Dejvův vánoční UD Ultimate 11-12

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Dejvův vánoční UD Ultimate 11-12

Příspěvek od Davejar »

Ahoj všem,

přidávám video odkaz na svou vánoční otevíračku boxu UD Ultimate 11-12

Pokud na video nechcete koukat, vydržte, fotky karet přidám později. Pokud na video mrknete, doporučuji video zkouknout přímo na webu Youtube a přepnout video na nejvyšší kvalitu, díky. *cl*

náhled boxu
Obrázek



Wayne Gretzky /399
Obrázek

Rookie Andre Petersson /399
Obrázek

Ultimate Signatures P.K. Subban
Obrázek

Rookie Auto Patches Jake Gardiner /65
Obrázek


Mé zhodnocení: Od tohoto boxu jsem si přál dvě věci...aby karty nebyli slepené či poškozené a abych neměl redemption kartu. Oboje se splnilo a mohu dodat, že stav karet je perfektní. Řadovka legendy potěšila, podpis neurazil a memo karta s pěkným limitem se povedla. Tento box se dá sehnat za dobrej peníz a poměr cena/výkon je u tohoto produktu u mě v pořádku.

A co váš názor???

Díky za zhlédnutí a všechny karty jsou volné. Stačí napsat soukromou zprávu. Davejar
Naposledy upravil(a) Davejar dne pon 28. pro 2020 16:24:39, celkem upraveno 1 x.

peldap
Veterán
Veterán
Příspěvky: 899
Registrován: úte 22. led 2013 12:33:17

Re: Dejvův vánoční UD Ultimate 11-12

Příspěvek od peldap »

Ultimate jsou boxík vabank, tady se bohužel úplně nezadařilo, pro mě asi nejlepší karta řadovka Waynea. Nezoufej, bude určitě líp !!!

Uživatelský avatar
Maurice Richard
Legenda
Legenda
Příspěvky: 4339
Registrován: pát 23. bře 2012 4:43:37
Bydliště: Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dejvův vánoční UD Ultimate 11-12

Příspěvek od Maurice Richard »

Parádní P. K. Subban....
*gc* *gc* *gc*
Sbírám auto a memo karty Legend Montrealu Canadiens. Dále pak materiály týkající se LTC Praha a historie hokeje u nás do roku 1950.

Obrázek

Uživatelský avatar
DJjandy
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2192
Registrován: čtv 31. črc 2014 15:44:13
Bydliště: Luka nad Jihlavou

Re: Dejvův vánoční UD Ultimate 11-12

Příspěvek od DJjandy »

Moc otvíraček těchto starších Ultimate jsem neviděl, takže nemám úplně porovnání s jinými boxy, co se týče plnění. Za mě takový průměr, řadovka Wayna určitě fajn a kdyby se ten Subban vytáhl před těmi nějakými osmi, devíti lety, tak by to byl určitě hit, jak bejk. Ale ani teď by mě určitě neurazil. Pěkný video, díky!
#1 Anže Kopitar 770 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... 409688fde0
#2 Jonathan Quick 407 karet https://www.absolutecardcollector.cz/pu ... a210f62270
#3 LA Kings 3300+ karet

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: Dejvův vánoční UD Ultimate 11-12

Příspěvek od pavelbart »

Davejarovi palec nahoru za odvahu. Starší Ultimate jsou hodně velký risk. Dobře, že nebyla redemption.
Už jsem se zařekl, že nebudu komentovat žádnou naší plechovku, přijde mi, že lidi mají na ty plechovky úplně jiný metr, než na ofic produkty. Aspoň tady na foru. Kdybychom obsah tohoto Ultimate použili do plechovky, zas by se vyrojilo pár lidí s tím, jak je to hrozné plněné. A tady vesměs pozitivní komentáře. Přitom top karta Subban se taky prodává za strašně málo. Myslím, že cena produktů byla dost podobná. Náš obsah určitě lepší, přesto vlastně ve finále Ultimate mají hodnocení lepší.
Nechci tím vůbec kazit majiteli radost z karet, otevírání je o tom adrenalinu a věřím, že si to majitel užil a líbí se mi, že si na každém boxu našel něco pěkného, byť třeba řadovku Gretzkyho. O tom to je. Ale už jsem pochopil, proč mají lidi náhled na naše plechovky jiné. A je to logické - ví, že v případě štěstí (posledně šance 1:7,5 plechovkám) by měli super kartu, takže to zklamání je výrazně vyšší než z boxu, kde vlastně mohou čekat cokoliv, ten kdo to zná, raději nečeká nic. Jako zde. Takže to částečně chápu.
Jinak souhlasím, Subban před 8 lety by byl super hit. Gretza neurazí nikdy:-).
Premiery díky oběma golmanům skvělé. :thumbup: Gratulace!
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Davejar
Opora
Opora
Příspěvky: 329
Registrován: pát 03. led 2014 21:12:35
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Dejvův vánoční UD Ultimate 11-12

Příspěvek od Davejar »

Nahrány fotky karet

Uživatelský avatar
DaveBrownsound
Legenda
Legenda
Příspěvky: 2915
Registrován: ned 06. říj 2013 0:04:02
Bydliště: Praha/ČB =M=
Kontaktovat uživatele:

Re: Dejvův vánoční UD Ultimate 11-12

Příspěvek od DaveBrownsound »

Tak je fakt, ze z tohoto boxu ani z plechovky platinum bych na zadech nespadl, ale kdybych si mel vybrat dle vysledku, byl bych radsi za plechovku platinum a asi to vyjde i cenove lip (hadam).
MOST WANTED:
Karty HC Motor ČB
--------------------------------------------
HC Č. Budějovice - cca 2130 (bez expo apod.)
Detroit Red Wings - cca 2000
www.sbirka-karet.cz
Obrázek
Wantlist | Tradelist

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host