2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Žhavé novinky týkající se sezóny 21 / 22
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Verze boxů jsou nastavené podobně jako v zámoří. Vychází to z podobného konceptu, jaký vede Topps u baseballu nebo Panini u basketbalu, amerického fotbalu nebo socceru. Tam jsou různé verze jako Hobby, Retail, Blaster, Hanger, Walmart box atd. Za mě je tohle fajn. Jasně, sesbíratelnost je náročnější. Ale proti konceptu jako takovému nic nemám.

SportZoo nechce pomoc od nikoho, což i plyne z jejich samotného jednání o licenci a vytvoření si monopolu. Měli problém i s tím, že pan Hrbek vydával The Final Series, ale na štěstí to ještě bylo jakš takš kryté od BPA. Velké haló nastalo, když vydával oversized karty, o kterých se muselo najednou mluvit jako o pohlednicích. Oficiálně šlo o set velkých karet (oversized/pohlednice), které byly ke konkrétní dobročinné akci a zadavatelem byl oficiálně vždy klub - Sparta, Pardubice, ČB.

SportZoo od začátku razí dojem "vyjděte nám všichni vstříc, my máme smlouvu s BPA, my máme exkluzivní licenci, všechno, co chceme, v tom nám vyhovte". Působí to dojmem, že chtějí hlavně naplnit byznys plán. Ale že je potřeba určitým způsobem kultivovat sběratelské prostředí a vytvářet pozitivní předobraz už jen tím, jak sami jednají s hráči a představiteli klubů? Škoda slov. Mají tendenci své zdroje vytěžit, ale už do nich nic nevracet. A to je zkrátka špatně.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Tak teď jsi mě dorazil uplně , ať se soustředí sami na sebe ty ubožáci , maj co dotahovat v porovnání s OFS , ale vydání Final Series kde nebylo nic z aktuální sezony ELH jim hrozně vadí , tak tohle je špatně . Být panem Hrbkem tak se na ně ani nevy.....
Uvidíme co ukážou v tý druhý sérii a co na to lidi .
Obrázek

HogoFogo
Opora
Opora
Příspěvky: 267
Registrován: ned 02. bře 2014 11:06:46
Bydliště: Pečky
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od HogoFogo »

Tak druhá série je za mě už jen složením jmen základního setu velkým zklamáním. Samozřejmě, nejde se zavděčit všem a vždy se najde nějakej rejpal, ale mně to připadá, že bylo vše nafoceno cca do Vánoc a potom potopa, nezájem. Nejde mít všechny hráče co nastoupili, ale tady si myslím je to velký špatný ...

Myslím si, bez urážky, že spolupráce p. Hrbka se SportZOO, je absolutně mimo mísu. To ani na Silvestra, já osobně bych se na ně vys.al taky. To by bylo pod jejich úroveň se někoho doprošovat, jsou přeci nejlepší. A kvůli sběratelům se to určitě nedělá, to by ta jejich komunikace i pohled nás sběratelů na určité nedostatky, vypadala úplně jinak.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Dneska mi přišel email že už se dá druhá série předobjednat , ale pořád nikde neni komplet představení karet a složení boxů , tak jak to může člověk takhle naslepo předobjednat ? *nevim*
Obrázek

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

Na FB to mají, představovali i karty, myslím že všechny......ale já do toho asi nepůjdu, podpisů tam moc není :-(

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Já jsem stihnul objednat 3 Exclusive boxy ze shopu SPortZoo ten den kdy spustili předobjednávky , druhej den už to bylo všechno vyprodaný , na FB tam ještě píšou slavnostně pozor , pozor !! dnes zahajujeme předprodej druhé série tak si pospěště ať si stihnete koupit svůj Exclusive box !! No jako já nevim , ale tohle je na hlavu , to je přesně to co řikám celou dobu , kdyby udělali dvě verze těch boxů Hobby a Retail tak je dostatek těch boxů pro všechny , v jednom by bylo víc memo a podpisů byl by dražší , v druhym jiný inserty víc řadovek , třeba jinej druh paralel karet a je to ku?va , nevim proč se to takhle tříští .
A nebo ze bé když už to je takhle udělaný tak ty ceny odstupňovat uplně jinak , ty Premium pak nikdo nekupuje a zbydou , ty karty leží ladem . Fakt mi to hlava nebere tohle .
BTW - dneska mi přišel email že boxy budou odesílat nejdříve na konci Srpna , píšou tam po 28.8 *bang* , ještě kompletujou podpisy , mam dost .
Obrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Tady je krásně vidět, jak spoléhají na to, že my sběratelé jsme pacienti a necháme si líbit prakticky všechno, když nakonec budou pěkný karty.

Upřímně, mě tohle jednání fakt s**e... a vědět o tom, že to zase takhle podělali, v životě jim nechválím ty fakt pěkný Team Loyalty.

Věřím, že přijde doba, kdy se dočkáme normálně komunikujícího výrobce... slušně a férově.

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Tome a Sugy,naprostý souhlas. Jen bych se malinko ohradil proti tomu,že jsem jako sběratel pacient *cl* Ikdyž Deiv14 a Bianco mi potvrdí,že pacient do sbírání golmanů jsem! To ano. Ale tenhle slovenský šlendryán absolutně neuznávám :sick: tohle se za dobu existence OFS nikdy nestalo-a to "znám" ty vydavatele od samého začátku-Novotný,Vrkoč a pak pan Hrbek. Ať se na mě nikdo nezlobí,ale vydat druhou sérii extraligy v září-tak to je slušný provar.
P.S. Možná je to bráno jako retro edice sezony 21-22 *lgh*

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

To retro mě rozsekalo :D

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Jaký pán, takový pes... Když se sebou nechá BPA takhle orat a absolutně jim nevadí, že firma SportZoo poškozuje jméno a značku Extraligy... Škoda slov.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

Už mají podepsaného Jágra *cheer*
ODESÍLÁNÍ OBJEDNÁVEK
Všechny objednávky ze sportzoo.store odesíláme v pátek, 2. září.
Termín odeslání se mírně posunul z důvodu, abychom do balíčků nemuseli vkládat výměnné kartičky.
Obrázek
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Slausek
Opora
Opora
Příspěvky: 324
Registrován: čtv 16. dub 2020 22:30:03
Bydliště: Jičín

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Slausek »

Prej termín se mírně posunul :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Sběratelé: Jste naprosto neschopní, nekorektní, neplníte termíny, pořád se jen vymlouváte...

SportZoo: Sorry jako, prepáčte, menšie oneskoronie...

Let them hate. Just make sure they spell your name right.

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Martine,díky za video. Fakt jsem se pobavil. Bohužel,to je realita.

Uživatelský avatar
worlikk
Legenda
Legenda
Příspěvky: 3943
Registrován: čtv 03. kvě 2012 20:37:32
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od worlikk »

Extraligovou produkci už sleduju nějakou dobu jen zpovzdálí, ale tohle je neskutečná komedie. A když už nevěděli kudy kam, tak vinu svalovali na dodavatele apod.
Jakkoliv leckteré karty, ať fotbalové nebo hokejové, můžou vypadat zajímavě, tak tohle všechno kolem je neuvěřitelně devalvuje
NABÍDKA POPTÁVKA
Kočí 35(+2 neoficiální) Kratěna 127

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Tenhle přístup založený na “sběratelé to stejně koupí”, tak z nich klidně můžeme dělat vocasy, mě ohromně vytáčí..a je to strašná škoda, protože vícero karet mají super a potenciál tam je…

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Tome máš pravdu. Bohužel to vidím tak,že právě ti "vocasové" budou zase šponovat ceny za všechny jsy a sign karty na neuvěřitelnou úroveň. Stejně jako v první sérii.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od pavelbart »

Ten Jágr Pleky je ale masakr karta...!
Tak jestli vydají 29. 8., nebo 1. 9. to už takový rozdíl není... to už myslím roli nehraje.
Já to mám dobrý, jsem zvyklý z UD. Teď jdou Clear Cut 20-21:-))). Takže tohle pro mě nic není:-)).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Problém není mezi 29.8. a 1.9., problém je, že to mělo vyjít před 3-4 měsíci. *lgh* A u podpisů se zdráhali Jágrovi zaplatit a měly pořád s něčím problém, což se ale dalo vyřešit tím, že by zvedli zadky a zajeli s prosíkem a cashem na Kladno. *rfl*
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
SugarRay
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5971
Registrován: sob 21. kvě 2011 19:04:51
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od SugarRay »

Kolik myslíte že budou lidi ochotný dát za tu dual podpisovku Jágr - Plekanec ? Mě se ty dual podpisovky líbily na první sérii nejvíc ze všech karet , nějaký jsem urval , za tuhle bych byl ochotnej dát pár tisíc , na kolika si myslíte že by mohla skončit v aukci někde na Aukru ? Tam to v poslední době frčí teda neskutečně .
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „2021 / 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů