SportZOO Fortuna Liga 2020/2021 Exclusive box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2021.
Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13480
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: SportZOO Fortuna Liga 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od pavelbart »

My jsme otevřeli 3x Exclusive verzi a hodně dobrý teda. Souhlasím, papír na podpisy bych taky použil tvrdší, ale všechny podpisy co jsem měl, tak pěkný, hard signed. Memorabilia taky slušný, jednoduchý design, ale neurazí. Tu inspiraci jsem tam viděl, ale díky za upřesnění karet. Ono je to těžké, na tak malý papír vymyslet něco originálního... Ale někdy by té inspirace mělo prostě být méně.
Co mě překvapilo, my jsme chtěli objednat další verze Exclusives a přestože jsou k dispozici, výrobce je již neposkytuje. Asi zjistil, že to v pohodě prodá sám - to by se zase u OFS nestalo. Ale to samozřejmě konečného klienta taky nezajímá. A jak píše Dzejdy, je to zmáknutý, má to hlavu a patu, má to marketing. Fakt dobrý. Prezentace produktu byla taky na vysoké úrovni. :thumbup:
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: SportZOO Fortuna Liga 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od klajda »

Veteran fans hcs píše: Negativem jsou vysoké limitace insertních a autograph karet, bude problém s doprodejem druhé půlky produktu, obzvláště těch levnějších balení.
S tím musím nesouhlasit. Mě naopak štve, když je x verzí podpisů s limitací max 20-30ks (třeba /1,/5,/10,/20). Ten kdo sbíra všechny limity má 4 karty, co musí sehnat. Ten kdo chce jen podpis svého oblíbeného hráče má pak dost smůlu. Pak to i dopadá tak, že podpisové karty se ani nedají vytáhnout z hobby boxů (retail) a jsou jen "pro sběratele". Což je za mě špatně. Rozdíly v boxech jsou dost velké a kupuje je dle mě jiná sorta lidí. V momentu, kdy fotbal hraje x krát více dětí, jelikož je hřiště v každý vesnici, je v tom dost velkej potenciál k získání (i budoucích) zákazníků, sám jsem takhle začal sbírat, po zakoupení balíčku a otevření podepsané karty. Mít asi podpisy v celkovém nákladu 100-200ks je asi dost, 50-100 by mohlo stačit, ale když je na druhou stranu podpis i v každém retail boxu, za mě jen *gc* .
Obrázek

Uživatelský avatar
Michal
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1524
Registrován: pon 18. črc 2011 21:52:33

Re: SportZOO Fortuna Liga 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od Michal »

Bianconero píše:Bright Future od Zoo je vykrádačka tohoto, když už...

Obrázek

Obrázek
Super Bianco, diky, to jsou presne ty Luminance, ktere jsem mel na mysli. Ty Origins me zase trkly to barevnou pestrosti.
Co sbírám:
Curtis McElhinney - 2xx/??? (xx%)
1992-1993 Pro Set - Kompletní set
2002-2003 UD MVP - 775/1021 (76%)
2018-2019 UD Black Marks of Obsidian - Kompletní set
2018-2019 SOTT (1st + 2nd Edition)- 132/133 (99%)
2019-2020 Admirable Impressions (1st, 2nd & 3rd Edition) - 16/21 (76%)

Uživatelský avatar
Tie
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4831
Registrován: úte 10. kvě 2011 21:44:37
Bydliště: Hradec Králové

Re: SportZOO Fortuna Liga 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od Tie »

Musím říct, že výše uvedené hokejové plagiáty jsou průkaznější. Ale teď k samotné sérii - přijde mi senzační a FORTUNA:LIGA se hned na první dobrou dočkal víc než důstojných karet. Skvělá záležitost - inserty, paralelky, base i memo/auto.

Líbí se mi, že je to svěží, barevné, přitom laickým okem graficky čisté. Těší mě, že na řadovkách jsou fotky i s pozadím. Zadní strany poměrně propracované, žádný šizunk. Měli bychom nějaké vyfasovat v práci, tak se těším :)

Takhle pocitově, když vidím rozbalený brejk a vím cenu, tak mi to přijde skvělý poměr cena/výkon. Férová záležitost a jak psal Pavel, s dobrým marketingem a komunikací. Držím chlapcům ze Slovenska palec, většina jejich dosavadních karet mě hodně zaujala.

Uživatelský avatar
elektrikar
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 752
Registrován: pát 11. lis 2016 15:39:07
Bydliště: Rakovník

Re: SportZOO Fortuna Liga 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od elektrikar »

pavelbart píše:My jsme otevřeli 3x Exclusive verzi....
Co mě překvapilo, my jsme chtěli objednat další verze Exclusives a přestože jsou k dispozici, výrobce je již neposkytuje. Asi zjistil, že to v pohodě prodá sám - to by se zase u OFS nestalo. ....
Já myslel že jste ani exclusive boxy neměli, když jsem koukal nebyli v nabídce

No a jinak děkuji, pač jak jsem koukal, v čechách už jsem je na žádným shopu neviděl, tak jsem hned radši ještě 1 objednal, přitom letos chci šetřit


Jinak jak už bylo psáno cena poměr výkon je u exclusive super

Pak už jen jak psal pan Hrbek jestli doprodají ty levnější verze
chyběnka
na vymenu
sbírka :
EHLERS

MOST WANTED:
"YEAR OF THE DRAGON" Signature (x/19)
YOTD-12 Pavel Kantor (G) TRI
YOTD-22 Vladimír Svačina TRI
YOTD-24 Ethan Werek TRI

Uživatelský avatar
Stefi
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1563
Registrován: čtv 16. kvě 2013 19:41:50
Bydliště: Zlín

Re: SportZOO Fortuna Liga 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od Stefi »

Podpisovka Petra Jiráčka v tom krásně žlutém dresu je pecka *slintak* Ty karty vypadají pěkně a snad naškudlím nějaké kačky, abych si tento box taky otevřel :-) Díky za break
Sbírám New York Rangers: 5158 ks k 9. 4. 2023
Most wanted: Nakládal na Fleer Showcase 2016-17

Uživatelský avatar
standish
Veterán
Veterán
Příspěvky: 1306
Registrován: pát 15. črc 2011 8:36:03

Re: SportZOO Fortuna Liga 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od standish »

Moc pěkný produkt. Karty legend jsou úplně super. Na jeden box krásné plnění. Doufám, že se ke mně někdy pár balíčků dostane. :thumbup:

pf2000
Nováček
Nováček
Příspěvky: 41
Registrován: stř 26. zář 2018 15:39:21
Bydliště: Otrokovice

Re: SportZOO Fortuna Liga 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od pf2000 »

Mimochodem, exclusive boxy se špatně shánějí už teď, brzo budou vyprodané. Ještě jsem stihl objednat u výrobce dva, snad přijdou.

Uživatelský avatar
Heppig
Legenda
Legenda
Příspěvky: 1685
Registrován: ned 24. úno 2013 17:26:02

Re: SportZOO Fortuna Liga 2020/2021 Exclusive box

Příspěvek od Heppig »

Vyprodáno.
Sbírám: David Aebischer, Jakub Škarek, David Výborný, Lukáš Rousek
Série: CZ Legendy, Wien 96

Aebischer http://tinyurl.com/zsxtrba
Rousek https://rousek10.webnode.cz/
Tradelist:http://tinyurl.com/cdva8yk
Wantlist: http://tinyurl.com/onfwpkm/
WANTED: Jakub Škarek Purple

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host