4x 20/21 UD Series 1

Boxy otevřené sběrateli v měsíci listopadu 2020.
Odpovědět
Uživatelský avatar
raid3n
Opora
Opora
Příspěvky: 320
Registrován: pon 27. čer 2011 0:07:57

4x 20/21 UD Series 1

Příspěvek od raid3n »

Výsledek letošních UD Series 1. 4 Boxy + Random Group Break - Toronto a Ottawa - scany úplně na konci.

1. Hobby boxy UDS1 - 4 boxy, nebo 1/3 case chcete-li. Zakoupeno v Pre-orderu u Pavla, dnes už ty boxy cenově vylezly. Určitá šance na Alexise tam byla, někde jsou dva a ještě Canvas..... ale kdo viděl u Pavla random group break, tak ví že v celém case nemusí být ani jeden (takový case koupit, tak mě vezou....).

Stav karet díky bohu 100% - rohy ostré a to bohužel není letos vůbec jasná věc - z GB jsem si odnesl po losovačce jeden bonus pack z retail boxu a byla tam YG Belzileho, která má pěkně kulaté rohy. Jelokož mám Belzileho i ze svých Hobby boxů (a ten je 100%), tak mám pěkné porovnání a hezký pohled to není (kdyby to snad někdo chtěl vidět, tak můžu udělat scan).
To taky znamená, že s tímto produktem pravděpodobně končím i když jsem ještě chtěl něco loupnout, jelikož bych ty "kulaté" rohy nevydejchal (kdybych tedy měl tu smůlu a chytil takto postižený box)

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

a nový člen rodiny *drink*

Obrázek


2. výsledek group breaku - 2 týmy - Toronto mi udělalo velkou radost, hlavně kvůli YG. Marner variation taky není k zahození.
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Listopad/November 2020“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host