2017-18 Czech Ice Hockey Team Hockey Hobby Box

Boxy otevřené sběrateli v měsíci prosinci 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

2017-18 Czech Ice Hockey Team Hockey Hobby Box

Příspěvek od Bianconero »

Firma Moje Kartičky vydává moc hezké karty a ročník 2017-18 je za mě tím nejlepším, co dosud vydali. Pro mě zatím naprosto nepřekonatelné řadové karty napříč vším, co zatím vydali. Nádherné podpisovky, super inserty Champions, VIP Pass je ohromně zajímavý a baví mě a memorabilie, ať už "manufaktury" nebo kousky výstroje hráčů, velká paráda.

Tento box jsem otevíral podruhé. Poprvé vloni v létě, kdy jsem jím odstartoval svoji sbírku Filipa Zadiny a bral jsem box s Filipem na přebalu. Tentokrát jsem si do objednávky připsal, že bych rád box s Pavlem Francouzem na přebalu. Určitě půjdu ještě do jednoho, abych si zkompletoval "sbírku" krabiček o Martina Nečase.

Z obsahu jsem nadšený, vychytal jsem dobrá jména, různorodá jména a hlavně pro mě celkem sympaťáky. Podpisovka Zbyňka Michálka je v limitu x/10. Podepsaní Zadina se Sekáčem jsou v limitu x/20. Pavlík s Koukalem na Gold paralelce jsou v limitu x/25. Kurovského GU Stick je x/25 a a TeamMates manufaktury "plzeňáků" a "brankářů" jsou x/50.

Jediné, co by mohlo tuto sérii v mých očích pozvednout ještě o maličký kousek nahoru, je balení. Kartám by slušela plastová krabička, namísto balení pouze v molitanu, aby se lépe vytahovaly a riziko poničení se úplně eliminovalo. Ale to ten samý problém vnímám i u OFS "prémiových" produktů.

Každopádně za mě velká spokojenost s obsahem, který je tu pro mě 10/10, a to hlavně ze tří důvodů. Jágr na Champions, Francouz s Rittichem na memo manufaktuře a hlavně Filip Zadina na podpisovce, která míří do sbírky. :)

Patrně většina karet z toho boxu půjde do nabídky na Absolute Card Collector pod hlavičkou účtu Absolute Card Collector. Kdo bude mít zájem, předem ho odkazuji, aby mířil tam, budou tam k prodeji. Měnil bych jedině v případě nabídky za Filipa Zadinu.

U mě určitě zůstanou některé řadovky, které bych si chtěl nechat časem podepsat a samozřejmě podepsaný Zadina. :wave:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
nsxhitman
Hvězda
Hvězda
Příspěvky: 410
Registrován: ned 26. úno 2012 13:50:13
Bydliště: Kaplice (Vyšší Brod, Tábor)

Re: 2017-18 Czech Ice Hockey Team Hockey Hobby Box

Příspěvek od nsxhitman »

Parádní Zadina do sbírky. Gratulace Bianco. *prty*
Jose Theodore, insertní série gólmanů

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2017-18 Czech Ice Hockey Team Hockey Hobby Box

Příspěvek od pavelbart »

Gratuluju, vytáhnou kartu co člověk chce... Co víc si přát:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
Bianconero
Legenda
Legenda
Příspěvky: 5772
Registrován: pon 30. kvě 2011 9:06:18

Re: 2017-18 Czech Ice Hockey Team Hockey Hobby Box

Příspěvek od Bianconero »

Díky, Filipe. *placnuti*

Pavle, naprostá paráda. Vyřiď holkám, že moc děkuju za šťastnou ruku. :D Jak jsem tu zmínil, chci ještě vzít jeden s Nečasem na přebalu, tak snad se zase zadaří, ještě nemám Záďu komplet. Ale myslím si, že jsem si teď o Vánocích v boxech vybral štěstí na dlouho dopředu. :D
Let them hate. Just make sure they spell your name right.

Uživatelský avatar
pavelbart
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 13478
Registrován: pon 18. dub 2011 20:39:49
Bydliště: Litvínov

Re: 2017-18 Czech Ice Hockey Team Hockey Hobby Box

Příspěvek od pavelbart »

Bianconero píše:Díky, Filipe. *placnuti*

Pavle, naprostá paráda. Vyřiď holkám, že moc děkuju za šťastnou ruku. :D Jak jsem tu zmínil, chci ještě vzít jeden s Nečasem na přebalu, tak snad se zase zadaří, ještě nemám Záďu komplet. Ale myslím si, že jsem si teď o Vánocích v boxech vybral štěstí na dlouho dopředu. :D
Přeji ti, aby ti vydrželo co nejdéle:-).
Dominik Hašek sbírka - k 29. 7. 2016 NHL celkem 2603 ks. OFS a Legend CS - 221 ks v roce 2014.

Uživatelský avatar
klajda
Zkušený
Zkušený
Příspěvky: 192
Registrován: pon 30. říj 2017 1:59:03
Kontaktovat uživatele:

Re: 2017-18 Czech Ice Hockey Team Hockey Hobby Box

Příspěvek od klajda »

Za mě naprosto luxusní box, co se plnění týče, ale hlavně, že jsi chytil to, co jsi chtěl do sbírky! :-)

Pokud by byl Jágr volný, je to posladní karta do kompletu Last Champions, co mi chybí :-)
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Prosinec/December 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti