezóny i pro fotbalovou FORTUNA:LIGU ⚽️ - fotka na base kartičce s plným pozadím a minimalistickým, elegantním designem, moderní designy inzertních setů s různými metalickými efekty a vyváženým počtem paralelních verzí. Očekávanou součástí bude i oficiální brožura kolekce, sběratelské album a bezplatné promo balíčky.
⚡️Chloubou našich kolekcí jsou unikátní kartičky s hranými materiály, které budou důležitou součástí kolekcí TELH. Na kartičkách Unique Mark si budete moci vyskládat celou jmenovku nebo loga z dresu hráče a obohatit svoji sbírku o nové unikátní kousky. Už teď můžeme prozradit, že se můžete těšit na opravdu skvělá jména...
Postupně vám z přípravy kolekce budeme již pravidelně odhalovat konkrétní detaily a také zodpovíme ty nejčastější dotazy v připravovaném a otevřeném Q&A.
🚨 Bezpochyby tím nejdiskutovanějším tématem je vydání 1. série, které při aktuální nevyzpytatelné situaci vychází na brzký začátek roku 2022. Tak jako pro vás je tento termín velmi důležitý i pro nás a o jeho upřesnění vás budeme průběžně informovat.
👏🏻 Děkujeme za vaši podporu , přízeň a důvěru, kterou se rozhodně chystáme 1. sérií potvrdit.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „2021 / 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti