2011-12 Upper Deck SPx Hockey Hobby Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci únoru 2021.
Odpovědět
Uživatelský avatar
winyxo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 31
Registrován: pon 18. led 2021 22:13:41

2011-12 Upper Deck SPx Hockey Hobby Box

Příspěvek od winyxo »

Pekný večer...tento box som si objednal zo zvedavosti a hlavne kvôli recenzii známeho a môjmu najskôr error boxu artifacts 2020-21 :D Aj keď som zatiaľ otvoril boxy, ktoré sa dajú zrátať na oboch rukách, pri druhom spomínanom mi strašne chýbal podpis, jersey, alebo teda hocičo iné, ako len paralelky a base karty za tú cenu...Nevadí, dal som šancu e-shopu, ktorý mi zatiaľ rýchlosťou robí radosť (za plnenie isto nemôže..) a došlo k objednávke tohto boxu, kde by som sa mal konečne dočkať nejakej jersey karty, alebo podpisu...Obsah boxu hodnotím na výbornú a aj keď sa jedná o starší box, kvalitu všetkých kariet (až na mierne polepené base karty) hodnotím určite lepšie ako pri novom Artifactse...

Začnem hráčmi SVK/ČR síce len na base kartách, kde sú aj karty z bonusového balíka...

Obrázek
Obrázek

Base kariet bolo veľa, ale mňa najviac zaujali brankári, kde bolo veľa kvalitných mien a tie predsa na tak pekných (pre mňa) kartách nemôžu chýbať...

Obrázek
Obrázek

Rookie spolu aj s bonusovým Gustavom

Obrázek

Rookie Autograph Jersey 2x #/799 a 1x #/499

Obrázek

Winning Materials

Obrázek

Krásne takmer brankárske Winning Combos

Obrázek

A v neposlednom rade pri plnení 1:504 na balík Shadow Box Alexander Semin (o priečku vyššie a "prvý" Alex a som top spokojný)

Obrázek
Obrázek

Za mňa box na jednotku a určite idem objednať ešte jeden, možno rovno dva kusy...ten Ovi ma láka (aj keď šťastie už asi mať nebudem na tento set) ale aspoň možno doplním niečo...Každopádne nič zatiaľ prioritne nemusí ostať u mňa, čiže pokiaľ niečo chcete, píšte... Vďaka za pozornosť *placnuti*

Odpovědět

Zpět na „Únor/February 2021“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti