2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Žhavé novinky týkající se sezóny 21 / 22
Odpovědět
BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Bianco díky za info. Na tebe je vždy spoleh!! :clap: :thumbup:

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Ještě jednu poznámku Bianco(jinak díky za SZ) takhle "rádoby" nevyzpytatelná situace ohledně Corona-šaškárny je tu už dva roky. A já nezaznamenal,že by pan Hrbek odložil minimálně 1.sérii o měsíc a víc. Bojím se velkého provaru ze slovenské strany a pokud ceny stoupnou na nějaké šílené peníze,tak bohužel,pápá golmani extraligy. Vůbec mi to nebude vadit. Bohužel jsem zestárl já(39) i moji rodiče(76,72) a karty půjdou po 30ti letech na druhou kolej *cry-a* *cl*

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od elektrikar »

ještě mají na FB toto:
Q&A
👉 Jako první krok ke zlepšení komunikace, kterou považujeme za velmi důležitou, ale z objektivních důvodů jsme neměli kapacitu se jí v poslední době věnovat tak jak bychom si představovali, vám poprvé a určitě ne naposledy nabízíme prostor pro vaše dotazy, z nichž ty nejčastější otevřeně zodpovíme. Otázky se samozřejmě nemusí týkat jen připravovaných kolekcí, ale všeho, co vás z našeho působení skutečně zajímá.
📬 Dotazy nám prosím pište do zprávy nebo e-mailem na info@sportzoo.cz nejpozději do tohoto pátku 19.11. 12:00 hodin. O víkendu následně zveřejníme video s odpověďmi.
😇 Děkujeme za vaši přízeň a těšíme se na zajímavé dotazy!
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Zdravím pánové, nevím proč to pan Hoďánek letos balí, v licenčních podmínkách na Chance ligu se nic nezměnilo, licence se vztahuje jen na logo a název soutěže.
S kartami extraligy bych flintu do žita ještě neházel, určitě budou pěkné a na úrovni, akorát budou vzhledem k složité situaci v celém světě o chviličku později
Co se týká projektu League Dynasty - Vsetín a jeho 6 mistrovských titulů, karty vyjdou podle plánu 27.11. a vše odstartuje na Lapači při soutěžním utkání s Litoměřicemi
Pro všechny informace sledujte náš instagram a web už od zítřka

BrianLeetch
Veterán
Veterán
Příspěvky: 908
Registrován: stř 17. čer 2015 7:31:32
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od BrianLeetch »

Dodám už jen jedno.Zlatý pan Hrbek a PremiumCards(Lukáš Hoďánek). Karty z nových sérií byly vždy nejpozdeji do Ježury. Pro mě celé Sportzoo může jít k šípku. Byť jejich poslední série svk ligy byly fajn. Ale vzaly jste licenci na ČR ligu,tak se kur.va snažte!!! *bang*

Sperlinho
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 159
Registrován: stř 14. pro 2011 13:17:31
Bydliště: Plzeň

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Sperlinho »

Tak včera byl zveřejněn design řadovek

Obrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Tak se ukázalo, že SportZoo šlo ve vyjednáváních o licenci na dřeň. Budou mít hrané dresy přímo od extraligových klubů. Jednoduše si to zasmluvnili... Respekt.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Zajíci se počítají až po honu, tak uvidíme. :) Zatím je to takové rozpačité. Design řadovek tradičně navazuje na to, co předvedli už ve Fortuna lize a co dělají roky pro slovenskou kartičkovou scénu. Uvidíme, co vymyslí na inserty a další "lepší" karty.

Info o hraných dresech máš odkud? Ona už je to trochu zákulisní hra, ale stejně by mě zajímalo, jestli kluby za ty dresy dostaly adekvátně zaplaceno, ať už přímo od SportZoo nebo od BPA z toho balíku, které asociace dostala za poskytnutí licence. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Z jejich videa Otázky a odpovědi :)

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Díky, musím se podívat. :)
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

*lgh*

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Ufff, tak jsem se na to podíval. No. Raději bez komentáře. Budu se těšit, co vyleze na světlo světa.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Co je tam na zoufání v pasáži o dresech? :D Já jsem poslouchal jen otázky a odpovědi k extralize, ty karty mě zajímají.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Kolkokrát by som povedal také čudné výhovorky. Čakal by som po tolko rokov o vela viac zkuseností čo sa týká zásob materiálov a plánovanie. Ale čo ja viem, oni vie viac, já som len ukecaný Čehún. :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Nechme se překvapit :D Třeba s nimi kluby vyběhnou, třeba ne. Ale co říkal k extralize, mi přišlo, že mělo hlavu a patu.

Veteran fans hcs
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2147
Registrován: stř 01. čer 2011 18:26:32

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Veteran fans hcs »

Zdravím pane Zatloukal, zkoušel jsem Vám volat, ale asi teď máte jiné číslo

Uživatelský avatar
DzEjDy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4241
Registrován: sob 14. kvě 2011 23:52:58
Kontaktovat uživatele:

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od DzEjDy »

Přijde mně, že hodně lidí očekává, že kvalitou navážou nebo předčí ofs hned od první série. Dal bych jim trošku prostoru na sžití se s hokejovým prostředím a letošní ročník nebudu brát úplně vážně. Třeba překvapí a bude to pecka, pokud budou ale nějaké problémy s čímkoliv, jsem ochotný to letos tolerovat když uvidím snahu to do příštích let zlepšovat a vychytávat. A tu snahu vidím už teď, protože mám pocit, že tím prvním q&a odpověděli na víc dotazů lidu, než zástupci ofs za celý ty roky co drželi licenci oni :silent: ...
Obrázek

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Veteran fans hcs píše:
úte 23. lis 2021 9:04:58
Zdravím pane Zatloukal, zkoušel jsem Vám volat, ale asi teď máte jiné číslo
Zdravím, pane Hrbku, jojo, už používám jen pracovní mobil. Samozřejmě za váš insight budu rád, číslo pošlu soukromě :)

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Tie »

Dzejdy, také nečekám, že to napoprvé bude dokonalý, ale podobně jako tobě je mi sympatický, jak vysvětlují různé detaily, včetně zákulisních. Ano, na tu komunikaci se čekalo dlouho, ale nakonec je na velmi dobré úrovni.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2021-22 SportZoo TELH (ČR)

Příspěvek od Bianconero »

Mně jde jen o výmluvy na aktuální situaci, kdy "nemají materiály" a opět, stejně jako u Fortuna ligy, konkrétně u obou sérií, nezvládli původně zamýšlené termíny vydání. Když to vidím u první, dám si u druhé pozor, když to pak udělám u třetí v řadě, resp. první série druhého ročníku, tak asi něco dělám špatně. Nemířím ani tak konkrétně na Tipsport Extraligu, jako jejich celkovou zkušenost s vydáváním.

Pokud je tu dva roky covid situace, vidím, že po celém světě je předpoklad, že bude problém s dodávkami a materiály, tak se na to hned při první příležitosti zaměřím. Když vím, že budu vydávat karty i za půl roku, za rok, tak už teď si koupím/zamluvím materiál, nebo ho koupím dopředu, vyplatím zálohy a jdu od toho, abych to nemusel následně řešit na poslední chvíli a posouvat termíny. To mi pak totiž posune všechno ostatní.

Musím znát termínovky soutěží, jak navazují národní ligy na reprezentační pauzy a turnaje, to znamená vědět všechno na celý rok dopředu, abych měl k těmto datům věci na podpis pro hráče, které chci v sérii. To je jedno s druhým. Jejich karty mám veskrze rád, sám jsem si posbíral první i druhou sérii Fortuny, ale ty termíny jsou poděl a nelíbí se mi, že se to takto přesune do hokeje. Vyloženě nemám rád, když se věci dělají na poslední chvíli, to je pro mě známka lajdáctví. Time management zatím bída, aspoň co se týče vydávání karet pro český trh. Jak jsou na tom pro slovenský trh nevím, to nesleduju.

A nejsou tak velcí, takže jakákoliv srovnání s Upper Deckem kategoricky odmítám, protože u Upper Decku se bavíme o mnohonásobně vyšším nákladu, kde už se ten nedostatek materiálů může projevit.
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Odpovědět

Zpět na „2021 / 2022“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti